Strony internetowe związane z hasłem 'videofilmowanie':

« poprzednia strona · 2
 • Wideoweselni - realizacja filmów ślubnych »

  Jako osoby z bogatym portfolio filmów fabularnych, dokumentalnych, teledysków i reklamowych uważamy się za profesjonalistów w swojej dziedzinie. Choć ślub nie daje ułamka takiego prestiżu jak reklama telewizyjna, to jednak zajmujemy się realizacjami filmów z wesel. Dlaczego? Z prostego powodu - lubimy to! Lubimy patrzeć jak śmieją się twarze naszych klientów, którzy oglądając swój film ze ślubu przezywają na nowo ten wspaniały dzień z ich życia. Jeśli będą Państwo zainteresowani, przygotujemy także skróta formę - tj. teledysk ślubny - realizujemy wtedy mniej materiału, co pozwala nam jeszcze bardziej skupić się na jakości realizowanego materiału.
  Określenie kamerzysta jest dla nas obraźliwe - jesteśmy operatorami, reżyserami i montażystami. Zależy nam na tym, by film z Państwa ślubu był cudowną pamiątką.

  Standardowo oddajemy Państwu płytę DVD z filmem ze ślubu w przeciągu 4-6 tygodni, co jest wyjątkowo krótkim terminem realizacji - wystarczy porównać z konkurencją.

  Zapraszamy do oglądania naszego portfolio - sami Państwo ocenią, czy oferowana przez nas jakość jest godna uczestniczenia w Państwa ślubie!

  Data opublikowania: 10 08 2016 · czytaj dalej »
 • PHU "CYFRA VISION" »

  Fotografia ślubna i videofilmowanie. Firma świadczy kompleksowe usługi video-foto. Istnieje na rynku od 1995 roku.
  VIDEO
  Zlecone projekty realizowane są kompleksowo - od idei do emisji. Firma dysponuje własnym zapleczem produkcyjnym. Przy realizacji projektów video jednocześnie pracować może do 3 ekip zdjęciowych.
  Zrealizowane materiały nagrywane są na płytach Blu-ray i DVD.
  Firma produkuje filmy instruktażowe, reklamowe, dokumentalne itp. oraz filmy na potrzeby stron WWW. Zdjęcia realizowane są na najnowszych kamerach cyfrowych HDCAM, DVCAM, HDV, DV. Mogą powstać w oparciu o scenariusz klienta lub reżyser stworzy projekt od początku.

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA
  Oferta: przygotowania, ceremonia, zabawa, plener, fotoksięga.

  http://www.cyfravision.pl/

  Data opublikowania: 10 03 2017 · czytaj dalej »
« poprzednia strona · 2

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 49