Strony internetowe związane z hasłem 'utwory':

 • Łatwe utwory na flet prosty. »

  Portal edukacyjny dla pasjonatów gry na flecie prostym. Publikujemy tutaj porady dla muzyków grających na fletach oraz darmowe nuty na flety proste, także w formie zapisu literowego dla początkujących. Portal wykorzystuje wyłącznie autorskie opracowania utworów na flet prosty solo lub do gry w zespołach(duety, trio, małe zespoły instrumentalne). Wszystkie nuty publikowane są nieodpłatnie na licencji Creative Commons, z pełnym poszanowaniem obowiązującego prawa autorskiego.

  Flet jest jednym z najstarszych instrumentów dętych. Posiada barwę miękką i łagodną w dźwiękach niskich, wyrazistą i ostrą w wysokich. Istnieją dwa podstawowe typy fletów : poprzeczny i prosty – podłużny, dzióbkowy. Flet prosty jest najstarszym rodzajem fletu, wywodzącym się z piszczałki ludowej – fujarki. W Europie używany jest od XI wieku. Prastarymi odmianami fletu prostego były sporządzone z wypalonej gliny i opatrzone kilkoma otworami bocznymi flety naczyniowe, do których nawiązuje zbudowana w XIX wieku we Włoszech okaryna.

  Data opublikowania: 14 03 2017 · czytaj dalej »
 • Unikalny podkład muzyczny »

  Na portalu aranżacje muzyczne można znaleźć najlepsze wersje podkładów dźwiękowych wytworzonych na potrzeby koncertów, recitali, wokalistów, festynów, zespołów muzycznych, bali maturalnych, aktorów, wesel, imprez karaoke, zabaw okolicznościowych, prywatek, dj, urodziń. Wszystkie aranżacje wytworzone są z wyskoką dbałością, jakością przewyższającą jakość normalnej płyty CD, zgrywane są w studiu dźwiękowym przy wykorzystaniu najwyższej klasy sprzętu cyfrowo-analogowego, na scenie zauważymy najwyższą dynamikę aranżu w przeciwieństwie do zwykłych mp3 lub stylów z pianina elektrycznego. aranżacje udostępniane są w wersjach wav 24bit, 44kHz. aranże muzyczne są w różnych stylach, znane hity w profesjonalnych aranżacjach takich jak: ballady, disco, dance, reggae, disco polo, rock utwory ludowe i tradycyjne. Zapraszamy do przesłuchania utworów demo na naszej stronie i do pobrania, jest możliwość zamówienia aranżącji, a my, wtedy wykonamy go dla Państwa. Zapraszamy do wysłuchania demo aranży muzycznych, często są uaktualnienia, nowości, dużo. Zapraszamy

  Data opublikowania: 16 09 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 105