Strony internetowe związane z hasłem 'organizacja imprez firmowych':

 • Organizacja imprez firmowych »

  Organizujemy imprezy firmowe na terenie na obrzeżach Kielc. Imprezy integracyjne organizujemy przy wykorzystaniu naszej najlepszej wiedzy, z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa BHP. Organizacją imprez firmowych zajmujemy się od wielu lat toteż nasze doświadcznie pozwoli z powodzeniem na sprawne zgranie zespołu, a przy tym zaowocuje idealnym wypoczynkiem dla pracowników. Firmy moga zorganizowac u nas imprezy integracyjne na terenie Kielc lub Województwa Świetokrzyskiego. Zapraszamy do współpracy. Imprezy firmowe pomagają poznać się z innymi pracownikami, aby lepiej dogadywać sie w czasie codziennych czynności.

  Data opublikowania: 05 01 2012 · czytaj dalej »
 • Centrum Podróży Redo Tour »

  Turystyka odgrywa w dzisiejszych czasach znaczącą rolę. Ludzie przeznaczają coraz więcej pieniędzy na swoje wyjazdy, w coraz to odleglejsze miejsca świata. Pracodawcy także korzystają z oferty turystycznej w postaci zorganizowanych wyjazdów integracyjnych, przeznaczonych dla pracowników swojej firmy. To właśnie dla osób uprawiających turystykę nasza firma Redo Tour ma ciekawą ofertę, skierowaną do firm a także osób indywidualnych. Organizujemy zarówno zwykłe wyjazdy, jak i przygotowywane na specjalne zamówienie naszych klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami, by dowiedzieć się więcej o naszych propozycjach.

  Data opublikowania: 29 03 2012 · czytaj dalej »
 • Dom weselny Warszawa »

  Ażeby zorganizować skuteczne i odpowiednie szkolenie, należy posiadać stalowe nerwy i trochę sprytu. Znaleźć hotel Warszawa bez wątpienia nie jest kłopot, jednakże musi on odpowiadać pewnym wymogom, jakie stawia szef i pracownicy organizacji. Szef ze stuprocentową pewnością chciałby, żeby ten tani hotel Warszawa był jak najmniejszym obciążeniem finansowym. Pracownicy za to chcieliby, ażeby sala szkoleniowa Warszawa była przestronna, jasna, komfortowa. Niełatwo to pogodzić, ale mając tak wielki wybór, z całą pewnością znajdziemy odpowiedni obiekt.

  Data opublikowania: 11 04 2012 · czytaj dalej »
 • Imprezy firmowe »

  Głównym przedmiotem działalności FORSAIL jest szeroko rozumiana turystyka.
  W serwisie można zaznajomić się z usługami FORSAIL, która oferuje kompleksową obsługę z zakresu organizacji turystyki.
  FORSAIL oferuje wszechstronne usługi jako renomowany organizator turystyki. Opisywana oferta obejmuje wiele polskich i zagranicznych kierunków wycieczek.
  W ofercie tej znaleźć można zarówno wycieczki letnie, jak i zimowe. Celem niniejszej firmy jest organizacja udanego wypoczynku dla każdego. Oferta adresowana jest do klientów instytucjonalnych i indywidualnych.

  Data opublikowania: 18 06 2012 · czytaj dalej »
 • True Event - Wedding planner Wrocław »

  Organizacja ślubów i wesel to jedno z najważniejszych przygotowań, w którym wedding planner odgrywa kluczową rolę. Doskonale projektowane wydarzenia, atrakcje oraz pełna organizacja najdrobniejszych szczegółów designu przyczyniają się do podkreślenia wagi samej uroczystości. Profesjonalna organizacja eventów i imprez okolicznościowych, kompleksowe doradztwo i przygotowanie całej imprezy na terenie największych polskich miast, jak Trójmiasto, Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Łódź i Wrocław. Usługa aranżacji ślubu i wesela jest indywidualnym projektem konsultowanym na każdym etapie ze zleceniodawcą.

  Data opublikowania: 29 03 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 15 Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 190