Strony internetowe związane z hasłem 'retail':

 • Systemy PC Market 7 i PC POS »

  Rekomendujemy wykorzystanie usług naszej spółki. Zastosowanie naszej propozycji to świetny sposób na to, żeby w dynamiczny oraz produktywny sposób można było zarządzać swoimi sklepami, sieciami hurtowni i dodatkowo używać nowoczesnego systemu dla sklepów. W tej chwili nasza firma posiada w ofercie systemy do prowadzenia sklepów i hurtowni a także obsługe posprzedażną. Wdrażamy jedynie i wyłącznie wypróbowane programy do tego, aby można było polepszyć cały proces dostawy dowarów oraz obiegu dokumentacji w spółkach, sklepach a także hurtowniach. Odpowiednio zaawansowany system jest konieczny po to, by można było w efektywny sposób zarządzać siecią sprzedaży detalicznych, hurtowych i w supermarketach.
  W ofercie mamy systemy:
  - Comarch Optima
  - PC Market

  Data opublikowania: 03 10 2011 · czytaj dalej »
 • Wiadomości branżowe FMCG & Retail & Gospodarka »

  Serwis z wiadomościami i artykułami z rynku Retail, FMCG. U nas też newsy gospodarcze z Polski i całego świata. Podsumowania i analizy finansowe. Branża FMCG czyli Fast Moving Consumer Goods obejmuje dobra szybkozbywalne. Do tej grupy zalicza się z pozoru całkiem różne produkty takie jak: artykuły spożywcze, chemię domową czy wyroby tytoniowe. est to sektor dynamicznie się rozwijający, a szybka reakcja na wzrastające oczekiwania i zmieniające się potrzeby konsumentów, jest elementarnym fundamentem utrzymania się firmy na rynku. Najczęściej, produkty te są sprzedawane w super i hipermarketach, które również klasyfikowane są jako podmioty branży FMCG.
  U nas aktualne informacje i profesjonalne artykuły związane z przemysłem spożywczym w Polsce i na świecie.

  Data opublikowania: 18 12 2017 · czytaj dalej »
 • Wiadomości Branżowe Retail i FMCG. Portal biznesowy »

  Serwis z wiadomościami i artykułami z rynku Retail, FMCG. U nas też newsy gospodarcze z Polski i całego świata.
  Podsumowania i analizy finansowe. Branża retail czyli rynek detaliczny polega na realizacji sprzedaży detalicznej w niewielkich ilościach, odbywającej się w punktach sprzedaży detalicznej i w sklepach. Duży wpływ na rozwój sektora sprzedaży detalicznej na przestrzeni ostatnich lat mają nie tyko nowoczesne technologie i innowacje, ale przede wszystkim konsumenci, którzy ewoluują – oczekują nowych produktów i usług, a przede wszystkim stają się bardziej wymagający. Powszechność urządzeń mobilnych, dostępność nowych technologii oraz rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że branża retail w Polsce dynamicznie się zmienia
  U nas aktualne informacje i profesjonalne artykuły związane z handlem detalicznym w Polsce i na świecie.

  Data opublikowania: 18 12 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 109