Strony internetowe związane z hasłem 'wymiana walut':

 • Kantor Kraków »

  Serdecznie zapraszamy sprawdzenia oferty naszego kantoru wymiany walut - Kantor Exchange. Kantory Exchange są zlokalizowane na terenie całego Krakowa. Wymiana walut w naszej placówce odbywa się zawsze po atrakcyjnym kursie walut. Bieżące tabele kursów możecie Państwo zobaczyć na naszej witrynie www. Kursy walut są to ceny kupna obcej waluty zapisane w polskich złotych. Nasze kantory znajdziesz w największych galeriach handlowych w Krakowie: Kantor Galeria Krakowska: ul. Pawia 5, Kraków, +48 12 430 07 61. Kantor Bonarka City Center ul. Kamieńskiego 11, Kraków +48 501 326 333. Kantor w Carrefour Czyżyny: Kantor Carrefour, Czyżyny ul. Medweckiego 2, Kraków, +48 12 297 30 48. Kantor w Tesco Wielicka: ul. Wielicka 259, Kraków, +48 12 657 32 48. Kantor Kaufland Bratysławska ul. Bratysławska 4, Kraków +48 510 143 603.

  Data opublikowania: 21 10 2011 · czytaj dalej »
 • Kantor Warszawa »

  Wymiana waluty będzie zawsze cieszyła się solidną popularnością poprzez bieżące potrzeby klientów w rozmaitych sytuacjach, czy to wyjazdy za granicę, czy kredyty w innych walutach.
  W związku z tym nasz kantor został otwarty właśnie dla ludzi, dla których płynny i bieżący dostęp do zagranicznej waluty jest podstawą. Nasze punkty są czynne 24 h na dzień i posiadają najlepsze kursy walutowe. W naszych kantorach masz także możliwość indywidualnej negocjacji kursów.
  Wymiana pieniędzy będzie zawsze cieszyła się ogromną popularnością poprzez bieżące potrzeby klientów w rozmaitych sytuacjach, czy to wyjazdy za granicę, czy pożyczki w zagranicznych walutach.
  W związku z tym nasz kantor został otwarty właśnie dla osób, dla których sprawny i bieżący dostęp do obcej waluty jest podstawą. Nasze oddziały są czynne 24 h na dobę oraz posiadają najlepsze kursy walutowe. W naszych kantorach jest również możliwość indywidualnej negocjacji transakcji.
  Wymiana pieniędzy będzie zawsze cieszyła się solidną popularnością ze względu na bieżące potrzeby klientów w różnych sytuacjach, czy to podróże zagraniczne, czy kredyty w innych walutach.
  W związku z tym nasz kantor został założony właśnie dla ludzi, dla których szybki i systematyczny dostęp do zagranicznej waluty jest priorytetem. Nasze oddziały są otwarte 24 godziny na dobę oraz proponują najlepsze kursy walutowe. U nas jest również możliwość indywidualnej negocjacji transakcji.

  Data opublikowania: 18 02 2012 · czytaj dalej »
 • Internetowa wymiana walut »

  Serwis nasz zaistniał z świadomością o osobnikach, jakie szanują sobie wygodę i pragną zaoszczędzić czas oraz kapitał. To u Nas bez wychodzenia z budynku, w pewny tryb zamienisz dowolną dewizę zawsze po zachęcającym kursie. Specjalnie dla Ciebie sporządziliśmy pożądaną recepturę wymiany walut bez oczekiwania w kolejkach oraz bez potrzeby zakładania dodatkowego konta gwarantujemy wymianę walut oraz przesłanie ich dalej na opcjonalny rachunek bankowy. Z serwisu korzystają obecnie tysiące ludzi, które z całą pewnością zdołają polecić nas innym, jako pewną tudzież przyjazną architekturę ułatwiającą życie, dbającą o oszczędność czasu oraz pieniędzy. Istniejemy już z wami dwanaście miesięcy. To rok kalendarzowy, który obfitował w wartościowe doświadczenia i przemyślenia, dzięki którym zdołamy naznaczyć dodatkowy nurt Naszego wzrostu. Staramy się na aktualnie korygować Naszą propozycję do Waszych potrzeb. Państwa kosztowne rady oraz sugestie sygnalizowane codziennie na infolinii i wielu przesyłanych wiadomościach, mobilizują nas do poszukiwania perfekcyjnych rozwiązań oraz wielokrotnych transformacją usprawniających nasz Serwis. Bogactwo tych kontaktów umacnia nas w przekonaniu, iż oferowane rozstrzygnięcia są pomocne i perfekcyjnie pasują do modelu krajowej pędzącej rzeczywistości. Zespół za cel swego działania stawia stałą otwartość na potrzeby zbytu i trwałe udoskonalanie katalogu.

  Data opublikowania: 02 03 2012 · czytaj dalej »
 • Waluty online »

  Artykuł ten opisuje rynek wymiany walut. Zdolność do szybkiego przemieszczania się i podróżowania sprawiają, że coraz śmielej jeździmy za granicę w celach wypoczynkowych, biznesowych, zarobkowych. Dzisiaj jesteśmy mobilniejsi niż to miało miejsce chociażby kilka-kilkanaście lat temu. Z tego też powodu co raz częściej wymieniamy różnego rodzaju waluty obce. Czy da się w tym miejscu uniknąć wysokich kosztów? Czy jednak musimy liczyć się z wysokimi marżami naliczonymi przez kantory i banki? Oczywiście da się. Z pomocą przychodzą kantory internetowe. Nie mam na myśli jednak tych zwyczajnych, które wciąż zarabiają na wysokich prowizjach oferując tylko wygodną wymianę w miejscu zamieszkania. Mam na myśli kantor internetowy, online, w którym waluta wymieniana jest bezpośrednio pomiędzy użytkownikami. Tym systemem jest WalutoBox. Jego działanie polega na tym, że wymienianie walut przebiega z pominięciem kantorów i banków - realizowana jest między dwojgiem użytkowników, którzy to oni decydują o wysokości danego kursu. Sytuacja jest o tyle owocna, że na pojedynczej wymianie można zaoszczędzić całkiem pokaźną kwotę. Wiele osób pomyśli teraz o bezpieczeństwie. Przecież ono wydaje się jest najważniejsze. Nie ma żadnych obaw. WalutoBox zapewnił wszelkich starań, aby system był bezpieczny jak tylko to możliwe. Serdecznie zapraszamy wszystkichdo rejestracji. Nasz kantor internetowy online pomoże Ci bez ryzyka, szybko, bezpiecznie zrealizować Twoje wymiany.

  Data opublikowania: 08 05 2012 · czytaj dalej »
 • Wymiana walut online »

  Najtańsza wymiana walut online w sieci. Masz zamiar zainwestować w walutę obcą, ale nie wiesz jak się za to zabrać? A może zwyczajnie po wakacjach zostało Ci w portfelu nieco obcych banknotów i chciałbyś ją wymienić? Skorzystaj z naszej strony internetowej. Znajdziesz tu wszelkie informacje na temat wymiany walut. Handel na forexie i związane z tym ryzyko, zasady wymiany walut w internetowych kantorach oraz w kantorach tradycyjnych. Euro na dolary, dolary na euro, polski złoty i japoński jen i wiele innych możliwości. Zyskaj bogatą wiedzę na temat mechanizmów rządzących wymianą walut

  Data opublikowania: 17 07 2012 · czytaj dalej »
 • Internetowy kantor »

  Na polecanym portalu reklamowana jest propozycja wirtualnego kantora wymiany walut, który został utworzony przez działającą na terenie Krakowa firmę 2xJ. Korzystanie z usługi jest niezwykle proste, natomiast wszystkie pytania powinny zniknąć po przeanalizowaniu dostępnych klipów instruktażowych. Po rejestracji można swobodnie dokonywać wymiany walut bez potrzeby opuszczania miejsca zamieszkania, co jest jednym z naczelnych walorów kantora www. Ciesząca się powszechną renomą firma zapewnia całkowite bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

  Data opublikowania: 03 08 2012 · czytaj dalej »
 • Wymiana walut online »

  Odbiorcami naszej oferty są przede wszystkim osoby, które często dokonują transakcji wymiany walut. Pomaranczarnia.pl to kantor internetowy gwarantujący sprawne, bezpieczne i oszczędne dokonanie transakcji zakupu lub sprzedaży walut. Wymiana walut online bez wątpienia ułatwi życie osobom posiadającym kredyt walutowy. Oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki współpracy oraz satysfakcjonujące kursy walut. Klienci wymieniający walutę za pomocą naszego kantoru, mogą liczyć na rzetelną obsługę i dobre ceny.

  Data opublikowania: 23 08 2012 · czytaj dalej »
 • Kantory Bydgoszcz »

  Łatwość przemieszczania się i podróżowania sprawiają, że coraz chętniej podróżujemy za granicę w celach biznesowych, wypoczynkowych, zarobkowych. Obecnie jesteśmy o wiele bardziej mobilni niż to miało miejsce chociażby kilkanaście lat temu. Z tego też powodu co raz częściej wymieniamy różnego rodzaju waluty. Osoby chcące wymienić waluty w najkorzystniejszych kursach mogą skorzystać ze strony Kantory Bydgoszcz prezentującej spis bydgoskich kantorów zawierający dane adresowe i kontaktowe. W doborze prezentowanych kantorów kierowaliśmy się opiniami klientów i pozycja jaką kantor posiada na bydgoskim rynku walut. Zapraszamy Klientów kantorów, którzy zamierzają wymienić pieniądze na korzystnych warunkach - szybko i bezpiecznie.

  Data opublikowania: 16 10 2012 · czytaj dalej »
 • Tania Waluta online »

  Internetowy Kantor LowSpread to najłatwiejszy sposób na zakup taniej waluty przez internet.
  Nie musisz już biegać z gotówką by kupić walutę na wakacje czy też na spłatę kredytu mieszkaniowego.
  Za naszym pośrednictwem kupisz taniej niż w tradycyjnych kantorach czy też bankach walutę na dowolny cel.
  Oferujemy wymianę walut w 16 bankach bez opłat dodatkowych. Umożliwiamy przelanie zakupionej waluty na dowolne konto a naet bezpośrednio na konto kredytowe.

  Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się ile możesz zyskać!Zapraszamy na www.lowspread.pl

  Data opublikowania: 17 10 2012 · czytaj dalej »
 • Dobrykantor.pl »

  Wymienianie pieniędzy w dzisiejszych czasach to łatwizna. Nie trzeba jechać przez pół miasta do kantoru, z duszą na ramieniu wioząc ze sobą całkiem sporo gotówki, nie trzeba wystawać w kolejce ani później drżeć o to, czy uda nam się dotrzeć bezpiecznie do domu ze wszystkimi pieniędzmi, ba, nie trzeba nawet wychodzić z domu - wszystko można załatwić przez internet czy to za pośrednictwem komputera czy też smarfona. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z takiej oferty, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data opublikowania: 23 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 62