Strony internetowe związane z hasłem 'radca prawny':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Kancelaria Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Radca prawny warszawa »

  Radca prawny Mroczek & Partnerzy zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorstw oraz osób fizycznych w Warszawie i okolicach. Posiadamy wielu radców prawnych z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, administracyjnego, prawa pracy oraz dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych. Będziemy wdzięczni za Państwa zainteresowanie i możliwość przedstawienia swojej oferty. Kancelaria prawna Mroczek&Partnerzy Warszawa zajmuje się kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam zdobycie zaufania wielu klientów. Kancelaria prawna posiada wielu specjalistów z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, administracyjnego, prawa pracy oraz dziedzin prawa na rzecz osób fizycznych. Będziemy wdzięczni za Państwa zainteresowanie i możliwość przedstawienia swojej oferty.

  Data opublikowania: 03 10 2011 · czytaj dalej »
 • Kancelaria prawna Kraków »

  Serdecznie inwitujemy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty w naszej kancelarii prawnej prowadzonej przez Prawnika Krzysztofa Kohuta. W kancelarii prawniczej przeprowadzą Państwo na przykład obsługę prawną przedsiębiorstwa lub też otrzymają Państwo porady prawne. Kancelaria prawna radcy prawnego Krzysztofa Kohuta prezentuje własne usługi osobom fizycznym a także firmom. Nasza kancelaria prawnicza mieści się na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków. Poza podanych wyżej możliwości prawnik Krzysztof Kohut dokonuje w dodatku sprawy sądowe. Dla przedsiębiorstw posiadamy usługę doradztwa prawnego jakie przydatne jest zwłaszcza w czasie niejasnych sytuacji prawnych.

  Data opublikowania: 07 10 2011 · czytaj dalej »
 • Kancelaria adwokacka Katowice »

  Kancelaria adwokacka Competia swoje biura ma w centrum Katowic. Kontrahentom chcącym podjęć z nami współpracę oferujemy szeroki zakres usług prawniczych. Są to: porady prawne przez Internet, obsługa prawna firm, doradztwo w procesie odzyskiwania odszkodowań oraz windykacja należności. Wszystkie usługi, które zostały tu wymienione kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych jak i do przedsiębiorców.
  Proponujemy im równocześnie tanie, jak i profesjonalne doradztwo prawne. Po przetestowaniu oferowanych przez nas usług sam uświadomisz sobie, że jesteśmy rzetelną i solidną kancelarią adwokacką. Czekamy na Twoje zgłoszenie o chęci podjęcia z nami współpracy. Każdy pracujący dla nas adwokat zawsze będzie starał się spełnić Twoje potrzeby.

  Data opublikowania: 26 11 2011 · czytaj dalej »
 • Kompleksowe usługi prawne »

  Radca prawny zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się doradztwem prawnym w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa spółek, społecznego, upadłościowego, administracyjnego, a także pomożemy w wielu innych przypadkach. Prowadzimy sprawy sądowe, zajmujemy się windykacją, opieką prawną wierzycieli, uczestniczymy w negocjacjach oraz redagujemy opinie prawne. Radzimy podmiotom gospodarczym udzielamy natychmiastowych wskazówek prawnych. Nasze doświadczenie i wysoka forma obsługi sprawią, że z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data opublikowania: 02 01 2012 · czytaj dalej »
 • Kancelaria Dąbrowa górnicza »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Joanny Krzyk to prężnie działająca firma, prezentująca usługi na najwyższym poziomie. Działamy na terenie województwa śląskiego. Oferujemy nasze usługi do przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych z województwa śląskiego. Wyróżnianas profesjonalizm, wysokie standardy działania, zachowanie tajemnicy radcowskiej, uczciwość, odpowiedzialność, terminowość,niepowtarzalne ceny. Mówiąc ogólnie: w naszej kancelarii odnajdziesz to, czego szukasz! Zapewniane pełne zadowolenie ze świadczonych przez nas usług. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej:

  Data opublikowania: 14 01 2012 · czytaj dalej »
 • Prawnik »

  Wejdź i zobacz, jak dzięki kilku kliknięciom Twoje paradoksy z prawem mogą po prostu zniknąć. Fachowy radca prawny zaprasza do zajrzenia na swoją stronę www, na której zamieścił ciekawe i przydatne materiały tematyczne oraz gdzie znajdują się wszystkie informacje na jego temat. Prawnik Ursynów z ogromnym doświadczeniem poręcza profesjonalne podejście do klienta oraz dogłębne przyłożenie się do każdej, nawet najbardziej błahej sytuacji. Nie rezygnuj z pomocy praktyka z powodu dużej ceny – ta kancelaria dostosowuje stawki do potrzeb klientów. Prawnik Ursynów zaprasza do odwiedzin.

  Data opublikowania: 19 01 2012 · czytaj dalej »
 • Prawo Ochrony Środowiska »

  Prawo ochrony środowiska oraz prawo ochrony przyrody to przepisy i ograniczenia do jakich muszą się stosować firmy w codziennej działalności. Ich nieprzestrzeganie może powodować poważne konsekwencje.
  Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy już od ponad 10 lat doradza w sprawach dotyczących prawa ochrony środowiska i przyrody. Posiadamy nieustannie aktualizowaną wiedzę, popartą niezbędnym doświadczeniem.
  Zakres pomocy prawnej:
  * gospodarka odpadami
  * pozwolenia zintegrowane
  * prawo wodne
  * handel emisjami
  * kary i odpowiedzialność za szkody w środowisku
  Zaufaj profesjonalistom i zabezpiecz swoje interesy prawne.

  Data opublikowania: 29 01 2012 · czytaj dalej »
 • Prawnik Szczecin »

  Zapraszam serdecznie do mojej kancelarii, w której udzielam dla Państwa wielokierunkową pomoc jurydyczną, obejmującą doradztwo oraz zastępstwo procesowe w sądach różnych instancji. Z moją pomocą rozwiążą Państwo takie problemy jak: sprawy alimentacyjne, problemy spadkowe, rozwodowe, podziały majątku w rozmaitych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie wierzytelności, rozprawy o odszkodowanie. W moim biurze zrealizują Państwo również sprawy dotyczące nieruchomości oraz dotyczące prawa pracy i prawa kupieckiego. Po zapoznaniu się ze sprawą wskazuję rodzaj dalszego postępowania, uwzględniając reguły poufności w posługiwaniu się Państwa danymi oraz powierzonymi dokumentami. Profesjonalnie a nade wszystko skutecznie reprezentuję Państwa w każdych typach spraw i postępowań. Zachęcam do skorzystania z moich umiejętności i doświadczenia.

  Data opublikowania: 23 02 2012 · czytaj dalej »
 • Prawnik Warszawa »

  Jeśli masz jakiś kłopot z regulacjami prawa, nie możesz poradzić sobie z połączeniem podmiotu gospodarczego, zabiegasz o prawo do odszkodowania czy pragniesz przyrządzić porządną umowę handlową, to adwokat Warszawa Tomasz Gołębiowski oferuje Ci całą swoją wiedzę i szerokie doświadczenie. Kancelaria prawna istnieje nieprzerwanie od 1999 roku świadcząc najwyższej klasy usługi jednostkom gospodarczym i klientom prywatnym. Pomoc prawna Warszawa jest zatem gwarancją efektywności oraz zawiera szeroki wachlarz dziedzin tematycznych. Kliknij więc na niniejszą stronę i zweryfikuj doświadczenie oraz dotychczasowych kontrahentów kancelarii Gołębiowskiego, a zobaczysz, że znalazłeś, to czego poszukiwałeś.

  Data opublikowania: 28 02 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny yahoo 65 Odwiedziny googlebot 447