Strony internetowe związane z hasłem 'ukraina':

 • Certyfikat GOST »

  Firma wyspecjalizowana w charakterystyce tak zwanego rynku wschodniego. Skutecznie ułatwi nowym graczom przeprowadzenie procesu wdrożenia ich produktów i usług na tych terenach, zaczynając od wywiadu w kwestii potrzeb i oczekiwań tamtejszych klientów, a skończywszy na organizacji infrastruktury, do której zaliczana jest sprzedaż i wysyłka towaru. Na każdym z tych etapów liczy się przede wszystkim klient, z którym firma jest w stałym kontakcie, i z którym pracuje nad planem działania. Może on oczekiwać porady w dziedzinie prawa (przede wszystkim w kwestii certyfikatów umożliwiających dystrybucję danego produktu) oraz innych dziedzin niezbędnych przy zdobywaniu kolejnych obszarów. Ważna sprawą jest brak ograniczeń jeśli chodzi o zakres działalności firm zainteresowanych współpracą. Mika potrafi sprostać wymaganiom każdej branży.

  Data opublikowania: 28 12 2011 · czytaj dalej »
 • Ukraina »

  Naszym najbliższym sąsiadem na wschodzie jest Ukraina. Pomimo faktu, że państwo ukraińskie położone jest tak niedaleko, to większość ludzi niewiele wie o tym uroczym i przepięknym państwie. A wszystkiego możemy się dowiedzieć w jednym z działających serwisów internetowych, dzięki jakim będziemy mogli poznać kulturę, obyczaje i życie codzienne Ukrainy i mieszkających w niej ludzi. W takich serwisach można wyszukać również niemało turystycznych informacji zachęcających do odwiedzenia tego państwa.

  Data opublikowania: 05 02 2012 · czytaj dalej »
 • Ukraina »

  Witaj w serwisie www.abcUkraina.pl. Znajdziesz tutaj cenne informacje o rejonie, zwyczajach, mieszkańcach. Możesz porozmawiać w rozmowach na forum, możesz publikować fotografie, linki, anonse, wspomnienia z podróży. Podziel się swoją wiedzą, pochwal się refleksjami dotyczącymi tego wciąż dziewiczego regionu. Chętnie opublikujemy twoje relacje podróży na tym terytorium. Poczytasz również wiele interesujących anegdot i plotek z życia mieszkańców. Nasz serwis informuje na bieżąco o wszystkich ważnych akcjach z tego kraju.

  Data opublikowania: 11 02 2012 · czytaj dalej »
 • Miasta na Ukrainie »

  Jeśli planujesz spędzić trochę czasu na Ukrainie i chciałbyś dowiedzić się co rewelacyjnie jest zobaczyć. Wejdź do naszego serwisu o Ukrainie. Znajdziesz w nim praktyczne i ciekawe informacje turystyczne. Poznasz korzystniej największe i najbardziej znane miasta takie jak Krym, Lwów czy Kijów. Dowiesz się jacy są ukraińcy, z czego słyną i są znani. Zapraszamy do ABC Ukraina - tu odnajdziesz wiele ciekawych wiadomości o Ukrainie. Jeśli planujesz spędzić trochę czasu na Ukrainie i chciałbyś dowiedzić się co bardzo dobrze jest zobaczyć. Wejdź do naszego strony o Ukrainie. Odnajdziesz w nim praktyczne i rzeczowe wiadomości turystyczne. Poznasz lepiej największe i najbardziej znane miasta takie jak Krym, Lwów czy Kijów. Przeczytasz o jacy są ukraińcy, z czego słyną i są znani. Zapraszamy do ABC Ukraina - tu znajdziesz wiele ciekawych informacji o Ukrainie. Planujesz spędzić trochę czasu na Ukrainie i chciałbyś dowiedzić się co rewelacyjnie jest zobaczyć. Wejrzyj do naszego portalu o Ukrainie. Znajdziesz w nim ciekawe i rzeczowe informacje turystyczne. Poznasz lepiej największe i najbardziej znane miasta takie jak Krym, Lwów czy Kijów. Przeczytasz o jacy znajduje się ukraińcy, z czego słyną i są znani. Zapraszamy do ABC Ukraina - tu odnajdziesz dużo interesujących informacji o Ukrainie.

  Data opublikowania: 14 06 2012 · czytaj dalej »
 • Na zielonej Ukrainie - Przewodnik Prawie Obiektywny »

  Ukraina. To nie tylko Lwów. To także m.in Kijów i Krym - wspaniałe miejsca na wakacyjny odpoczynek. Ta strona to praktyczne informacje o Ukrainie. Dowiesz się jak tam dojechać? Jak podróżować po Ukrainie tanio i bezpiecznie? Co koniecznie zobaczyć i co zwiedzić? Co warto i przede wszystkim - co można przywieźć z Ukrainy? Jak znaleźć tam tani i bezpieczny nocleg. Istnieje także możliwość rezerwacji miejsc noclegowych online. Dowiesz się jak wsiąść do pociągu na wschodzie i dojechać do celu. Jak i gdzie kupić bilet na tanie linie lotnicze. To strona zwłaszcza dla tych Polaków, co nigdy nie byli za naszą wschodnią granicą. Bo Ukraina to sposób na naprawdę tanie, bezpieczne i niezapomniane wakacje.http://nazielonejukrainie.pl/loty-ukraina/ http://nazielonejukrainie.pl/wiza/

  Data opublikowania: 09 08 2012 · czytaj dalej »
 • PIT dla Ukraińca »

  Druki-formularze to największy zbiór pism urzędowych, administracyjnych i podatkowych w sieci. Tutaj nie tylko znajdziesz i wypełnisz online każdy dokument, jakiego potrzebujesz, ale także wydrukujesz go lub wyślesz mailem na wskazany adres. Na druki-formularze załatwisz od ręki wszystkie swoje sprawy administracyjne w pięć minut, a intuicyjna aplikacja pomoże Ci w wypełnianiu każdego druku. Nie wiesz jak wypełnić PITaX? Uporaj się z nim w najlepszym programie do wypełniania deklaracji - e-PITy! Od lat staramy się ułatwić życie codziennie podatnikom, pracownikom, pracodawcom... po prostu zwykłym obywatelom takim jak Ty i ja. Zaufało nam już miliony użytkowników, których sugestie i krytykę skarbimy sobie szczególnie, bo dzięki temu możemy stale ulepszać nasze oprogramowanie.

  Data opublikowania: 22 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 537