Strony internetowe związane z hasłem 'pasy':

 • Zawiesia łańcuchowe »

  Posiadamy w asortymencie najlepsze systemy podnoszenia i przewozu ładunków – m.in. wciągniki łańcuchowe, pasy mocujące, łańcuchowe, pasowe i linowe zawiesia widłowe i do kręgów. Wszystkie te części z zakresu technologii mocowań i ochrony ładunku posiadają certyfikaty jakości lub zaświadczenia odbioru PN-EN 10204. Prowadzimy także serwis wózków widłowych uznanych producentów: CLARK, TOYOTA, NISSAN, MITSUBISHI, BALCANCAR, LINDE, STILL, HYSTER, KOMATSU, JUNGHEINRICH, YALE, HC LIFT, GPW, RAK. Realizujemy solidne reperacje wózków: silników, skrzyń biegów, zawieszeń, układu kierowniczego, masztów czy hydrauliki.

  Data opublikowania: 06 12 2011 · czytaj dalej »
 • Pasy transportowe »

  Jeżeli już ktoś jest miłośnikiem samochodu, to z całą pewnością poza samym środkiem transportu, dba także o akcesoria do niego. Takim obowiązkiem każdego kierowcy jest posiadanie na przykład apteczki. Im nowsza, tym bezpieczniejsza i bardziej przydatna. Na stanie powinni być również linki holownicze, dzięki którym w razie awarii, samochód będzie mógł być schorowany. Jeśli z kolei trudnimy się transportem, to w naszym bagażniku pewnie są pasy transportowe, które zdecydowanie zabezpieczają i ułatwiają cały ten proces.

  Data opublikowania: 23 03 2012 · czytaj dalej »
 • Części do kombajnów »

  Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil SA oferują części do kombajnów rolniczych. Produkowane przez firmę pasy klinowe, zaliczane są przez specjalistów do jednych z najlepszych części do maszyn na polskim rynku rolniczym, stanowią alternatywę dla oryginalnych pasów montowanych w kombajnach rolniczych. Pasy Stomil są łatwo dostępne dla potencjalnego klienta ponieważ mamy swoje oddziały prawie w całej Polsce. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, doskonały sztab pracowników, sprawia że można nam zaufać. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony internetowej www.harvestbelts.biz.

  Data opublikowania: 24 04 2012 · czytaj dalej »
 • Systemy mocowania ładunków »

  Przewóz kruchego towaru w żadnym razie nie winien być wykonywany zapominając poprawnych zabezpieczeń. Każdy przezorny przedsiębiorca zdobędzie potrzebny do tego celu właściwy sprzęt. Wymienić tu można wszelakiego modelu paski mocujące oraz odmiany łańcuchów. Przedstawiana tu firma od lat posiada w propozycji dokładnie takie wyposażenie i to niedrogo. Produkty tylko respektowanych dostawców w Europie, a do tego sprawdzone z regułami UE i aktualnymi niemieckimi przepisami, dostępne w różnorodnych rozmiarach. Profesjonaliści muszą chronić przewożony ładunek, zaś w tym celu konieczne jest użycie specjalistycznych przyrządów. W zależności od rodzaju transportowanego towaru, wypada zatroszczyć się o właściwe łańcuchy, haki, drążki i tym podobne. To wszystko i również wiele więcej odszukasz w ofercie tej właśnie firmy.

  Data opublikowania: 29 06 2012 · czytaj dalej »
 • CUBETEX :: Home »

  Cubetex posiada bardzo dobrej jakości produkty takie jaki: plandeki, plandeki pasy, Plandeki płachty. W swojej ofercie posiada także, siatki, tekstylia oraz akcesoria montażowe. Marka Cubetex znajduje się w Gdańsku. Jest jedną z wiodących mark w dziedzinie plandek w całym trójmiejskie. Plandeki Rusztowaniowe od kategorii standard do economy. Marka Cubetex Tworzywa Przemysłowe należy do grupy Cube, założona została 2006 roku w trójmieście. Cubetex to nie tylko usługi budowlane do zabezpieczeń budowy ale również wykorzystywana w przemyśle rolnym i gospodarce odpadowej.

  Data opublikowania: 13 11 2016 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 128