Strony internetowe związane z hasłem 'pokrycia':

 • Blacha »

  Bratex produkuje systemy orynnowania a przede wszystkim materiały na pokrycia dachowe oraz oprzyrządowanie wykorzystywane w ich pełnym montażu. Wiadomości funkcjonowaniu przedsiębiorstwie znajdują się na serwisie bratex.pl. A w nich: informacje o producencie, szczegóły oferty, cenniki, informacje o surowcach, technologii, porady dotyczące eksploatacji jak również szczegóły gwarancji.
  W dziale pokrycia dachowe znajdują się informacje o klasach obecnych w ofercie blach. Znajdują się wśród nich blachy klasy prestige, premium, standard i aluminium. Do prestiżowych produktów Bratex należą blachy Prelaq nova i Prelaq, które swoje bardzo dobre cechy mechaniczne zawdzięczają surowcom. Surowce do produkcji blach produkowane są przez hutę SSAB.

  Data opublikowania: 15 11 2011 · czytaj dalej »
 • Gonty stalowe »

  Firma o szerokim zasięgu, Gerard Roofing Systems to sprawdzony producent nowoczesnych pokryć dachowych. Firma jest prekursorem w produkcji blachodachówki. Blachodachówka produkowana jest z najwyższej jakości stali, przez co jest odporna na rdzę oraz rzadkie anomalia pogodowe występujące na całym globie. Dachówka z blachy poza cechami praktycznymi, odznacza się unikalnym designem, inspirowanym różnymi modami architektonicznymi. Ponadto w ofercie firmy klienci znajdą gonty stalowe oraz różnego typu akcesoria używane profesjonalnie przy wymianie dachów. Pokrycia dachowe z lekkiej dachówki ze stali to także wytrzymałość na takie czynniki jak ogień, woda i śnieg. Blachodachówka zapewnia wysoki komfort mieszkania, zmniejsza odgłosy padającego deszczu oraz ułatwia wentylację. Firma gwarantuje wsparcie w wyborze odpowiedniej dachówki oraz technologii wymiany dachu.

  Data opublikowania: 05 01 2012 · czytaj dalej »
 • Dachy »

  Serwis www, który jest poświęcony dachom. W wortalu: artykuły odnośnie dachów, dachówek, poddaszy, fotki i filmy wideo dachów, obszerna baza przedsiębiorstw, forum, internetowa księgarnia i wiele innych informacji. Witrynę znaleźć możemy pod adresem www.e-dach.pl. Jeśli poszukujemy przedsiębiorstw solidnie kładących dachy, przede wszystkim, powinniśmy wcześniej sprawdzić opinie internautów odnośnie danego przedsiębiorstwa. To niezwykle ważne, ponieważ właśnie dzięki temu, będziemy mogli nająć solidną firmę. Oczywiście strona umożliwia tego typu działanie.

  Data opublikowania: 28 01 2012 · czytaj dalej »
 • Rynny »

  Firma Blech Dach specjalizuje się w wytwórstwie rynien metalowych. Produkty są wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje całe systemy rynnowe, blachy płaskie, osłony dachowe, okna połaciowe, włazy i inne. Blech Dach istnieje w branży od 2000 roku i jest rodzinną spółką. Oferuje usługi na wysokim poziomie. Jej produkty cieszą się zainteresowaniem w zachodniej Europie, a od niedawna również w Polsce. Orynnowanie firmy znajduje zastosowanie w budownictwie fabrycznym, jednorodzinnym oraz w obiektach zabytkowych.

  Data opublikowania: 19 06 2012 · czytaj dalej »
 • Markowe dachy »

  Dach jest jednym z najistotniejszych szczegółów naszego wymarzonego domu, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ale w podobny sposób o walory estetyczne, dlatego wskazane jest zaufać sprawdzonym oraz bezpiecznym rozwiązaniom, które jednak nie zepsują efektu poglądowego dachu. Spółką która specjalizuje się w kryciu dachów jest Markowe Dachy. To młoda, niemniej jednak dynamicznie rozwijająca się firma, funkcjonująca w branży budowlanej w rejonie podlaskim. Absorbujemy się także dystrybucją elementów lub całych systemów dachowych wraz z akcesoriami niezbędnymi budowy i pokrycia dachów min: blachodachówki, dachówki, rynny oraz okna dachowe. Współpracujący z naszą spółką wytwórcy, zapewniają wyroby odpowiadające zasadom, tak jak polskim jak i europejskim, czego wsparciem są udzielane wieloletnie gwarancje. Wychodząc vis-a-vis Państwa oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniom rynku, nieprzerwanie poszerzamy propozycję naszej spółki o nowe produkty oraz technologie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Markowe Dachy z Sokółki koło Białegostoku.

  Data opublikowania: 30 06 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 12 Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 31