Strony internetowe związane z hasłem 'Wsparcie informatyczne':

 • ITACS - biuro rachunkowe i wsparcie informatyczne »

  ITACS IT, Accounting Solutions jest nowo powstałą firmą świadczącą usługi w obszarze IT oraz księgowości.ITACS w dużej mierze daje Klientom możliwość skoncentrowania się na rozwijaniu prowadzonej działalności poprzez profesjonalne wykonywanie usług finansowo-księgowych, przez co odciąża właścicieli firm od ciągłego nadzoru nad działem księgowości.Nasza firma oferuje również wsparcie w pionie informatycznym dla małych i średnich firm. Usuwamy usterki z oprogramowań jak i sprzętowe, zarządzamy serwerami, automatyzujemy i skracamy czas pracy, wszystko po to aby Państwa firma funkcjonowała wydajniej.

  Data opublikowania: 07 08 2012 · czytaj dalej »
 • SAP-IT - Mobilna Obsługa Informatyczna Firm »

  Pomimo krótkiego stażu, posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie, o czym świadczy współpraca z firmami, które już nam zaufały. Posiadamy cenione w branży informatycznej certyfikaty, które gwarantują jakość naszych usług. Zapewniamy kompleksowe usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terenie całego Trójmiasta i okolic. Główną naszą domeną jest zarządzanie, administracja, konfiguracja i instalacja sieci komputerowych, oraz utrzymywanie sprawności urządzeń i sprzętów komputerowych.

  Profesjonalna mobilna obsługa informatyczna małych i średnich firm. Administracja środowisk serwerowych, wirtualizacja, opieka informatyczna oraz wsparcie techniczne IT.

  Chcielibyśmy Państwu zaprezentować niektóre usługi:
  .. : zabezpieczanie sieci komputerowej
  .. : inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania
  .. : pomoc w obsłudze sprzętu
  .. : administracja systemami i serwerami
  .. : serwis sprzętu i oprogramowania
  .. : tworzenie kopii zapasowych danych
  .. : zapewnienie bezpieczeństwa Informatycznego
  .. : pomoc w wyborze oraz dostarczenie sprzętu informatycznego

  Aby zapoznać się z całą ofertą, skontaktuj się z nami.

  Data opublikowania: 06 06 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 241