Strony internetowe związane z hasłem 'usługi księgowe':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • MANARO Księgowa Kraków »

  Biuro rachunkowe MANARO wyspecjalizowało się w obsłudze firm w obszarze księgowości, podatków oraz kadr i płac z terenu miasta Leszno i okolicznych miejscowości. Nasze biuro rachunkowe świadczy usługi dla jednostek o przeróżnej formie prawnej, charakterze aktywności, a także rozmaitej skali wielkości. Całkowita i uproszczona księgowości podmiotów gospodarczych, deklaracje VAT, PIT, ZUS, obsługa kadrowa i płacowa, raporty statystyczne, bilanse. Zapraszamy do zapoznania się usługami. Nasza wiedza, doświadczenie i zasoby dają naszym klientom wysoki komfort współpracy i umożliwiają im skupienie się na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa. Nasza wiedza, doświadczenie i zasoby dają naszym klientom wysoki komfort współpracy i umożliwiają im skupienie się na rozwijaniu swojego przedsiębiorstwa. Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 31081/2008. Zapraszamy do współpracy.

  Data opublikowania: 21 09 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Bristol Bookkeepers w swojej bogatej ofercie posiada usługi prowadzenia księgowości dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Doświadczony polski księgowy pomoże Ci rozliczyć się z podatków, rozpocząć działalność gospodarczą, a także pomoże Ci odzyskać nadpłacony podatek. Jeśli Twój angielski nie jest doskonały, a chcesz mieć pewność, że zrozumiesz swojego księgowego - skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne usługi oraz miłą obsługę, do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie zapewniając wysoki poziom usług. Nie czekaj, zadzwoń już dziś.

  Data opublikowania: 27 10 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do skorzystania z naszych usług.

  Data opublikowania: 03 11 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojego przedsiębiorstwaŚwiadczone usługi: - zakładanie firmy; - prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów (dla ryczałtowców); - rozliczanie podatku dochodowego i VAT; - obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Zalety biura Profiniks: Dojazd do klienta gratis Bardzo atrakcyjne ceny Pomoc w szukaniu oszczędności finansowych i podatkowych Bezpłatna pomoc w zakładaniu firmyKompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT)

  Data opublikowania: 18 11 2011 · czytaj dalej »
 • Doradztwo w zakresie rachunkowości »

  Obsługa księgowa przedsiębiorstw, audyt i usługi kadrowo-płacowe. Doradzamy jednostkom w aspekcie rachunkowości oraz podatków, zajmujemy się przetwarzaniem sprawozdań skarbowych, oferujemy pomoc przy ich naprawianiu i przy wytwarzaniu konsolidacji. Nasze usługi to również cała księgowość oraz prowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów, ryczałt, katalogi VAT oraz kadro-płace. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą zaoferować całościową oraz zawodową obsługę w naprawdę przychylnych cenach. Ceny usługi zawsze są obliczane indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby danych przedsiębiorstw. Zapraszamy na polską stronicę w internecie!

  Data opublikowania: 25 11 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro księgowe Poznań »

  Biuro rachunkowe w Poznaniu RALEX świadczy usługi w zakresie księgowo-podatkowym jak również płacowym. Przygotowani jesteśmy do obsługi klientów posiadających przedsiębiorstwa jednoosobowe, jak również spółki prawa handlowego. Do każdego klienta mamy indywidualne podejście i staramy się zapewnić partnerską współpracę. Nasze usługi obejmują: usługi rachunkowe, sprawozdania finansowe, księgi handlowe, podatki, zeznania podatkowe, książki przychód rozchód, ryczałty, ewidencje VAT, rozliczenia roczne PIT, Zus. Czynności związane z obsługą klientów prowadzimy w ramach zryczałtowanej cenny dostosowanej indywidualnie do każdego klienta. Cena uzależniona jest głównie od formy prowadzonej działalności, liczby dokumentów księgowych, ilości pracowników oraz stopnia pracochłonności. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Zapraszamy do naszego biura w Poznaniu.

  Data opublikowania: 14 12 2011 · czytaj dalej »
 • Łatwiejszy biznes z naszymi usługami księgowymi »

  Zawodowe biuro rachunkowe wrocław oferuje całościową obsługę w dziedzinie rachunkowości. Oferujemy całe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, zajmiemy się sprawami kadrowymi i płacowymi, pomożemy w wypełnianiu druków oraz wyznaczymy najważniejsze wyjścia w dyscyplinie księgowości i podatków. Nasze usługi są świadczone przez zasłużonych księgowych, jacy od lat pracują w swoim zawodzie oraz znają wszelkie tajniki rachunkowości, włącznie z najpóźniejszymi przepisami. Jeżeli nie chcesz angażować własnej księgowej, wówczas skorzystaj z naszego biura - jest to tania, komfortowa i pewna alternatywa.

  Data opublikowania: 15 12 2011 · czytaj dalej »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Wpieniają Cię ukryte "kruczki" i wszystko co ciągle ukrywa się w wszystkich rachunkach? Jeżeli tak to migiem musisz skorzystać z pomocy profesjonalistów zagadnięcia. http://www.actus.pl to znakomite miejsce do rozwiązania naszych problemów! To miejsce może pomóc nam w wszystkich zagwostkach księgowych. Rozliczenia vat i rozliczenia podatkowe to tylko część spraw w jakich swoją pomoc zaoferuje biuro podatkowe http://www.actus.pl. Firma jest bardzo fachowa i na swojej witrynie udostępniła cennik dla wszystkich zainteresowanych otrzymaniem rozwiązania problemu. http://www.actus.pl to strona, gdzie rozwiążesz problem z podatkami!

  Data opublikowania: 06 01 2012 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Krakow »

  Potrzebne Ci wyspecjalizowane i sprawdzone biuro rachunkowe Kraków? Sprawy takie jak podatki, rachunkowość czy księgowość są dla Ciebie czarną magią? Nie musisz się już nimi przejmować. Wybierz nasze sprawdzone i w stu procentach specjalistyczne biuro rachunkowe, istniejące na krakowskim rynku od 2007 roku. W naszej pracy wszyscy pracownicy, w tym doświadczone i w pełni wykwalifikowane księgowe, łączymy zainteresowania z pracą. Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała w 2007 roku. W naszej pracy łączymy nasze pasje z wykonywaniem obowiązków zawodowych. Nasza specjalność to przede wszystkim księgowość i rachunkowość. Świadczymy tego typu usługi przede wszystkim w pięknym mieście Kraków. Posiadamy bardzo rozubudowaną ofertę dla firm, które nalezą do branży gastronomicznej. Proponujemy również szkolenia BHP czy HACCP. Dodatkowo pomagamy przy wyborze oraz wdrażaniu systemów gastronomicznych. Posiadamy 25-letnie doświadczenie zawodowe, które jest gwarantem naszego profesjonalizmu. Nasze biuro rachunkowe Krakow to doświadczone księgowe, z usług których właściwie każdy kontrahent jest zadowolony w stu procentach. Dylematy takie jak podatki, rachunkowość i każda inna księgowa sprawa przytłaczają Cię? W takim razie wybierz nasze sprawdzone, zaufane, znane i cenione biuro rachunkowe. Do każdego nabywcy podchodzimy w sposób bardzo indywidualny. Dostosowujemy zakres naszych usług do wszystkich postawionych przed nami zaleceń. Sprawdź naszą bogatą ofertę już dzisiaj. W razie jakichkolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami! Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data opublikowania: 19 01 2012 · czytaj dalej »
 • Księgowość Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data opublikowania: 29 01 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 35 Odwiedziny googlebot 307