Strony internetowe związane z hasłem 'sprzątaczka':

 • S.O.S. Sprzątanie firma sprzątająca Starogard Gdański »

  S.O.S. Sprzątanie.pl - firma sprzątająca Starogard Gdański!

  Świadczymy dla Państwa usługi sprzątające, oferując kompleksowe utrzymanie czystości w domach, osiedlach mieszkaniowych, sklepach, biurach, bankach na terenie Starogardu Gdańskiego i okolic. Stosujemy skuteczne i elastyczne rozwiązania oparte na indywidualnych potrzebach i życzeniach Klienta.

  Nasza firma zapewnia najwyższą jakość usług, za każdy sprzątany obiekt odpowiada nasz przedstawiciel, który odpowiedzialny jest za bezpośredni kontakt z Klientem, personelem na obiekcie i za wszystkie wykonywane tam prace. Zapobiega i rozwiązuje ewentualne problemy, odpowiada na prośby i pytania Klienta.

  Dzięki usłudze sprzątanie domów i mieszkań, będą mogli Państwo szybko zapomnieć o tym wszystkim i cieszyć się lśniącym mieszkaniem. Zadbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół Waszego domu, tak aby spełnić Państwa oczekiwania.

  Data opublikowania: 30 04 2012 · czytaj dalej »
 • Sprzątanie biur Warszawa »

  Jesteś teraz po męczącym remoncie oraz poszukujesz brygady, jaka uprzątnie Twoje gniazdko. Jeżeli ktoś z twoich członków rodziny jest alergikiem znacząca jest szczególna higiena mieszkania. Jeżeli doceniasz profesjonalizm i wprawne zrealizowanie usług wybierz odpowiednią firmę sprzątającą. Nie trzeba opowiadać dużo o tym, jak istotne jest częste porządkowanie biur. Wynajmij osoby, jakie zajmą się sprzątaniem Twojego domu, będziesz mieć więcej sił dla rodziny. Masz zbyt dużo obowiązków i nie pozostaje ci zwykle sił na sprzątanie. Wiele jednostek oferuje u nas różnorodne usługi polegające na sprzątaniu.

  Data opublikowania: 19 05 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 46