Strony internetowe związane z hasłem 'żeglarstwo':

 • Czarter jachtów »

  Na-mazurach.pl to wortal specjalistyczny poświęcony żeglarstwu. Wyczytać tam można ważne informacje potrzebne do organizacji rejsu po jeziorach. Nie licząc wskazówek tematycznych widnieją tutaj również: bazy łodzi, ich kategorie, klasy, kubatura oraz przeznaczenie. Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy znajdą coś dla siebie.
  Mamy opcję zapoznania się z działalnością ponad stu firm specjalizujących się w przeprowadzaniu rejsów, czy też dokonujących czarteru łodzi. Odrębny dział daje nam opcję wykonania rezerwacji przez Internet na wybrany przez siebie jacht i optymalny termin.

  Data opublikowania: 13 01 2012 · czytaj dalej »
 • Www.e-spinaker.pl »

  Nasza spółka mobilizuje Państwa do aktywnego spędzania wolnego czasu na wczasach, a również poza okresem letnim. Co mamy Państwu do zaoferowania? Czarter jachtów, oraz szkolenia żeglarskie. Dzięki takiej możliwości potrafią Państwo poznać uroki pejzażów, oraz fascynującą historię regionu, jaki wybierzemy na obszar spędzania tegorocznych wakacji. Oprócz tego dla naszych klientów przygotowaliśmy dużo promocji, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Dzięki naszym ogłoszeniom żeglarskim potrafią Państwo poczuć wiatr we włosach, a także aktywnie spędzić czas wolny. Jachty, jakie potrafimy wypożyczyć mają wiele pomieszczeń, dzięki czemu w rejs można udać się ogromniejszą gromadą ludzi. To, co oferujemy zapewnia także rozwijanie prywatnych namiętności, które niegdyś odstawiliśmy na boczny plan. Posiadamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu.

  Data opublikowania: 18 06 2012 · czytaj dalej »
 • Kurs żeglarski Gdańsk »

  Jeżeli jesteśmy miłośnikami żeglowania i przy okazji jesteśmy w Gdańsku albo akurat spędzamy tam urlop, to możemy spędzić nasz pobyt w Gdańsku w sposób dla nas atrakcyjny i aktywny, a przy okazji zrobić coś co powiązane jest z naszą pasją i naszymi zainteresowaniami. Kurs żeglarski Gdańsk jest w takim przypadku chyba najlepszym wyborem oraz przykładem na to, że w sposób atrakcyjny możemy w spędzić swój wolny czas, jednocześnie poznając nowe rzeczy, zwłaszcza jeśli żeglarstwo to jest nasza życiowa pasja. W pierwszej kolejności powinniśmy poczytać o kursie i zasadach jakie obowiązują dla kursantów i wybrać sobie odpowiedni rodzaj kursu z listy oferowanych.
  Kursów przygotowanych specjalnie dla naszych oczekiwań znajdziemy kilka, wśród nich jest chociażby intensywny kurs, kurs indywidualny jak również weekendowy kurs żeglarski dla osób chcących uczyć się żeglowania jedynie w soboty i niedziele. Nie powinniśmy zatem dłużej zwlekać, tylko od razu skontaktować się z firmą Wind Hunter i porozmawiać z właścicielem firmy, który chętnie dobierze dla nas odpowiednią ofertę, jak również ustali szczegóły pierwszych lekcji i pierwszego spotkania.
  Weekendowy kurs żeglarski przeznaczony jest głownie dla osób, nie mogących odbyć takiego kursu żeglarskiego w dni powszednie ponieważ pracują albo uczą się i nie mieliby czasu uczestniczyć w tygodniu w zajęciach. Kurs żeglowania odbywa się po wodach Gdańska i jego okolicach. Kurs ma przede wszystkim na celu naukę całkowitej samodzielności żeglowania jachtem tak, aby na koniec całego kursu można było otrzymać patent na żeglarza jachtowego.

  Data opublikowania: 13 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 38 Odwiedziny googlebot 171