Strony internetowe związane z hasłem 'szkolenia handlowców':

 • Szkolenia sprzedażowe »

  Szkoleniasprzedazowe.org wspiera teamy sprzedażowe w rozwijaniu skutecznych technik komuniacji na zatłoczonym rynku. Oferuje naukowo zbadane sposoby budowania relacji z klientem. Przynosi oryginalne podejście do tego, czym właściwie jest spotkanie handlowe. Opiera się na zrozumieniu tego, jak kupiec dokonuje zakupu, a nie jak sprzedawca chce 'zamykać' sprzedaż. Ta strategia daje zdecydowanie lepsze rezulaty, niż stary model. Strona proponuje 'szyte na miarę' doradztwo dla przedstawicieli handlowych i dyrektorów sprzedaży.

  Data opublikowania: 12 11 2011 · czytaj dalej »
 • Selea Szkolenia sprzedażowe »

  Szkoleniami sprzedażowymi zajmujemy się od kilku lat, samo sprzedażą od ponad 11. Szkolimy, będąc jednocześnie aktywnymi handlowcami.

  Dzielimy się wiedzą i umiejętnościami w zakresie działań sprzedażowych. Realizujemy szkolenia sprzedażowe i plany sprzedażowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

  Badamy umiejętności sprzedawców przed szkoleniem, aby optymalnie dobrać tematykę szkolenia sprzedażowego. W trakcie szkolenia dużo uwagi poświęcamy ćwiczeniom sprzedażowym. Po szkoleniach jesteśmy dostępni do konsultacji dla handlowców w okresie 6 miesięcy od daty ukończenia szkolenia.

  Główne składowe szkolenia sprzedażowego to:
  - badanie umiejętności handlowców,
  - tworzenie raportów umiejętności handlowców dla kadry zarządzającej,
  - dedykowane, czyli zamknięte szkolenia sprzedażowe,
  - coaching
  Szkolenia sprzedażowe

  Data opublikowania: 07 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 13 Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 168