Strony internetowe związane z hasłem 'szkolenia sprzedażowe':

 • Szkolenia Katowice »

  Jesteśmy firmą szkoleniową zajmującą się progresem umiejętności miękkich. Z każdym rokiem coraz więcej instytucyj zaczyna zdawać sobie sprawę że najogromniejszym kapitałem ich organizacji są kadry. To oni odpowiadają za sprawne funkcjonowanie, i co ważniejsze awans instytucji.
  Naszą rolą jest pomóc w progresie kadr. Naszą umiejętnością są warsztaty poświęcane dla struktur handlowych oraz kadry zarządzającej.
  Osobnym działem w strukturze naszej jednostki jest wydział zajmujący się badaniem satysfakcji klientów. Po zupełne wiadomości zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data opublikowania: 25 10 2011 · czytaj dalej »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Szkoleniasprzedazowe.org wspiera teamy sprzedażowe w rozwijaniu skutecznych technik komuniacji na zatłoczonym rynku. Oferuje naukowo zbadane sposoby budowania relacji z klientem. Przynosi oryginalne podejście do tego, czym właściwie jest spotkanie handlowe. Opiera się na zrozumieniu tego, jak kupiec dokonuje zakupu, a nie jak sprzedawca chce 'zamykać' sprzedaż. Ta strategia daje zdecydowanie lepsze rezulaty, niż stary model. Strona proponuje 'szyte na miarę' doradztwo dla przedstawicieli handlowych i dyrektorów sprzedaży.

  Data opublikowania: 12 11 2011 · czytaj dalej »
 • Szkolenia handlowe »

  Nauka staje się koniecznym elementem pracy handlowca i dyrektora. Jest tak, ponieważ te pozycje w firmie wymagają stałych kontaktów z innymi ludźmi. Menedżer musi organizować sprawy wewnątrz firmy, gdzie często nie może komuś zwyczajnie wydać polecenia. Handlowiec musi sprzedawać na zewnątrz, gdzie często wszystkie usługi są jednakowe. W tej sytuacji to kompetencje 'emocjonalne' decydują o powodzeniu. Serwis dotyczy skutecznych sposobów rozwijania tych umiejętności. Proponuje także ofertę szkoleń dla handlowców i treningów przeznaczonych dla menedżerów.

  Data opublikowania: 04 01 2012 · czytaj dalej »
 • Szkolenia Językowe »

  Portal w całości poświęcony zagadnieniu firm treningowych. Informacje zawarte w naszym katalogu będą zwłaszcza przydatne osobom planującym w najbliższym czasie przeprowadzić trening. Staraliśmy się tak stworzyć budowę serwisu aby w transparentny i przejrzysty sposób dowolna osoba zainteresowana była w stanie znaleźć absorbujące ją wiadomości. Portal mieści między innymi: rejestr hoteli z całej Polski z podziałem na województwa, spis organizacyj szkoleniowych z podziałem na specjalizacje oraz obszar funkcjonowania. Oczywiście jesteśmy też otwarci na sugestie zmian w naszym katalogu, czekamy na wszelkie opinie i prosimy o ich przekazywanie za pomocą formularza kontaktowego.
  Zapraszamy także do dodawania swoich instytucyj do bazy.

  Data opublikowania: 01 03 2012 · czytaj dalej »
 • Dobre szkolenia to podstawa »

  Prowadzisz własną firmę? Szukasz fachowych szkoleń dla kadry przeprowadzanych na najwyższym poziomie? Dobrze trafiłeś! Stanowimy doświadczony zespół trenerski o najwyższych umiejętnościach. Od lat organizujemy szkolenia sprzedażowe dla firm działających w różnorakich segmentach rynku i zdajemy sobie sprawę z tego, jak zwiększyć siłę perswazji Twoich podwładnych. Proponujemy również szkolenia menedżerskie – stosowna zachęta podwładnych do pracy, jak i umiejętność zarządzania czasem pracy - to również jest niezwykle wazne. Dla biznesmenów przydatne będą natomiast szkolenia negocjacyjne, które przygotują na nawet najtrudniejsze wydarzenia rodzące się w trakcie spotkań biznesowych. Warto skorzystać z naszych umiejętności oraz zdobytej w tym zakresie praktyki. Gwarantujemy świetne efekty w krótkim czasie, życzliwą atmosferę w trakcie szkolenia i przełożenie teorii na praktykę.

  Data opublikowania: 12 03 2012 · czytaj dalej »
 • Szkolenia sprzedażowe Warszawa »

  Usytuowana w Krakowie spółka Berndson działa na rynku od 2003 roku. Jej podstawowym celem jest prowadzenie otwartych i zamkniętych szkoleń biznesowych. Zawierają one następujące kategorie: sprzedaż, windykację, HR i zarządzanie. Kompetentni eksperci dysponują naukowymi metodami badawczymi, które zapewniają trafne, efektywne rozwiązania. W zakresie szkoleń zamkniętych Berndson dostosowuje typy ćwiczeń do indywidualnych wymagań klientów. Na witrynie online zamieszczono wiadomości dotyczące projektów szkoleniowych.

  Data opublikowania: 07 09 2012 · czytaj dalej »
 • Selea Szkolenia sprzedażowe »

  Szkoleniami sprzedażowymi zajmujemy się od kilku lat, samo sprzedażą od ponad 11. Szkolimy, będąc jednocześnie aktywnymi handlowcami.

  Dzielimy się wiedzą i umiejętnościami w zakresie działań sprzedażowych. Realizujemy szkolenia sprzedażowe i plany sprzedażowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  Badamy umiejętności sprzedawców przed szkoleniem, aby optymalnie dobrać tematykę szkolenia sprzedażowego. W trakcie szkolenia dużo uwagi poświęcamy ćwiczeniom sprzedażowym. Po szkoleniach jesteśmy dostępni do konsultacji dla handlowców w okresie 6 miesięcy od daty ukończenia szkolenia.

  Główne składowe szkolenia sprzedażowego to:
  - badanie umiejętności handlowców,
  - tworzenie raportów umiejętności handlowców dla kadry zarządzającej,
  - dedykowane, czyli zamknięte szkolenia sprzedażowe,
  - coaching
  Szkolenia sprzedażowe

  Data opublikowania: 07 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 744