Strony internetowe związane z hasłem 'przemysł':

 • Ogrodzenia »

  Firma Came jest dzis jednym z liderów w produkcji szlabanów. Przedsiębiorstwo zdobyło i ugruntowało swoją pozycję lidera w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów. Z kolei kraty to rodzaj konstrukcji wykonanej z kutych prętów lub prefabrykowanych kształtowników. Kraty maja na celu utrudnienie dostępu osobom niepożądanym. Mogą spełniać także funkcje ozdobne. Istnieje wiele zasad dotyczących właściwej konstrukcji krat tak, by skutecznie uniemożliwiały one dostęp lub wydostanie się na zewnątrz.

  Data opublikowania: 29 10 2011 · czytaj dalej »
 • Urządzenia chłodnicze »

  Wortal o problematyce interesujących urządzeń przemysłowych a także newsów patentowych z dziedzin przemysłowych. Codziennie świeże doniesienia z różnych dziedzin przemysłu. Informacje przedstawiane w tym miejscu przydadzą się każdemu, kto choć w ułamku ma do czynienia z produkcją przemysłową. Profesjonaliści z branży też odszukają tutaj coś dla swojej osoby. Treści nasze piszemy językiem zrozumiałym i przystępnym dla postronnego odwiedzającego. Gorąco zachęcamy do odwiedzin. Warto jest aktualne informacje na temat przeróżnych technologi stosowanych w przemyśle.

  Data opublikowania: 30 10 2011 · czytaj dalej »
 • Zbiorniki na gaz »

  Przedsiębiorstwo Gazela prowadzi dystrybucję najwyższej jakości gazów i paliw. Oferujemy takie produkty jak propan butan, argon czysty, tlen techniczny i inne gazy techniczne. Prowadzimy stacje autogazu lpg, rozlewnię gazu oraz sprzedajemy zbiorniki przydomowe na gaz o różnej pojemności. Naszą ofertę wzbogaciliśmy w dodatku o akcesoria do gazów technicznych, osprzęt gazowy, urządzenia do spawania oraz cięcia. Posiadamy w sprzedaży towary m.in. takich producentów jak GCE, Lincoln. Jednocześnie prowadzimy usługi składu podatkowego, w szczególności przy odprawach celnych i zakupie towarów wymagających zezwolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

  Data opublikowania: 25 01 2012 · czytaj dalej »
 • Kruszarki »

  Działalność naszej firmy koncentruje się głównie na wytwaryaniu gigantycznych maszyn industrialnych, wykorzystywanych w tworzeniu poszczególnych szeregów ciągów produkcyjnych lub również na budowaniu skończonych ciągów produkcyjnych, projektowanych na życzenie naszych odbiorców. W odmiennych systemach produkcyjnych wymagana jest adekwatna technika oraz konkretne parametry maszyn, które powinien mieć dany sprzęt, nasza firma prócz samej produkcji urządzeń fabrycznych, świadczy także usługi w kierunku najlepszej optymalizacji ciągów technicznych, perfekcyjnie dobranych do przetwarzanego w nich materiału.

  Data opublikowania: 26 01 2012 · czytaj dalej »
 • Taśmy do przenośników »

  Firma wulkanizacyjna z wieloletnim doświadczeniem w temacie serwisowania gumowych części przenośnika taśmowego, oferująca szeroką gamę elementów konstrukcyjnych zawierającą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz najlepszych parametrów produktów, zapewniająca doradztwo merytoryczne i usługi serwisowe, wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiodącą z dostępnych usług jest wulkanizacja taśm transmisyjnych oraz możliwość konsultacji w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i skuteczności pracy z uwzględnieniem konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest trwała współpraca licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Data opublikowania: 28 01 2012 · czytaj dalej »
 • Korki pneumatyczne »

  Awarie, klęski oraz katastrofy to chleb powszedni dla służb ratowniczych takiż jak ratownictwo chemiczne, ratownictwo drogowe, ratownictwo techniczne. Multum z tych służb korzysta z najnowszych innowacji oraz wszelakich udogodnień pomagającym w usterkach oraz kłopotach. Coraz to częściej służby używają takich narzędzia ratowniczych jak kamery termowizyjne, korki pneumatyczne oraz skokochrony. Zarówno jak sprzęt ratowniczy, wykorzystywany jest proces dekontaminacja, który polega na usunięciu oraz eliminacji substancji niebezpiecznych. Wszystko to stwarzane jest w przeznaczeniu zapewnienia bezpieczeństwa.

  Data opublikowania: 12 06 2012 · czytaj dalej »
 • Case Cx300c »

  Nasze Przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą bardzo specjalistycznych urządzeń budowlanych takich jak koparko-ładowarki, spycharki, wózki widłowe, sprzęt firmy Manitou, John Deere i różne inne. Serdeczne zachęcamy do sprawdzenia naszej specjalistycznej oferty. Nasze maszyny dla budownictwa to sprzęty niezastąpione na każdym miejscu gdzie Twoja firma coś buduje. Wszystkie proponowane przez naszą firmę narzędzia to produkty najlepszej jakości poświadczone przez fabrykantów. Sprawdź tą jakość - a na pewno nie będziesz żałował.

  Data opublikowania: 25 06 2012 · czytaj dalej »
 • Mieszadła »

  Od kilkunastu lat świadczymy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. W ofercie mamy między innymi falowniki, silniki liniowe, listwy zębate, prowadnice liniowe oraz różnego typu aplikacje falownikowe. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na naszej stronie internetowej znaleźli Państwo wyczerpujące informacje o kach naszych produktów. Zamieściliśmy na niej też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, foldery, przydatne publikacje oraz informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy oferują kompletne rozwiązania napędowe pod konkretne aplikacje klientów.

  Data opublikowania: 22 10 2012 · czytaj dalej »
 • CUBETEX :: Home »

  Cubetex posiada bardzo dobrej jakości produkty takie jaki: plandeki, plandeki pasy, Plandeki płachty. W swojej ofercie posiada także, siatki, tekstylia oraz akcesoria montażowe. Marka Cubetex znajduje się w Gdańsku. Jest jedną z wiodących mark w dziedzinie plandek w całym trójmiejskie. Plandeki Rusztowaniowe od kategorii standard do economy. Marka Cubetex Tworzywa Przemysłowe należy do grupy Cube, założona została 2006 roku w trójmieście. Cubetex to nie tylko usługi budowlane do zabezpieczeń budowy ale również wykorzystywana w przemyśle rolnym i gospodarce odpadowej.

  Data opublikowania: 13 11 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny googlebot 831