Strony internetowe związane z hasłem 'remonty':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Usługi budowlane »

  Zajmujemy się także budową domów jednorodzinnych. Na koncie mamy już wybudowanych ponad 100 domów jednorodzinnych i kilkanaście domów wielorodzinnych. Istniejemy na rynku od 1995 r. Działamy przede wszystkim na terenie całej południowej Polski. Przyjmiemy także zlecenia na remonty oraz prace wykończeniowe mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej. Wiemy jak ważne dla klienta są solidność i dokładność, szybkość i terminowość wykonanych prac budowlanych oraz pełne zaufanie do wykonawcy budowlanego, dlatego staramy się pracować rzetelnie i zgodnie z terminem.

  Data opublikowania: 20 10 2011 · czytaj dalej »
 • Uchwyt tokarski »

  Zakres działalności spółki komandytowej MultiMasz to produkowanie, dystrybucja i remonty maszyn stosowanych w przemyśle ciężkim. Na obszarze przeszło 5 tys.mkw. MultiMasz dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym oraz doświadczoną kadrą specjalistów. Dzięki nim możliwe jest przeprowadzenie specjalistycznych remontów obrabiarek do metalu i innych maszyn (np. regeneracja sprzęgła) oraz oferowanie pomocy w zakresie prac obróbki skrawaniem. Największym potencjałem firmy jest właśnie personel, którego fachowość, rzetelność i zaangażowanie uzupełnione nowoczesną technologią przekłada się na wydajność i satysfakcję klienta. W asortymencie autentyczne części zamienne do obrabiarek oraz ich kopie, m.in. śruby trapezowe, uchwyt tokarski. Remonty frezarek.

  Data opublikowania: 02 01 2012 · czytaj dalej »
 • Firma budowlana »

  W czasach wysokiego bezrobocia, a co za tym idzie w dobie gdy o dobrą pracę naprawdę ciężko zaczyna się obserwować potężną emigrację w celu zarobkowym, wspaniale wykształconych osób ale też wspaniałych fachowców. Lepsze warunki życia, lepsze dochody i mniejsze problemy przekonały tysiące osób do wyjazdu za granice. W państwie zaczyna brakować bardzo dobrych, pracowitych i doskonałych w swoim fachu ludzi. Usługi budowlane to bardzo ważna branża gdzie ten niedobór można zobaczyć na pierwszy rzut oka . Pracowników zaczyna nam brakować w większości przypadków szczególnie w chwili gdy zaczynamy myśleć o budowie własnego domu czy małym lub większym remoncie. Linkowana przez nas strona oferuje profesjonalną pomoc w ramach takich prac jak: malowanie domów, montowanie sufitów podwieszanych, wykończeniem podłóg czy usługi w zakresie murowania. Firma oferuje niskie ceny za usługi ogólnobudowlane, które wykonuje w całym kraju.

  Data opublikowania: 03 01 2012 · czytaj dalej »
 • Remonty Warszawa »

  Niniejsza spółka to znakomita jakość remontów domów i mieszkań. Odwiedź naszą stronę już dzisiaj by poznać naszą ofertę. Branża budowlana pozostaje w ciągłym rozwoju. W niektórych przypadkach, brakuje brygad, ekip, które dostarczą usługi budowlane, ze względu na to, że wszystkie są w danym momencie zajęte. Oczywiście sprawa dotyczy nie tylko budowania samego w sobie, lecz też powiązanej z nim pośrednio dziedziny, którą stanowią remonty mieszkań. Z pewnością sprawdzeni specjaliści od remontów mieszkań mają dużo roboty. Zleca się im im takie prace, jak między innymi malowanie, tynkowanie czy gipsowanie. Jeżeli dana firma lub brygada realizuje remonty porządnie, istnieje znaczne prawdopodobieństwo, że będzie ona niemal rozchwytywana. Nasze usługi budowlane są bardzo profesjonalne. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 12 01 2012 · czytaj dalej »
 • Usługi remontowe Warszawa »

  Specjalizujemy się w generalnych remontach domów i mieszkań, a także lokali usługowych i firm. Nasza dbałość o szczegóły i wysoka jakość usług sprawia, że warto nam zaufać i powierzyć wykonanie remontu, modernizacji pomieszczeń czy ogólnie wykończenia wnętrz.Nasze prace cechuje estetyka wykonania. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie robót, słuchamy sugestii i doradzamy, aby uzyskać satysfakcjonujący dla Zleceniodawcy efekt końcowy.Nasze usługi oferujemy na terenie w Warszawie. Zapraszamy do zapoznaia się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Remont Warszawa »

  FirmaUsługi Wykończeniowo-Remontowe, prowadzona przez Jacka Gołębiewskiego z powodzeniem działa od wielu lat na Warszawskim rynku. Oferujemy kompleksowe prace wykończeniowe, remonty i modernizacje mieszkań i domów. Przez długoletnie doświadczenie w branży budowlanej, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom solidne i terminowe wykonanie robót. Na wykonanie robót spisujemy umowę, dzięki czemu nasz Klient może czuć się bezpieczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Remonty Poznań »

  Nasza firma wykonuje remonty mieszkań, domów, biur, lokali usługowo-handlowych oraz adaptacje pomieszczeń. Wykonujemy wszelkie prace remontowo-budowlane w tym instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace malarskie, tynkarskie, montaż sufitów i ścian z płyt K/G, układanie glazury, terakoty, gresu i wszelkie inne prace remontowe. Oferujemy usługi ogólnobudowlane z nastawieniem na remonty, modernizacje i adaptacje wnętrz mieszkań, domów i pomieszczeń biurowych. Wykonujemy także instalacje sanitarne i świadczymy usługi hydrauliczne. Głównym miejscem naszych realizacji jest Poznań i jego okolice.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Wykończenia Warszawa »

  Proponujemy Państwu kompleksową obsługę związaną z remontem mieszkania lub domu i zakładaniem instalacji elektrycznych. Realizujemy remonty: bieżące, interwencyjne i kapitalne. Jeśli szukają Państwo firmy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi w branży budowlanej pracownikami, to zachęcamy do kontaktu. Oferujemy Państwu: usługi malarskie, układanie glazury, zakładanie instalacji elektrycznych, prace murarsko-tynkarskie, prace stolarsko-okładzinowe, kompleksowe prace wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Cyklinowanie »

  Zapraszamy do naszego nowego biura w Sosnowcu. Pokażemy Państwu możliwość układania parkietu, rodzaje klepek. Zajmujemy się układaniem parkietu jak i renowacją starych klepek (cyklinowanie).

  Działamy na rynku od ponad dziesięciu lat. Pozwala nam to doskonale wyczuć potrzeby klienta i doradzić jaki parkiet będzie idealnie pasował do danego wnętrza w mieszkaniu.

  Nasza firma posiada wszystkie niezbędne maszyny, które potrzebne są do cyklinowania bezpyłowego parkietu. Zapraszamy na naszą stronę oraz do kontaktowania się z nami.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Remonty maszyn pakujących »

  Poszukując nowego źródła dochodu warto odwiedzić stronę mikroster.pl. Mikroster.pl jest stroną firmy zajmująca się działem automatyki. Branżą automatyki z roku na roku rozszerza się coraz to bardziej oraz potrzebuje coraz to większego grona specjalistów z zakresu tej dziedziny nauki. Konstrukcje maszyn i urządzeń są specjalnością firmy mikroster.pl. Z usług ów firmy korzysta wiele dużych i małych przedsiębiorstw a marka, którą firma wybudowała sobie na runku przekonuje do współpracy. Warto odwiedzić stronę mikroster.pl. zakład ta jest z całą pewnością firmą inżynierską. prócz remonty oraz produkcję urządzeń elektronicznych prawie 90% produkcji tworzą pracę nad niebanalnymi formami maszyn jakoraz systemów kierowania. Znaczną część pracowników stanowią wyspecjalizowani inżynierowie. przedsiębiorstwo ma własne warsztaty elektryczne jak orazmechaniczne gdzie robiony jest montaż i uruchamianie maszyn.

  Data opublikowania: 04 02 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 432