Strony internetowe związane z hasłem 'video':

1 · 2 · następna strona »
 • Foto - Video Filmowanie - Okolice Aleksandrowa Kujawskiego »

  Nasza firma zajmuje się videofilmowaniem i fotografowaniem ślubów, wesel, komunii, sesji plenerowych, sesji studyjnych, imprez i uroczystości rodzinnych.

  Profesjonalne foto i videofilmowanie, a następnie fachowa obróbka nagranego materiału video i zrobionych zdjęć to niezawodny sposób na utrwalenie najważniejszych dla Państwa momentów. Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych.

  Videoreportaż oraz fotografię ślubną rozpoczynamy od przygotowań Pana Młodego oraz Pani Młodej, następnie błogosławieństwo rodziców, wyjście z domu i odjazd do kościoła, ceremonia w kościele, życzenia, przywitanie chlebem i solą, toast, pierwszy taniec, sesja w plenerze, sesja w studiu fotograficznym, zabawa, konkursy, wywiady z gośćmi, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, ostatni taniec.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna Kraków »

  Tomasz Totoń to studio fotografii klasycznej oraz montażu wideo z ogromnym zapleczem. Każde zlecenie, to indywidualne wyzwanie, każda fotografia to małe arcydzieło, któremu staram się poświęcać maksimum uwagi. W zakres mojej oferty wchodzą reportaż ślubny i fotoreportaże z imprez. Pracuję na terenie województwa małopolskiego. Odwiedź naszą stronę internetową. Sprawdź moją witrynę internetową gdzie znajdziesz moje dotychczasowe portfolio fotograficzne. Obsłguję sesję fotograficzne także za granicą Państwa, ostatnio mój obiektyw był w Paryżu.

  Data opublikowania: 21 03 2012 · czytaj dalej »
 • Videomail »

  Jesteśmy firmą która świadczy usługi z obszaru kompetentnego doradztwa finansowego. Dopomagamy wszystkim klientom uzyskać środki finansowe na dowolne cele tak, by nasz petent był w pełni zadowolony i zdołał realizować swoje założenia. Na przestrzeni lat uzyskaliśmy olbrzymie doświadczenie co powoduje że nasze usługi są najlepszej jakości i za każdym razem owocują zadowoleniem naszych klientów. Nasi fachowcy bardzo dobrze znają oferty dowolnych banków i zawsze przedstawiają najkorzystniejszą ofertę.

  Data opublikowania: 18 04 2012 · czytaj dalej »
 • Systemy alarmowe »

  Na witrynie znajdziecie listę produktów rejestrujących służących monitoringowi, jak telewizja przemysłowa CCTV. Monitorowanie terenów wewnętrznych i zewnętrznych jest składnikiem, który buduje współczesne systemy zapewniania bezpieczeństwa. Właściwie ustawione kamery pozwalają mieć wgląd na sytuację w danym obszarze i odpowiednio wcześnie podjąć środki na wszelkie niepożądane zdarzenia, które mogą mieć miejsce w strefie chronionej. Oprócz tego zainstalowane alarmy niezwłocznie ostrzegą o wtargnięciu na teren przez osobę nieupoważnioną oraz w przypadku aktów wandalizmu. W przedstawianej Wam ofercie, są również atrapy kamer, które skutecznie naśladują prawdziwe kamery oraz rejestratory DVR. Mogą Państwo kupić też systemy alarmowe z modułem GSM. Jeżeli interesuje Państwa funkcjonalny monitoring biur i lokali mieszkalnych zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu.

  Data opublikowania: 19 05 2012 · czytaj dalej »
 • Chcesieuczyc.pl - kursy wideo »

  Młoda innowacyjna platforma edukacyjna z nagraniami szkoleń dostępnymi na rządanie, bezpośrednio ze strony internetowej. Naszą misją jest zwiększanie Twojej produktywności oraz dążenie do maksymalizacji oszczędności czasu w wykonywaniu codziennych czynności w kontakcie z komputerem. Udostępniamy kursy online z Microsoft Excel, Joomla, Word, Photoshop, Indesign, Cinema 4D.
  Expose Lab kładzie szczególny nacisk na jakość świadczonych usług. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu wyprzedzenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów działających na rynku krajowym
  i międzynarodowym.

  Data opublikowania: 23 05 2012 · czytaj dalej »
 • Wideodomofony kolorowe »

  Wideodomofony coraz częściej zastępują domofony. Urządzenia wizyjne oferują nie tylko komfort domownikowi, który sprawdza, kto stoi przy jego bramie lub drzwiach wejściowych, ale równocześnie zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców. Identyfikacja gościa jest dzięki nim szybsza i łatwiejsza. Przy właściwym ustawieniu kamery możliwa jest również obserwacja terenu wokół naszej furtki czy drzwi wejściowych. Pozwala to sprawdzić, czy gość jest sam, czy też ma towarzystwo. Tego typu weryfikacja jest niezbędna, jeżeli otwierając drzwi lub furtkę nie widzimy wchodzącego przybysza. Więcej informacji na naszej stronie.

  Data opublikowania: 08 06 2012 · czytaj dalej »
 • Polski blog o serialu Dexter »

  Serwis informacyjny poświęcony amerykańskiemu serialowi DEXTER.
  Fabuła serialu toczy się w okół seryjnego mordercy Dextera Morgana. Główny bohater normalnie pracuje jako laborant krwi w Miami Metro Police. Dexter prowadzi także drugie życie, poluje na bandziorów wymierzając sprawiedliwość według Kodeksu, który przekazał mu były policjant Harry. Najważniejsze cele Dexa to m.in. The Ice Truck Killer, The Trinity Killer i Travis Marshall.
  Na blogu każdy fan serialu znajdzie m.in. streszczenia odcinków, tapety, spoilery 7-go sezonu, wywiady, fotorelacje, zwiastuny oraz aktualne wiadomości z życia prywatnego obsady serialu, czyli takich gwiazd jak: Jennifer Carpenter(Debra Morgan), Desmond Harrington (Joey Quinn), Geoff Pierson (Tom Matthews).
  Odwiedź nas koniecznie!!

  Data opublikowania: 21 06 2012 · czytaj dalej »
 • CCTV SLASK »

  monitoring katowice, monitoring, cctv, kamery w pracy, montaż monitoringu, monitoring śląsk, monitoring chorzów, monitoring video, Instalacje CCTV, montaż telewizji przemysłowej, instalacje kamer w sklepach, mointaż kamer w firmach, monitoring wizyjny CCTV w najniższych cenach, Instalacje CCTV, Instalacje i modernizacje, kamery online, cctv, Monitoring Katowice, Monitoring Śląsk, Montaż monitoringu, Instalacje monitoringu, Monitoring montaż, Tani monitoring, Systemy alarmowe, Alarmy Katowice, Alarmy Śląsk, monitoring, alarmy, monitoring katowice, monitoringi katowice, alarm katowice, alarmy katowice, ANDRZEJ GIERA, GIERA24.PL, MONITORING DLA CIEBIE, BCS

  Data opublikowania: 27 06 2012 · czytaj dalej »
 • Cs.Swidnica najlepsza sieć serwerów Counter-Strike »

  Zamieszkujesz dolnośląskie i grywasz w Counter-Strike, serdecznie chciałbym cie zaprosić do gry razem z naszą ekipą. Cs.Swidnica to prężnie rozwijająca się sieć serwerów Cs 1.6 i Css, poza serwerami posiadamy forum z licznymi poradnikami/tutorialami odnośnie amxx/HLDS i sourcemod, a może posiadasz serwer i masz z nim problem ? z chęcią pomożemy i udzielimy wszelkich porad.
  Co nas wyróżnia od innych ? Jesteśmy młodą zgraną ekipą w przedziale wiekowym 16-24. chętnie przyłączymy inne serwery do naszego składu.

  Data opublikowania: 02 07 2012 · czytaj dalej »
 • Telewizja Przemysłowa »

  Telewizja przemysłowa oraz monitoring IP, to zasadniczy zakres działalności Firmy Akademickie Inkubatory PrzedsiębiorczośCi TP. Specjalizujemy się w planowaniu i wykonawstwie sysremów telewizji CCTV.
  Zajmujemy się zidentyfikowaniem i odcyfrowaniem zdarzeń z przedmiotów z surowców video, pochodzącego z monitoringu wizyjnego. Współpracujemy z najniezwyklej przyznanymi wytwórcami z specjalizacji technologicznej jak: Samsung.., Sanyo, Simens, Bosh, Sony..., Vivotek, Honeywell, Acti, Axis, Heitel, Aper, Air Live, Panasonic, Aver Media, Tokina, Fujinon, VidiLine, Dahua a wiele innych.
  Wykonujemy szyki na komputerach PC, oraz rejestratorach numerycznych. Egzekwujemy instalacje organizmów CCTV, zestaw kamery IP, doradztwo w odcinku planowania instalacji a oprogramowania.
  Prowadzimy sprzedaż skończonych elementów telewizji dozorowej.
  W polskiej ofercie znaczny asortyment urządzeń i towarów w najlepszych cenach m.in.
  kamery, rejestratory, karty dvr, monitory, obiektywy, konwertory, wideoserwery, systemy radiowe, urządzenia sieciowe, akcesoria i wiele innych.
  Dostarczamy optymalizacje sumptów instalacji z uwzględnieniem kompatybilności a niezawodności pracy systemu
  Gwarantujemy jakość zakupionych towarów.
  www.kamera-ip.com.pl
  [url=http://]www.sklep-monitoring.pl

  Data opublikowania: 23 07 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 481