Strony internetowe związane z hasłem 'trawertyn':

 • Parapety marmurowe »

  Kamieniarstwo JM Granit parapety marmurowe Częstochowa zajmuje się w profesjonalną obróbką kamieni naturalnych z przeznaczeniem na wewnętrzne, oraz zewnętrzne parapety. Do produkcji używamy wyłącznie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych najwyższej jakości takich jak: marmur, granit, trawertyn co gwarantuje najwyższą jakość wykonanych elementów kamiennych. W szerokiej ofercie naszej firmy można znaleźć również inne elementy wystroju wnętrz wykonanych z kamieni naturalnych. Specjalizujemy się także w w obróbce, oraz montażu schodów kamiennych, kominków, blatów, okładzin ściennych i podłogowych z granitu, oraz marmuru. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy umieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 06 01 2012 · czytaj dalej »
 • Płytki podłogowe »

  Marmur, granit i trawertyn – to materiały budowlane, które znajdziecie na stronie rogala.com.pl. Sklep internetowy dzięki przejrzystej witrynie, intuicyjnej kontroli i atrakcyjnej cenie może zostać doceniony przez klientów. Część materiałów przeznaczona jest dla budowlańców – płytki podłogowe włącznie z płytkami marmurowymi i granitowymi. Kamieniarze również znajdą odpowiedni materiał dla siebie – płyty marmurowe oraz płyty granitowe. Łupek, piaskowiec a także onyx również są dostępne w ofercie sklepu.

  Data opublikowania: 01 02 2012 · czytaj dalej »
 • Granit Poznań »

  Tylko za sprawą firmy Onyx, dom w Poznaniu – i nie tylko - może stać się naprawdę wytworny. Efekt taki wywołują proponowane tutaj marmurowe schody i granitowe blaty. Przygotowanie nietuzinkowego parapetu również potrafi sporo zmienić. Jeśli nie posiadamy pomysłu na aranżację pomieszczenia, fachowcy chętnie udzielą pomocy. Na witrynie www spółki można obejrzeć krótki film ją prezentujący oraz opisy używanych kamieni. Można zakupywać wyroby proste i mocno skomplikowane. Zamawiający z Poznania są niezwykle zadowoleni z zamawianych tu usług. Kominki z Onyxu to niepowtarzalna dekoracja salonu. Marmur i granity zachwycają nie tylko posiadaczy, lecz również różnych gości.

  Data opublikowania: 14 05 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 42