Strony internetowe związane z hasłem 'radio':

1 · 2 · następna strona »
 • GPS »

  GPS to narzędzie zaprojektowane dla osób poruszających się w terenie, charakteryzujące się małymi wymiarami oraz małą wagą. W locie mierzy pozycję GPS, aby zapewnić możliwie najlepszy wynik przedstawianych informacji. GPS - Urządzenie stosuje wysokiej czułości moduł GPS z obsługą procedur zapewniających błyskawiczne wyznaczanie obszaru. Udostępnia również funkcję rzeczywistej temperatury i opcję przypomnienia, która przypomina o dezaktywacji stopera w trakcie ruchu. Oprócz tego w akcesoriach znajdują się również inne produkty. Radio to najprostsza wersja, która pracuje w zakresie podstawowym 50 częstotliwości z mocą nie przekraczającą 7W.

  Data opublikowania: 26 10 2011 · czytaj dalej »
 • Radio online »

  Openwebradio to koncept poświęcony udostępnieniu konsumentom takich systemów jak Windows Mobile, Windows Phone, Android stacji radiowych inaczej radio free z całego świata uzbieranych w jednym bezpłatnym projekcie. Wersja robiąca pod systemem Widnows Mobile została zakupiona przeszło 95 000 razy co świadczy o popularności programu! Użytkownicy wybrali nasz program dzięki któremu potrafili mieć swoje radio online na zawołanie przy sobie. Gdy sam program nie wystarczył narodziła się idea wykreowania strony www dzięki której wszyscy będą zdołali posłuchać swoich ukochanych nagrań radiowych - tak własnie popowstawało Openwebradio.

  Data opublikowania: 26 12 2011 · czytaj dalej »
 • Renowacja radia »

  Od przeszło 25 lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie projektowania sieci radiołączności oraz instalacji, konserwacji i napraw urządzeń radiokomunikacyjnych. Jesteśmy autoryzowanym, wielokrotnie wyróżnianym, przedstawicielem handlowym i serwisowym renomowanej firmy RADMOR S.A. Obsługujemy zarówno klientów instytucjonalnych i korporacyjnych, jak również indywidualnych.

  Kilka lat temu zdecydowaliśmy się na zdywersyfikowanie działalności i częściowy powrót do źródeł – do starej radiotechniki. Do perfekcji doprowadziliśmy technologię renowacji i rekonstrukcji historycznych odbiorników radiofonicznych oraz radiokomunikacyjnych. Zachęcamy wszystkich Klientów do przynoszenia do nas pamiątkowych, mniej lub bardziej zniszczonych odbiorników, tak by – odnowione - mogły ponownie stanowić ozdobę Państwa domów.

  Data opublikowania: 22 03 2012 · czytaj dalej »
 • CB-radio »

  Na stronie znajdą państwo informacje na temat radiotelefonów oraz radio CB. Oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania bazują na profesjonalnym sprzęcie. Dzięki nabytemu doświadczeniu potrafimy zintegrować wiele urządzeń tak, by życie naszych klientów było prostsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze. Staramy się aby nasze usługi spełniały wszystkie wymagania naszych klientów. Przy doborze odpowiedniego urządzenia pomoże państwu nasz wyspecjalizowany personel którego zadaniem jest pomoc w razie jakich kol wiek wątpliwości. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu na którym znajda państwo wszelkie potrzebne informacje.

  Data opublikowania: 19 04 2012 · czytaj dalej »
 • Krótkofalówki »

  Na stronie znajdą państwo informacje na temat krótkofalówek. Oferujemy urządzenia najlepszej jakości, które są sprawdzone oraz spełniają wszystkie aktualne normy techniczne. Gwarantujemy naszym klientom dobrą, wykwalifikowaną obsługę, najniższy poziom cen, który staramy się dopasować do każdego klienta oraz szeroki asortyment produktów. W przypadku wątpliwości, zapraszamy do bezpośredniego lub e-mailowego kontaktu z pracownikiem sklepu, który ułatwia dobór odpowiedniego urządzenia. Zachęcam wszystkich do zapoznaia się z naszą ofertą która bez wątpienia jest najlepsza na rynku. Życzymy wszystkim udanych zakupów.

  Data opublikowania: 19 04 2012 · czytaj dalej »
 • Profesjonalne spoty reklamowe »

  Z radością chcemy przedstawić Państwu profesjonalną agencję reklamową – Git Studio. Nasz zgrany i doświadczony zespół zajmuje się w głównej mierze tworzeniem spotów reklamowych, czyli krótkich, odpowiednio zmontowanych przekazów medialnych, lecz to nie wszystko, co mamy do zaoferowania - naszą pełną ofertę obejrzeć można tutaj. W naszym wykonaniu najczęściej pojawiają się one jako radio reklama. Żeby reklama w radiu była chwytliwa, w wyniku czego przyciągała na prawdę szeroką publiczność, konieczne jest to, aby była ona ciekawie i profesjonalnie zmontowana oraz nie za długa. Współpracujemy ze sporym gronem doświadczonych lektorów. To oni użyczają nam swoich niepowtarzalnych głosów, które wyróżniają się wspaniałą barwą, intonacją oraz dykcją. W naszej bazie głosów z łatwością znaleźć można: głosy męskie, damskie, dziecięce lub nawet obcojęzyczne. Nasze scenariusze do spotów piszemy kierując się wskazówkami klienta lub wprowadzając w życie własne pomysły. Co więcej, każdy produkt marki Git Studio ubogacany jest dodatkowo w odpowiednio dobrane lub też specjalnie skomponowane aranżacje dźwiękowe. Zachęcamy do wizyty na naszej stronie www, dostępnej pod adresem – www.gitstudio.pl

  Data opublikowania: 04 06 2012 · czytaj dalej »
 • Telewizja internetowa Radio online »

  Telewizyjka.pl strona przeznaczona dla osób przebywających w kraju, jak i poza ich granicami którzy tęsknią za odrobiną polskiej telewizji. Znajdziecie tu darmową polską telewizję przez internet z takimi kanałami jak Tvn, FilmBox, Polo TV, Eurosport i inne. Stacje radiowe nadawane online takie jak RMF FM czy Eska umilą pracę przy komputerze. Pora odejść od stereotypów iż kanały tv dostępne są tylko za pośrednictwem telewizora. Jak widać są dostępne również jako kanały tv-online czyli telewizji internetowej.

  Data opublikowania: 13 06 2012 · czytaj dalej »
 • Radio online »

  Na promowanej stronie znajduje się atrakcyjna propozycja Radia Zakaz. Wszyscy miłośnicy nie tylko znanych przebojów mogą go posłuchać za pośrednictwem internetu. Ekipa składa się z młodych zapaleńców, idealnie wypadających w roli prezenterów. Dj-ami są między innymi: Piotrek, Gofer, Nandi. Wszyscy mieszkają w różnych miastach Polski, a złączyły ich te same zainteresowania oraz zamiłowanie do muzyki klubowej, house czy electro. Możesz przesłać swoją propozycję do ZAKAZanej LISTY, jak również porozmawiać na forum.

  Data opublikowania: 18 06 2012 · czytaj dalej »
 • Puls Stacja »

  Puls stacja istnieje jednokierunkowa przesył bezprzewodowa na falach bezprzewodowych wyznaczonych aż do znacznego winogrona klientów. Stacje zdołają istnieć wymieszane w sieciach radiofonicznych do nadawania społecznego rozmiaru bezprzewodowego, ewentualnie w konsorcjum transmisji albo simulcast lub obu. Puls stacja dźwięku plus można zrobić zbyt pośrednictwem radia kablowego, terenowej sieci telewizji przewodu, odbiornik radiofoniczny satelitarną także radio internetowe w ciągu pośrednictwem mediów strumieniowych w Necie.

  Data opublikowania: 25 06 2012 · czytaj dalej »
 • CB radio Wrocław »

  Za pośrednictwem rekomendowanego sklepu internetowego można zakupić sprzęt do samochodu. W sprzedaży, w takich miastach jak Wrocław, posiadamy sprzęt audio do aut oraz CB radio. Profesjonalnie montujemy nagłośnienia w każdym aucie. Swoją ofertę dostosowujemy do zmieniających się potrzeb klientów. Nasze mocne strony to solidność, niezawodność i korzystne ceny. Trudnimy się również montażem oferowanego sprzętu. Posiadamy towar wywodzący się od znanych i cenionych producentów. Oferujemy produkty dostępne w bardzo szerokim asortymencie.

  Data opublikowania: 18 07 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 210