Strony internetowe związane z hasłem 'notariusze warszawa':

 • Adwokaci warszawa »

  Z uwagi na to, że nie na wszystkim człowiek musi się znać, zdarza nam się potrzeba aby uzyskać pomoc prawną. Dla szerokiego grona internautów przygotowaliśmy bazę radców prawnych, adwokatów i kancelarii, która okazała się być jedną z największych w polsce. Na naszym serwisie wyszukasz profesjonalistów, którzy pomogą rozwiązać problemy takie jak rozwody, sprawy rodzinne oraz wiele innych specjalizacji. Nasz serwis dostarcza numery do tysięcy specjalistów w całej polsce.

  Adwokaci udzielają porad prawnych, omagają w organizacji i porządkowaniu spraw prawnych. Dzięki ich pracy, szary człowiek może dowiedzieć się co powinien zrobić, w najbardziej banalnych sporach oraz problemach. Adwokaci świadczą także pomoc w opracowywaniu aktów prawnych oraz występowaniu w imieniu klienta przed sądami lub urzędami

  Notariusz wykonuje zadania notarialne, w których skład może wchodzić sporządzenie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczeń oryginalności odpisu, doręczanie oświadczeń,przyjmowanie na przechowanie dokumentów i tak dalej..

  Radca prawny pomaga w zrozumieniu prawa. Wykonuje odpisy występuje przed sądem oraz urzędami, występując w imieniu firmy, instytucji lub osoby fizycznej. Podstawową różnicą między radcami prawnymi a adwokatami jest możliwość świadczenia pomocy prawnej w stosunku pracy i możliwości bycia obrońcą w procesach karnych. Radca prawny Warszawa.

  Doradcy podatkowi są osobami zaufania publicznego. Pracę doradcy podatkowego mogą podjąć osoby, przy ściśle określonych warunkach. Doradcy podatkowi są zrzeszeni w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych. Radcy prawni zajmują się takimi rzeczmi jak pomoc prawna w sprawach podatków, umów oraz prowadzenia firmy.Doradca podatkowy Warszawa.


  Zapisz koniecznie adres polecane-kancelarie.pl, nigdy nie wiadomo, kiedy przyda Ci się pomoc

  Pozdrawiamy serdecznie!

  Data opublikowania: 22 08 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 16