Strony internetowe związane z hasłem 'rachunkowosc':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego i doradztwa podatkowego Kryst sp.j K.B. Czmochowscy.
  Prowadzimy działalność obejmującą kompleksowe usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw - są to m.in.:
  * prowadzenie ksiąg rachunkowych (ewidencji):
  o księgi handlowej (tzw. "pełna księgowość" - KSH),
  o podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  o w formie ryczałtu,
  * prowadzenie spraw pracowniczych i rozliczeń z ZUS,
  * sporządzanie indywidualnych rozliczeń rocznych (PIT),
  * udzielanie porad i doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  * przegląd ksiąg oraz wyprowadzanie zaległości,
  * przygotowywanie wniosków kredytowych,
  * doradztwo oraz pomoc przy przekształceniach spółek,
  * pośrednictwo w kontaktach z odpowiednimi organami administracji w zakresie spraw podatkowych i pracowniczych (ZUS, US).

  Data opublikowania: 22 09 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Bristol Bookkeepers w swojej bogatej ofercie posiada usługi prowadzenia księgowości dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Doświadczony polski księgowy pomoże Ci rozliczyć się z podatków, rozpocząć działalność gospodarczą, a także pomoże Ci odzyskać nadpłacony podatek. Jeśli Twój angielski nie jest doskonały, a chcesz mieć pewność, że zrozumiesz swojego księgowego - skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy profesjonalne usługi oraz miłą obsługę, do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie zapewniając wysoki poziom usług. Nie czekaj, zadzwoń już dziś.

  Data opublikowania: 27 10 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Warszawa Białołęka Targówek Marki »

  Profesjonalne usługi finansowo - księgowe dla Twojego przedsiębiorstwaŚwiadczone usługi: - zakładanie firmy; - prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów (dla ryczałtowców); - rozliczanie podatku dochodowego i VAT; - obsługa płac i rozliczeń z ZUS; - sporządzanie sprawozdań finansowych. Zalety biura Profiniks: Dojazd do klienta gratis Bardzo atrakcyjne ceny Pomoc w szukaniu oszczędności finansowych i podatkowych Bezpłatna pomoc w zakładaniu firmyKompleksowe usługi (księgowość, ZUS, VAT, CIT, PIT)

  Data opublikowania: 18 11 2011 · czytaj dalej »
 • Zwrot podatku »

  W serwisie rachunkowosc-podatki.com.pl znaleźć można
  artykuły związane z kwestiami
  podatkowymi. Publikacje znajdujące
  się w serwisie są aktualizowane cyklicznie, przez co znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz i
  szukasz.

  Ulgi podatkowe, zwolnienia z podatku, zwroty
  podatku, składanie deklaracji podatkowych, księgowość w firmie,
  pojęcia podatkowe,
  wynagrodzenie
  w Polsce - to tylko niektóre zagadnienia, które
  poruszamy na stronie. Cyklicznie rozbudowujemy poszczególne kategorie starając
  się spełnić wymagania możliwie jak największego grona
  użytkowników. Serdecznie
  zachęcamy również do dzielenia się
  spostrzeżeniami oraz problemami odnośnie
  artykułów umieszczanych na naszej stronie.

  Polecamy także kategorię pojęć
  podatkowych, które mogą się okazać
  pomocne w codziennym
  życiu.

  Data opublikowania: 14 12 2011 · czytaj dalej »
 • Poradnik Księgowego »

  Dostępny bez opłat serwis tematyczny PoradnikKsiegowego.pl zawiera najważniejsze informacje z dziedziny rachunkowości. Poszczególne działy to: rachunkowość finansowa, sprawozdanie finansowe, rachunkowość w przykładach liczbowych, rozliczenia międzyokresowe, plan kont, środki trwałe i wartości niematerialne, rachunkowość budżetowa oraz MSR. Najważniejsze zagadnienia zawarte w serwisie to: ustawowy termin zatwierdzenia sprawozdania finansowego, zmiany w ustawie o rachunkowości, rozliczenie rezerwy na niewykorzystane urlopy i inne. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data opublikowania: 16 01 2012 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Zarządzanie finansami to nader istotna myśl. To w chwili obecnej od niej zależne jest, czy Twoja działalność gospodarcza będzie pomyślnie się rozwijać. Pomaga w tym dobre biuro rachunkowe, których w sporych aglomeracjach takich jak np. Wrocław kategorycznie nie brakuje. To powoduje, że zaciekawienie usługami rachunkowymi naszego biura rachunkowego we Wrocławiu bywa wybitnie duże oraz wciąż się zwiększa. To radosna wiadomość, ponieważ oznacza to, że aglomeracja Wrocław się powiększa i posiada szansę na stworzenie nowych, ogromnych spółek, które będą przyjmować do pracy ogromną liczbę osób.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro księgowe jest aktywnością, która w dzisiejszych okresach jest bardzo lukratywna. Jeżeli tylko właściciel wie co robi, zna się na kwestiach, które robi może realizować naprawdę ogromne dochody pozyskując coraz więcej nowych klientów. Ażeby podwyższyć swoją atrakcyjność, rachunkowy może poszerzyć swoją profesję o usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Dopiero to, albo za swoją zasługą, czyli po przebyciu adekwatnych studiów ze sfery doradztwa podatkowego lub zatrudniając nowego pracownika znającego doskonale przepisy może pochwalić się nowymi gałęziami aktywności we własnym biurze.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Krakow »

  Potrzebne Ci wyspecjalizowane i sprawdzone biuro rachunkowe Kraków? Sprawy takie jak podatki, rachunkowość czy księgowość są dla Ciebie czarną magią? Nie musisz się już nimi przejmować. Wybierz nasze sprawdzone i w stu procentach specjalistyczne biuro rachunkowe, istniejące na krakowskim rynku od 2007 roku. W naszej pracy wszyscy pracownicy, w tym doświadczone i w pełni wykwalifikowane księgowe, łączymy zainteresowania z pracą. Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała w 2007 roku. W naszej pracy łączymy nasze pasje z wykonywaniem obowiązków zawodowych. Nasza specjalność to przede wszystkim księgowość i rachunkowość. Świadczymy tego typu usługi przede wszystkim w pięknym mieście Kraków. Posiadamy bardzo rozubudowaną ofertę dla firm, które nalezą do branży gastronomicznej. Proponujemy również szkolenia BHP czy HACCP. Dodatkowo pomagamy przy wyborze oraz wdrażaniu systemów gastronomicznych. Posiadamy 25-letnie doświadczenie zawodowe, które jest gwarantem naszego profesjonalizmu. Nasze biuro rachunkowe Krakow to doświadczone księgowe, z usług których właściwie każdy kontrahent jest zadowolony w stu procentach. Dylematy takie jak podatki, rachunkowość i każda inna księgowa sprawa przytłaczają Cię? W takim razie wybierz nasze sprawdzone, zaufane, znane i cenione biuro rachunkowe. Do każdego nabywcy podchodzimy w sposób bardzo indywidualny. Dostosowujemy zakres naszych usług do wszystkich postawionych przed nami zaleceń. Sprawdź naszą bogatą ofertę już dzisiaj. W razie jakichkolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami! Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data opublikowania: 19 01 2012 · czytaj dalej »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Ofertę naszej kancelarii kierujemy do osób, które chcą bezpiecznie prowadzić interesy, koncentrować się na dynamicznym rozwoju własnej firmy, zostawiając księgowość profesjonalistom, dla których jest ona prawdziwa pasją, a nie tylko żmudną i nudną pracą. Nasza firma to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie księgowo-podatkowe pozwala nam zaoferować klientom profesjonalną obsługę z zakresu rachunkowości, podatków, analizy finansowej, pozyskiwania funduszy unijnych oraz doradztwa ekonomicznego. Rzetelnie prowadzona księgowość może zapewnić bezpieczeństwo każdej firmie, gdyż pozwala na błyskawiczne wyłapanie jej słabych stron i zabezpieczenie przed wieloma kłopotami finansowymi. Współpracę z nowym klientem rozpoczynamy od dokładnej analizy finansowo-ekonomicznej. Podpowiadamy co zrobić, by zminimalizować obciążenia podatkowe lub jak rozłożyć je w czasie.

  Data opublikowania: 17 02 2012 · czytaj dalej »
 • Biuro księgowe bielsko »

  Przedstawiamy oryginalną stronę internetową www.ema-bielsko.pl, Poleć znajomym która jest stworzona dla biura rachunkowego mieszczącego się w Bielsku. Na stronie mogą zobaczyć Państwo informacje o naszej firmie, kilkunastoletnim doświadczeniu i uzyskanym wykształceniu. A również o misji biura EMA. W podstronie oferta jest kompleksowo opisany obszar wykonywanych obowiązków w rozróżnieniu typu działalności. Jako nieliczni w Bielsku świadczymy usługi związane z wykonywaniem pełnej księgowości. Jest to konieczne szczególnie spółkom akcyjnym czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Na stronie jest także poradnik w którym są informacje na temat wszelkich możliwych form zakładania spółek w kraju oraz porady dla tych, którzy chcą założyć prywatną działalność.

  Data opublikowania: 17 03 2012 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 48 Odwiedziny googlebot 651