Strony internetowe związane z hasłem 'sprzęgło':

 • Sprzęgło Binder Magnete »

  Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe ALMAR to uznany w branży dystrybutor specjalistycznych części do obrabiarek. Firma para się dystrybucją części do obrabiarek krajowej i zagranicznej produkcji. W stałej sprzedaży wielki wybór sprzęgieł i hamulców. Oferujemy sprzęgła elektromagnetyczne i hamulce elektromagnetyczne. Uzupełnieniem oferty są elektrosprzęgła i sprzęgła mechaniczne. Nasi pracownicy dbają o to, aby klienci mogli u nas kupić sprzęgła i hamulce tylko wysokiej jakości. Mamy w ofercie sprzęgła takich firm jak VBA, ETM, KLDO, Binder Magnete, Stromag. Asortyment firmy w dziedzinie części zamiennych do obrabiarek ma charakter kompleksowy, co sprawia, że firmy znajdą w jednym miejscu wszelkie potrzebne części do swoich maszyn. Dzięki wieloletniej współpracy z sprawdzonymi wytwórcami sprzęgieł i hamulców, naszym klientom możemy zapewnić najwyższej jakości części zamienne w atrakcyjnych cenach.

  Data opublikowania: 08 12 2011 · czytaj dalej »
 • Koło zamachowe »

  Jeśli masz problem z zakupieniem sprzęgła odpowiedniego do marki Twojego auta, to zajrzyj na nasz blog, a nasi samochodowi eksperci na pewno pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Dzięki nam dowiesz się także jak wymienić koła dwumasowe, jak działa tarcza sprzęgła oraz jaką rolę w Twoim samochodzie spełnia pompa sprzęgła. Za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie możesz skonsultować się z naszym zespołem, aby uzyskać fachową poradę albo praktyczną wskazówkę dotyczącą tematyki sprzęgieł i przenoszenia napędu.

  Data opublikowania: 11 01 2012 · czytaj dalej »
 • Hamulec elektromagnetyczny »

  Firma MIX to marka polecana przez konsumentów. Świadectwem tego jest trzydziestoletnia działalność zakładu. Zatrudnia on konsultantów do spraw obrabiarek i naprawia tokarki. Serwis dotyczy sprzętu na gwarancji oraz jej niepodlegających. Śruby pociągowe, noże do gilotyn, wibroizolatory, pompy hydrauliczne, koła zębate, sprzęgła i hamulce elektromagnetyczne to typ sprzętu jaki można tu zamówić. Wśród składników pneumatycznych gwarantowane są elementy marki Prema, a mianowicie wyspy zaworowe i zawory sterujące natężeniem przepływu. Dostać można też obrabiarki z komisu. Realizacja zamówień, dzięki fachowej kadrze i rewelacyjnej organizacji zajęć, jest sprawna i szybka. Paleta usług jest elastyczna. Firma dopasowuje się do zamawiającego. Jest możliwość zamówienia prac konstrukcyjnych na bazie niestandardowych życzeń.

  Data opublikowania: 23 01 2012 · czytaj dalej »
 • Sprzęgło kompletne »

  Portal Koladwumasowe.pl dotyczy wszelkich spraw związanych z użytkowaniem pojazdu, z naciskiem na takie części jak koła zamachowe, koła dwumasowe i sprzęgła. Wielu fachowców jest zdania, że obecnie w Europie co czwarty produkowany samochód jest wyposażony w silnik z kołem dwumasowym. Na portalu znaleźć można wszelkie podstawowe fakty o kołach zamachowych Sachs, Valeo, Blueprint czy też innych znanych, światowych marek. Odwiedzając stronę, zaznajomisz się z zaletami oraz wadami związanymi z eksploatacją koła dwumasowego oraz sprzęgła. Dzięki serwisowi dowiesz się także wielu cennych informacji na temat układu przenoszenia napędu w aucie oraz innych, istotnych zagadnień związanych z motoryzacją.

  Data opublikowania: 15 06 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 24 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 62