Strony internetowe związane z hasłem 'prawo':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • INFOR.pl - Profesjonalne INFORmacje »

  Portal INFOR.pl powstał w 2000 roku jako pierwszy polski portal gospodarczy. Portal zawiera serwisy przeznaczone dla księgowych, kadrowych, przedsiębiorców oraz pracowników administracji samorządowej i państwowej. Portal został sprofilowany na prawo, gospodarkę i finanse. Prezentowane w nim materiały są uporządkowane tematycznie w zależności od potrzeb użytkowników oraz wzbogacone o kompleksowe poradniki i odpowiedzi na najczęściej zadawane przez internautów pytania. Dostęp do zasobów portalu INFOR.pl jest bezpłatny.

  Data opublikowania: 27 09 2011 · czytaj dalej »
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.

  Data opublikowania: 03 10 2011 · czytaj dalej »
 • Prawo ekologiczne i ochrony środowiska »

  Strona jest własnością Kancelarii Prawa Gospodarczego i Ekologicznego. Oferta obejmuje postępowania w zakresie odpowiedzialności np. wekslowej. Firma praktykuje prawo ekologiczne, np. w zakresie oceny oddziaływania na środowisko. Specjalność firmy to prawo ochrony środowiska i powiązane z tym np. kary pieniężne. Pracownicy firmy posiadają doświadczenie np. w sprawach cywilnych. W zakresu usług kancelarii wchodzi reprezentowanie interesów pracodawców oraz pracowników. Niniejsza witryna zawiera spis publikacji i opis systemu wynagrodzeń firmy.

  Data opublikowania: 05 10 2011 · czytaj dalej »
 • Porady prawne »

  Mycenas.pl zajmuje się radzeniem prawnym w Internecie, a także telefonicznie. W zakładce Nasi pracownicy znajdują się skrócone CV prawników, którzy Państwu pomogą. Wykonujemy profesjonalne analizy dokumentów prawnych i wydajemy opinie prawne. Gwarantujemy wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie kwestie natury prawnej. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klientów jest dla nas istotne. Nasze doradztwo prawne obejmuje m.in. prawo finansowe, gospodarcze czy rodzinne. Zainteresowanych ofertą poradni zapraszamy na naszą witrynę.

  Data opublikowania: 05 10 2011 · czytaj dalej »
 • Kurs prawo jazdy Wrocław »

  Potrzebujących do pracy we Wrocławiu prawa jazdy może zainteresować popularna szkoła jazdy Avanti. Aktualne zasady na drogach i egzaminach we Wrocławiu nie mają przed nami sekretów. Jeśli chcesz korzystać z naszego doświadczenia, zachęcamy Cię do odwiedzenia przyjaznej dla kursantów, naszym zdaniem najlepszej szkoły jazdy we Wrocławiu. Nauka jazdy odbywa się na autach identycznych jak w ośrodku egzaminacyjnym we Wrocławiu, dodatkowo mamy plac manewrowy w strefie egzaminacyjnej. Przygotowujemy osoby przystępujące do egzaminów na kategorie A, A1, B i B1. Akceptujemy płatności ratalne oraz dokładamy koniecznych starań, aby korzystający z naszej pomocy kursanci osiągnęli cel, jakim jest szybkie uzyskanie prawka.

  Data opublikowania: 26 10 2011 · czytaj dalej »
 • Wypadek w pracy odszkodowanie »

  Gdy poniosłeś szkodę w wyniku wypadku komunikacyjnego, błędu lekarskiego, bądź choroby zawodowej mobilizujemy do zaznajomienia się z naszymi metodami postępowania opublikowanymi na stronie internetowej, a także zapoznania się z wszystkimi niezbędnymi wiadomościami pokazanymi w jasny oraz czytelny dla każdego sposób.
  Celem naszego postępowania jest optymalny wynik, polegający na ujawnieniu kompletnego obrazu szkody i zyskaniu dla poszkodowanego maksymalnie dużego wynagrodzenia oraz świadczeń przysługujących przez wypadek. Staramy się przyczynić się do dostania odszkodowania w możliwie jak najlepszym czasie, nie skupiającą się wyłącznie do złożenia odpowiedniego wniosku w sądzie. Aby umówić się z naszym przedstawicielem powinno się skontaktować się z naszym biurem obsługi.

  Data opublikowania: 07 11 2011 · czytaj dalej »
 • Windykacja Kraków »

  Strona internetowa Kancelaria adwokackiej Aleksandry Gawin-Bławat prezentuje szczegółową ofertę świadczonych usług prawnych z różnych dziedzin prawa m.in gospodarczego, cywilnego, administracyjnego, a także zajmuje się windykacją należności. Kancelaria wyspecjalizowała się w przeprowadzaniu spraw małżeńskich: unieważnień małżeństwa, separacji czy też rozwodów. Dzięki specjalnej zakładce „Strefa klienta” interesant może przeglądać prowadzoną sprawę oraz związane z nią wszelkie dokumenty procesowe. Jeśli potrzebujesz pomocy ten adwokat w Krakowie pomoże wybrać najlepszy sposób na wyjście z każdej trudnej sytuacji.

  Data opublikowania: 17 11 2011 · czytaj dalej »
 • Kursy Prawa Jazdy Wrocław »

  Lokalna szkoła jazdy świadczy wszechstronne usługi w obszarze uczenia nadchodzących szoferów. W swojej propozycji mamy co więcej zajęcia doszkalające oraz komplementarne. Posiadamy niezmiernie dobrze wyposażone aule szkoleniowe, wszelki z regionalnych klientów dostaje za darmo artykuły do nauki. Każde regionalne usługi, czy to lekcje stacjonarne, czy nauki jazdy prowadzone są przez zawodową plus przyuczoną kadrę pracowników, idzie oznajmić specjalistów w swojej dyscyplinie. Każdy nasz uczeń może spodziewać się usług na bardzo wysokim pułapie.

  Data opublikowania: 17 11 2011 · czytaj dalej »
 • Szkoła nauki jazdy Opole »

  Prawo jazdy Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - kursy i szkolenia z prawa jazdy w Opolu.

  Od ponad dwudziestu lat ośrodek szkolenia kierowców STOP sp. z o.o. szkoli z powodzeniem nowych kierowców. Odpowiednio dopasowana oferta oraz udostępnione warunki pozwalają nam na szkolenie na najwyższym poziomie.

  Nauka jazdy Opole

  Staramy się zawsze na bieżąco aktualizować ofertę, aby nie wypaść poza czołówkę w branży, próbując sprostać wymaganiom kursantów oraz aktualnym ruchom na rynku nauki jazdy. Doświadczenie i praktyczne podejście pozwoliło nam zapewnić wysoką jakość naszych szkoleń. Odwiedź naszą stronę, zapisz się na kurs i zacznij korzystać z naszej nowoczesnej oferty - zostań naszym kolejnym zadowolonym kursantem.

  Data opublikowania: 22 11 2011 · czytaj dalej »
 • Prawo jazdy Szczecin »

  Nasza szkoła jazdy kładzie nacisk w głównej mierze na wysoki standard nauczania przyszłych automobilistów, który później owocuje poprawnie zdanym egzaminem a także bezpieczeństwem na jezdni prawidłowo wykwalifikowanych kierowców. Wiadomo też, że aby być pożądanym pracownikiem na rynku pracy, potrzebne jest właściwe wykształcenie, doświadczenie i naturalnie prawo jazdy. My gwarantujemy idealne okoliczności do nauki: wytrawna załoga ośrodka, pracownia urządzona w profesjonalny sprzęt komputerowy, wszystkie przydatne pomoce dydaktyczne osiągalne na miejscu, idealnie wyposażony plac manewrowy, badania lekarskie na miejscu w cenie szkolenia. Trenerami są osoby mające kilkadziesiąt lat praktyk w instruktarzu. Kurs w naszej szkole to gwarancja zdanego egzaminu, zawsze jednak w naszej szkole można dokupić dodatkowe godziny albo odbyć spersonalizowany bieg nauczania. Rozłożenie opłat na raty nie niesie za sobą ponadplanowego obciążenia finansowego dla kursowicza. Zajęcia odbywają się o rozmaitych porach dnia, tak by nie kolidowały z różnymi innymi zajęciami naszych podopiecznych. Efektywność naszych technik pracy z kursantem uwierzytelniają statystyki. Zapraszamy uprzejmie do naszego ośrodka szkoleniowego. Po naszym kursie zaliczysz egzamin państwowy i zostaniesz odpowiedzialnym oraz sprawnym kierowcą.

  Data opublikowania: 29 11 2011 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Odwiedziny yandex 6 Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 610