Strony internetowe związane z hasłem 'obsługa informatyczna':

1 · 2 · następna strona »
 • Strony www - Warszawa »

  Oferta firmy Lemon IT zawiera: sklepy internetowe na naszym autorskim skrypcie dopasowanym do potrzeb klienta, CMS'y - narzędzia do zarządzania treścią strony. Chętnie słuchamy potrzeb klientów, oraz podejmujemy nowe wyzwania. Chętnie doradzimy optymalne rozwiązania dopasowane do wymagań klientów i zajmiemy się ich uruchomieniem. Agencja Lemon IT to grupa kompetentnych i przebojowych osób. Firma gwarantuje pełną obsługę firm i osób prywatnych chcących zarządzać swoim wizerunkiem w internecie. Wśród usług firmy Lemon IT znajdziesz także projektowanie materiałów reklamowych i ich druk. Do tej pory w Lemon IT to: ponad 80 zadowolonych klientów, ponad 400 wykonanych projektów. Agencja interaktywna Warszawa - Lemon IT to nie tylko strony www. Jesteśmy Agencją Interaktywną która zrobi wszystko, co potrzeba. Zapewniamy pełną obsługę osób prywatnych i firm chcących znaleźć swoje miejsce w internecie. Nasze usługi obejmują również obsługę informatyczną, sprzedaż oraz oprogramowania, a także identyfikację wizualną, projektowanie materiałów reklamowych i ich druk.

  Data opublikowania: 07 02 2012 · czytaj dalej »
 • Obsługa informatyczna firm Kraków »

  Współczesne zwyczaje na rynku pracy, mówią, że przykładowy pracownik biurowy niekoniecznie musi być prawie informatykiem. Stąd też dla dużych korporacji realizowane są zlecenia takie jak obsługa informatyczna firm. Z powyższego wariantu zaczyna korzystać w ostatnim czasie też o wiele więcej małych przedsiębiorstw. Z pewnością jest to znacznie tańsze rozwiązanie niż posyłanie własnych pracowników na dość kosztowne przeszkolenia z zakresu informatyki. Ekipa noxit.pl miała sposobność sporo razy dowiedzieć się jak w rzeczywistości wygląda obsługa informatyczna firm. Kraków jest miejscem, gdzie prosperuje wielu dotychczasowych kontrahentów powyższego przedsiębiorstwa. Przyjazne rekomendacje są świadectwem tego, że kooperacja chyba zawsze układała się dobrze. Dotychczas realizowane projekty opisane na stronie internetowej mogą wzbudzać podziw.

  Data opublikowania: 22 03 2012 · czytaj dalej »
 • Outsourcing it katowice »

  Specjalnością naszej działalności jest dostarczenie profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji z terenu Górnego Śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług informatycznych, udokumentowane rzeszą zadowolonych klientów.
  Nasze usługi IT wykonujemy jako doraźny serwis komputerowy lub jako czasową umowę dotyczącą obsługi informatycznej na preferencyjnych warunkach.
  Szeroki zakres proponowanych przez naszą firmęusług informatycznych pozwala nam dopasować się idealnie do potrzeb naszego klienta. Naprawa komputera wykonywana jest przez nasz serwis komputerów zaraz po zgłoszeniu problemu. Naprawy komputerów i notebooków realizowane są na miejscu w lokalu klienta lub w naszym serwisie. Jeżeli usterka jest na tyle skomplikowana że wymaga pobawienia kontrahenta komputera - na czas naprawy użyczamy przygotowany do pracy komputer serwisowy.
  Umowy podpisane z największymi importerami umożliwiają nam nabycie najtańszych części komputerowych jednocześnie zapewniając ich legalne pochodzenie. Na wszystkie usługi informatyczne oraz cały sprzęt komputerowy udzielamy gwarancji.

  Data opublikowania: 04 05 2012 · czytaj dalej »
 • Cdn xl Poznań »

  Firma Systemark swą ofertę handlową w dziedzinie usług oraz rozwiązań IT przedstawia na firmowej witrynie internetowej. Systemark działa już od ponad dwudziestu lat, co gwarantuje jakość jak również profesjonalizm. Specjalizacją prezentowanej firmy są: administracja a także wdrożenia fachowego oprogramowania marki Comarch, dokładniej systemów i CDNXL. Pracownicy Systemark potrafią w pełni dopasować proponowane rozwiązania IT do wymagań klientów. Firma Systemark swą profesjonalną ofertę handlową w dziedzinie unikatowych rozwiązań informatycznych reklamuje na firmowej stronie internetowej. Firma jest obecna na rynku już od 1990 roku, co gwarantuje jakość jak również profesjonalizm. Specjalizacją przedstawianej firmy są: wdrożenia a także administracja fachowego oprogramowania marki Comarch, konkretniej systemów i CDNXL. Pracownicy Systemark są w stanie całkowicie dostosować rozwiązania IT do wymagań klientów. Firma Systemark swą profesjonalną propozycję handlową w zakresie usług oraz rozwiązań informatycznych przedstawia na firmowej witrynie internetowej. Firma prosperuje już od 1990 roku, co gwarantuje jakość a także profesjonalizm. Specjalizacją opisywanej firmy są: wdrożenia oraz administracja fachowego oprogramowania marki Comarch, konkretniej systemów oraz CDNXL. Pracownicy Systemark są w stanie w pełni dostosować rozwiązania IT do wymagań zainteresowanych klientów.

  Data opublikowania: 17 07 2012 · czytaj dalej »
 • Netprotection.pl - usługi informatyczne, outsourcing it »

  Świadczymy outsourcingowe usługi informatyczne dla małych i średnich firm oraz osób prywatnych. Nasze usługi zapewnią ciągłość działania Państwa firmy, pozwolą zminimalizować koszty związane z obsługą IT oraz zabezpieczą ważne dla Państwa dane. Zapewniamy obsługę na wysokim poziomie, gwarantujemy satysfakcję oraz pełne zadowolenie poprzez profesjonalnie zaplanowany projekt długotrwałej opieki informatycznej. Celem naszej działalności jest zapewnienie ciągłości działania infrastrutury IT, zabezpieczenie firmowych danych oraz zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych.

  Data opublikowania: 21 07 2012 · czytaj dalej »
 • Usługi informatyczne »

  kompleksowe usługi informatyczne dla firm oraz instytucji (outsourcing IT). Zajmujemy się programowaniem aplikacji desktop-owych jak również mobilnych i internetowych. Tworzymy strony internetowe i zajmujemy się ich optymalizacja i pozycjonowaniem. Usługi serwisowe świadczymy na terenie Podkarpacia, natomiast usługi programistyczne i tworzenie stron internetowych na terenie całego kraju i nie tylko. Pomagamy się rozwijać firmom poprzez pomoc przy uzyskaniu środków na rozwój działalności ale również poprzez zajęcie się obszarem informatyki, serwisem, opieką informatyczną firm, tworzeniem stron internetowych, programowaniem. Większość usług świadczymy na zasadzie outsourcingu informatycznego co znacznie pozwala obniżyć koszty firm zlecających nam wykonanie zadań i spełnienie ich najważniejszych potrzeb.

  Data opublikowania: 07 08 2012 · czytaj dalej »
 • Firma informatyczna Kraków »

  Zakład pracy Lanox.pl to firma oferujące kompleksowe usługi w obrębie obsługi informatycznej jednostek. Zakres naszych usług pokrywa zarówno outsourcing IT Kraków, usługi informatyczne jak również tworzenie sieci komputerowych oraz okablowania strukturalnego. Opieka informatyczna Kraków, którą oferujemy swoim klientom pokrywa podobnie pozycjonowanie portali, marketing internetowy i opracowanie kampanii w portalach społecznościach. Indywidualne nastawienie do potrzeb wszelkiego klienta, doświadczenie również zasób wiedzy jaką posiada nasza wykwalifikowana pracownicy zezwala dać możliwość naszym klientom bezpieczeństwo oraz wdrażanie najważniejszych rozwiązań. Oferujemy też realizacje graficzne oraz aplikacje poświęcane - aplikacja MES (System Realizacji Pracy ) oraz System układania zapasów przedsiębiorstwa utworzony na rzecz firm z branży papierniczej, stalowej oraz podłoży sztucznych. Zapraszamy do poznania się z nasza propozycją!

  Data opublikowania: 23 08 2012 · czytaj dalej »
 • Śląskie Centrum Informatyczne »

  ŚLĄSKIE CENTRUM INFORMATYCZNE

  Jesteśmy firmą działającą w branży IT. Skupiamy się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań i usług z dziedziny IT. Najważniejszą usługą, na której opieramy swoją działalność jest obsługa informatyczna firm i instytucji. Nie odpuszczamy również w dziedzinie tworzenia profesjonalnych stron www oraz projektowania sieci komputerowych. Tworzymy oprogramowanie bazodanowe, które pomaga w automatyzacji produkcji i działaniu w biurze firmowym.

  Jesteśmy pasjonatami informatyki i nowych technologii, dlatego znajdziecie też blog tematyczny poświęcony tym właśnie dziedzinom.

  OUTSOURCING IT, STRONY WWW, SIECI KOMPUTEROWE.

  RZUĆ NAM WYZWANIE I SPRAWDŹ NAS. NASZA OFERTA CZEKA!

  Data opublikowania: 24 02 2015 · czytaj dalej »
 • Obsługa informatyczna firm Śląsk i Małopolska - usługi IT »

  Świadczymy usługi informatyczne w zakresie obsługi IT, tworzenia stron internetowych, hostingu, szkoleń oraz serwisujemy systemy alarmowe. W ramach umowy partnerskiej zapewniamy pełen zakres usług informatycznych.
  Jesteśmy elastyczni, ale też konsekwentni w działaniu dla naszego Klienta. Zapewnimy pełną obsługę Twojej Firmy w zakresie IT oraz zatroszczymy się o Twój pozytywny wizerunek na rynku.
  Nasze usługi to przede wszystkim:
  Zaprojektowanie i wykonanie infrastruktury sieciowej
  Wdrożenie oraz pełna konfiguracja środowisk serwerowych Linux i Microsoft
  Wsparcie dla wirtualizacji
  Pomoc zdalna dla końcowych użytkowników
  Cechy, które nas wyróżniają:
  Obsługa informatyczna dopasowana do potrzeb Klienta
  Systematyczność oraz sumienność wykonywanych zadań
  Natychmiastowa reakcja w przypadku awarii
  Usuwanie usterek w razie ich wystąpienia
  Gwarancja ograniczenia kosztów i optymalizacji pracy

  Data opublikowania: 09 10 2015 · czytaj dalej »
 • Montaż kamer »

  Montaż kamer to w dzisiejszych czasach już wymóg, ze względu na bezpieczeństwo dla naszych dóbr, kamery są pchane dosłownie wszędzie gdzie nie będą miały do nich dostępu osoby trzecie. Firmy które trudnią się montażem kamer, trudnią się także i sprzedażą kamer przemysłowych. Wystarczy zadzwonić do takiej firmy w celu konsultacji albo odwiedzić ich stronę internetową i poszukać czegoś dla siebie, a w razie wątpliwości firma ta z pewnością Państwu doradzi, jakie rozwiązanie dla Państwa będzie najrozsądniejsze.

  Data opublikowania: 27 07 2016 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yahoo 51 Odwiedziny googlebot 335