Strony internetowe związane z hasłem 'płyty granitowe':

 • Płytki podłogowe »

  Marmur, granit i trawertyn – to materiały budowlane, które znajdziecie na stronie rogala.com.pl. Sklep internetowy dzięki przejrzystej witrynie, intuicyjnej kontroli i atrakcyjnej cenie może zostać doceniony przez klientów. Część materiałów przeznaczona jest dla budowlańców – płytki podłogowe włącznie z płytkami marmurowymi i granitowymi. Kamieniarze również znajdą odpowiedni materiał dla siebie – płyty marmurowe oraz płyty granitowe. Łupek, piaskowiec a także onyx również są dostępne w ofercie sklepu.

  Data opublikowania: 01 02 2012 · czytaj dalej »
 • Kostka granitowa - EURO-BRUK »

  Naszą działalność rozpoczęliśmy wiosną 2006 roku i od początku istnienia największy nacisk kładziemy na utrzymanie bardzo wysokiej jakości naszych produktów. Ogromna dbałość o najdrobniejsze detale podczas procesu produkcji sprawiła, że w obecnym czasie do grona naszych Klientów możemy zaliczyć duże krajowe oraz zagraniczne przedsiębiorstwa drogowe i brukarskie, a także sporą ilość odbiorców indywidualnych.Do produkcji używamy wyłącznie starannie wyselekcjonowanych surowców, które bezwzględnie muszą posiadać najwyższą klasę gatunkową, dzięki temu wszystkie nasze wyroby spełniają odpowiednie normy budowlane oraz posiadają atesty dopuszczające je do użytku.Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z kamienia naturalnego takich jak: Kostka granitowa Płyty granitowe Kruszywa granitowe Kamień budowlany Oporniki Krawężniki granitowe Płytki granitowe Galanteria ogrodowa Inne wyroby z granituStale inwestujemy w rozwój naszego przedsiębiorstwa, powiększając możliwości produkcyjne i asortyment objęty oferta handlową. Dzięki własnej flocie samochodów ciężarowych oraz nowemu trakowi linowemu, możemy naszym Klientom zaoferować również: Cięcie bloków marmurwych i granitowych liną diamentową Usługi transportoweZapewniamy fachowe dworactwo i indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami i uzyskanie bardziej szczegółowej oferty współpracy.

  Data opublikowania: 20 04 2012 · czytaj dalej »
 • Zakład Przerobu Kamienia STRZELIN, ZPK STRZELIN »

  Zakład Przerobu Kamienia STRZELIN zajmuje się handlem oraz produkcją elementów granitowych dla potrzeb budownictwa drogowego i mostowego. Produkcja ukierunkowana jest na wyroby budowlane - krawężniki, płyty chodnikowe, oporniki i kostkę ciętą oraz łupaną. Firma posiada nieograniczony dostęp do surowca granitowego z kamieniołomu strzelińskiego oraz kamieniołomów płyty strzegomskiej jak również surowca skandynawskiego i afrykańskiego. W chwili obecnej firma posiada duży potencjał produkcyjny w oparciu o umaszynowienie - 6 traków tarczowych o średnicy 3000 mm, 5-ciu rozcinarek dwugłowicowych oraz linii polerskiej i boczkarki co pozwala na realizację każdego rodzaju zamówienia. Jest również producentem kostki granitowej fakturowanej z płyt wykorzystując do tego posiadaną linię produkcyjną łupiarek o nacisku od 43 do 200 ton.

  Data opublikowania: 18 08 2012 · czytaj dalej »
 • Marmo – kamień naturalny »

  Przedsiębiorstwo Marmo (Bochnia woj. małopolskie) świadczy wyspecjalizowane usługi z zakresu przemysłu kamieniarskiego. Firma skutecznie funkcjonuje na rynku od ponad 50 lat. Tworzona jest przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Klient otrzymuje korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, a także szybki czas realizacji zlecenia.

  Podstawą wykonywanych usług jest kamień naturalny. Ten wysokojakościowy materiał wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem wizualnym oraz dużą wytrzymałością. Marmo specjalizuje się w wykonywaniu m. in. blatów granitowych, blatów marmurowych, blatów kamiennych, posadzek, elewacji, schodów, kominków, elementów małej architektury, a także wiele innych. Dodatkowo firma funkcjonuje jako hurtowania kamieni naturalnych wysokiej klasy. Kamienie występuję w oryginalnych i niespotykanych wzorach.

  Data opublikowania: 26 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 208