Strony internetowe związane z hasłem 'parapety granitowe':

 • Producent elementów z granitu i marmuru »

  Nasza spółka oferuje przykładowo zakład kamieniarski marco. To jednakże tylko jeden z wielu elementów, których tworzeniem się zajmujemy – są np.: blaty granitowe, czy nagrobki wykonane z marmuru. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat co sprawia, iż mamy wyjątkowe znajomości w branży. Zezwala to nam na sprzedaż bardzo dobrej jakości rzeczy za korzystną cenę. To z drugiej strony powoduje, iż wszystkie rzeczy, jakie będą do odbioru na obszarze Włocławka, są w ogromnie korzystnych stawkach. Nie zmienia to jednak faktu, że lubimy dobrą jakość realizacji, dlatego wszystkie rzeczy będą początkowo projektowane, a później stworzone z maksymalną precyzją. Doceniają to liczni klienci, którzy nabywają tutaj wyroby z kamienia.

  Data opublikowania: 12 07 2012 · czytaj dalej »
 • Krawężniki, płytki i parapety granitowe »

  Polskie Konsorcjum Granitu w Kobierzycach, w branży kamieniarskiej działa już od wielu lat. Udało nam się w ten sposób zdobyć cenne doświadczenie, które dzisiaj jest naszym dużym atutem. Specjalizujemy się w sprzedaży najlepszej jakości materiałów kamiennych. W naszej ofercie posiadamy min: płytki, parapety, kostki granitowe.
  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej i zakupu właśnie u nas. Jesteśmy po to pomóc w wyborze najlepszego dla Państwa materiału.

  Data opublikowania: 21 06 2016 · czytaj dalej »
 • Marmo – kamień naturalny »

  Przedsiębiorstwo Marmo (Bochnia woj. małopolskie) świadczy wyspecjalizowane usługi z zakresu przemysłu kamieniarskiego. Firma skutecznie funkcjonuje na rynku od ponad 50 lat. Tworzona jest przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Klient otrzymuje korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, a także szybki czas realizacji zlecenia.

  Podstawą wykonywanych usług jest kamień naturalny. Ten wysokojakościowy materiał wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem wizualnym oraz dużą wytrzymałością. Marmo specjalizuje się w wykonywaniu m. in. blatów granitowych, blatów marmurowych, blatów kamiennych, posadzek, elewacji, schodów, kominków, elementów małej architektury, a także wiele innych. Dodatkowo firma funkcjonuje jako hurtowania kamieni naturalnych wysokiej klasy. Kamienie występuję w oryginalnych i niespotykanych wzorach.

  Data opublikowania: 26 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 225