Strony internetowe związane z hasłem 'outsourcing it':

1 · 2 · następna strona »
 • CRM »

  OpenSaas jest jedną z najlepszych firm informatycznych w kraju. Można zobaczyć, jak wyglądają programy CRM w sieci oraz uruchomić wersję demo. Profesjonalna obsługa firm to również aplikacje CRM i sterowanie nimi. Najbardziej popularne ostatnio stało się projektowanie stron internetowych. Klienci mogą skorzystać z prowadzenia systemów na serwerach firmy IT. Aby efektywnie zarządzać większą firmą, trzeba wprowadzić oprogramowanie CRM i CMS. W przypadku jakichkolwiek pytań można skorzystać z danych kontaktowych.

  Data opublikowania: 05 10 2011 · czytaj dalej »
 • Obsługa informatyczna Poznań »

  Rozwiązania informatyczne dla Twojego biznesu! Ofertę kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw, którym nie opłaca się utrzymywać kadry informatycznej lub jest to nieefektywne. Outsourcing IT zawsze przynosi znaczącą redukcję kosztów. W swoich działaniach na bieżąco wspieramy Twoich pracowników a nasza pomoc zapewnia ciągłość sprawności sprzętu teleinformatycznego.

  Świadczymy również usługi tworzenia stron internetowych. W dzisiejszych czasach profesjonalne strony internetowe stanowią doskonały sposób na promocję przedsiębiorstw i pozwalają za zbliżony wkład finansowy konkurować nawet z największymi koncernami własnej branży. Projekty realizowane przez nasz zespół powstają w oparciu o konsultacje przeprowadzane z Klientem, monitoring potrzeb grupy docelowej, do której projekt jest adresowany, oraz o analizę konkurencyjnych stron www. Tak skompletowany materiał jest źródłem dla programistów oraz grafików, którzy podczas prac koncepcyjnych wpisują w projekt poszczególne elementy, stanowiące o jego indywidualnym charakterze.

  Data opublikowania: 01 03 2012 · czytaj dalej »
 • Outsourcing it katowice »

  Specjalnością naszej działalności jest dostarczenie profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji z terenu Górnego Śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług informatycznych, udokumentowane rzeszą zadowolonych klientów.
  Nasze usługi IT wykonujemy jako doraźny serwis komputerowy lub jako czasową umowę dotyczącą obsługi informatycznej na preferencyjnych warunkach.
  Szeroki zakres proponowanych przez naszą firmęusług informatycznych pozwala nam dopasować się idealnie do potrzeb naszego klienta. Naprawa komputera wykonywana jest przez nasz serwis komputerów zaraz po zgłoszeniu problemu. Naprawy komputerów i notebooków realizowane są na miejscu w lokalu klienta lub w naszym serwisie. Jeżeli usterka jest na tyle skomplikowana że wymaga pobawienia kontrahenta komputera - na czas naprawy użyczamy przygotowany do pracy komputer serwisowy.
  Umowy podpisane z największymi importerami umożliwiają nam nabycie najtańszych części komputerowych jednocześnie zapewniając ich legalne pochodzenie. Na wszystkie usługi informatyczne oraz cały sprzęt komputerowy udzielamy gwarancji.

  Data opublikowania: 04 05 2012 · czytaj dalej »
 • Kolokacja »

  Varion - działamy w branży informatycznej już od wielu lat. Kolokacja serwerów to nasza fundamentalna oferta. Jeśli chcesz zaoszczędzić znaczne pieniądze związane z nabytkiem profesjonalnego sprzętu komputerowego, obsługą ich przez pracowników itp - stwierdź co posiadamy Twojemu przedsiębiorstwu do zaoferowania. Oferujemy kolokację serwerów Twojej firmy w naszym profesjonalnym Data Center przez co Twojej firmy dane będą bezpieczniejsze niż kiedykolwiek do chwili obecnej. Przyjdź i sprawdź nszą ofertę

  Data opublikowania: 26 06 2012 · czytaj dalej »
 • Outsourcing it Łódź »

  Jesteśmy firmą istniejącą od 2007 roku. Swoją ofertę adresujemy do klienta biznesowego. Rozpoczynaliśmy od napraw komputerów. Nasze umiejętności pozwoliło nam na rozszerzenie działalności. Obecnie świadczymy usługi z zakresu outsourcingu IT. Odpowiednio wyposażone zaplecze pozwala nam natychmiastowo i zdalnie reagować na zgłoszenie klienta. CocoSpace oferuje Państwu m.in. nadzór nad ciągłością pracy stacji roboczych, serwerów, sieci Lan i Wifi. W promieniu 50 km od Łodzi dojeżdżamy do klienta w 4 godziny.

  Data opublikowania: 13 07 2012 · czytaj dalej »
 • Serwery IBM »

  W każdym przedsiębiorstwie, które lubi autonomię, zrozumiałym emituje się być fakt posiadania własnego serwera IBM. Dzięki temu zyskuje ona swobodę działania pod aspektem pomocy i archiwizacji swoich tajnych danych. Serwery IBM cechują się bardzo znaną własnością operowania i coraz to niższym zużyciem prądu, co ma nieszablonowo zbawienny wpływ na dbałość o otoczenie. Po zainstalowaniu pomyślnego oprogramowania na serwerze administrator zyskuje wolną rękę w funkcjonowaniach. Jeśli spółka z o.o. nie posiada własnego wydziału informatycznego zawsze może skorzystać z posług outsourcingu IT. Przykładowo dla lokatora województwa Wielkopolskiego i jego okolicznych obszarów będzie to outsourcing IT Poznań.

  Data opublikowania: 16 07 2012 · czytaj dalej »
 • Netprotection.pl - usługi informatyczne, outsourcing it »

  Świadczymy outsourcingowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Nasze usługi zapewnią ciągłość działania Państwa firmy, pozwolą zminimalizować koszty związane z obsługą IT oraz zabezpieczą ważne dla Państwa dane. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie, gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie poprzez profesjonalnie zaplanowany projekt długotrwałej opieki informatycznej. Celem naszej działalności jest zapewnienie ciągłości działania infrastrutury IT, zabezpieczenie firmowych danych oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych.

  Data opublikowania: 21 07 2012 · czytaj dalej »
 • Usługi informatyczne »

  kompleksowe usługi informatyczne dla firm oraz instytucji (outsourcing IT). Zajmujemy się programowaniem aplikacji desktop-owych jak również mobilnych i internetowych. Tworzymy strony internetowe i zajmujemy się ich optymalizacja i pozycjonowaniem. Usługi serwisowe świadczymy na terenie Podkarpacia, natomiast usługi programistyczne i tworzenie stron internetowych na terenie całego kraju i nie tylko. Pomagamy się rozwijać firmom poprzez pomoc przy uzyskaniu środków na rozwój działalności ale również poprzez zajęcie się obszarem informatyki, serwisem, opieką informatyczną firm, tworzeniem stron internetowych, programowaniem. Większość usług świadczymy na zasadzie outsourcingu informatycznego co znacznie pozwala obniżyć koszty firm zlecających nam wykonanie zadań i spełnienie ich najważniejszych potrzeb.

  Data opublikowania: 07 08 2012 · czytaj dalej »
 • Firma informatyczna Kraków »

  Zakład pracy Lanox.pl to firma oferujące kompleksowe usługi w obrębie obsługi informatycznej jednostek. Zakres naszych usług pokrywa zarówno outsourcing IT Kraków, usługi informatyczne jak również tworzenie sieci komputerowych oraz okablowania strukturalnego. Opieka informatyczna Kraków, którą oferujemy swoim klientom pokrywa podobnie pozycjonowanie portali, marketing internetowy i opracowanie kampanii w portalach społecznościach. Indywidualne nastawienie do potrzeb wszelkiego klienta, doświadczenie również zasób wiedzy jaką posiada nasza wykwalifikowana pracownicy zezwala dać możliwość naszym klientom bezpieczeństwo oraz wdrażanie najważniejszych rozwiązań. Oferujemy też realizacje graficzne oraz aplikacje poświęcane - aplikacja MES (System Realizacji Pracy ) oraz System układania zapasów przedsiębiorstwa utworzony na rzecz firm z branży papierniczej, stalowej oraz podłoży sztucznych. Zapraszamy do poznania się z nasza propozycją!

  Data opublikowania: 23 08 2012 · czytaj dalej »
 • Śląskie Centrum Informatyczne »

  ŚLĄSKIE CENTRUM INFORMATYCZNE

  Jesteśmy firmą działającą w branży IT. Skupiamy się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań i usług z dziedziny IT. Najważniejszą usługą, na której opieramy swoją działalność jest obsługa informatyczna firm i instytucji. Nie odpuszczamy również w dziedzinie tworzenia profesjonalnych stron www oraz projektowania sieci komputerowych. Tworzymy oprogramowanie bazodanowe, które pomaga w automatyzacji produkcji i działaniu w biurze firmowym.

  Jesteśmy pasjonatami informatyki i nowych technologii, dlatego znajdziecie też blog tematyczny poświęcony tym właśnie dziedzinom.

  OUTSOURCING IT, STRONY WWW, SIECI KOMPUTEROWE.

  RZUĆ NAM WYZWANIE I SPRAWDŹ NAS. NASZA OFERTA CZEKA!

  Data opublikowania: 24 02 2015 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 62 Odwiedziny googlebot 382