Strony internetowe związane z hasłem 'Myjnia parowa':

 • Myjnia parowa »

  Ekologiczna myjnia samochodowa nowej generacji to dokładnie my. Jeśli przykładasz wagę do ochrony środowiska i ekologii to przyjedź swoim wozem do nas a niewątpliwie nie pożałujesz. Zajmujemy się przekrojowym oczyszczaniem pojazdów. Za każdym razem czyścimy dokładnie i szybko tak, by nasi klienci nie tracili czasu i byli zadowoleni. Nie zużywamy ogromnych porcji wody, gdyż nasz zaawansowany ekwipunek czyści parą wodną. Zatrudniamy bardzo porządnych pracowników, którzy z zapałem wyczyszczą twój pojazd w mig.

  Data opublikowania: 24 02 2012 · czytaj dalej »
 • Myjnia parowa »

  Ecomyjnia to firma proponująca całościowe usługi z obszaru profesjonalnego mycia aut. Przede wszystkim zajmuje się rozprowadzaniem mobilnych myjek parowych włoskiej firmy Menikini. To zaawansowane urządzenia służące do czyszczenia i pielęgnacji aut, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Ekomyjnia prowadzi również punkty parowych myjni samochodowych na terenie całej Polski. Przedsiębiorstwo gwarantuje najlepszą jakość usług i pełne zadowolenie klienta. Pełną ofertę usług można znaleźć na portalu www.ecomyjnia.pl.

  Data opublikowania: 11 07 2012 · czytaj dalej »
 • Własny Biznes Myjnia samochodowa od 5000 zł »

  Otwóż własną myjnię samochodową lub firmę sprzątającą już za 5000 zł. Oferujemy szkolenia, sprzęt i kosmetyki. Zostań swoim własnym szefem. www.ecospec.pl Konsultant : +48 504 744 196ecospecpolska@gmail.comMyjnia mobilna, myjnia parowa, firma sprzątająca, czyszczenie parą, mycie parą, pranie parą

  Myjnia mobilna, myjnia parowa, firma sprzątająca, czyszczenie parą, mycie parą, pranie parą

  Otwóż własną myjnię samochodową lub firmę sprzątającą już za 5000 zł. Oferujemy szkolenia, sprzęt i kosmetyki. Zostań swoim własnym szefem.

  Data opublikowania: 06 08 2012 · czytaj dalej »
 • Detailking.pl »

  Przedsiębiorstwo Detail King działa w sektorze szeroko pojętej motoryzacji. Świadczy usługi z dziedziny sprzedaży towarów i przyborów, które są niesłychanie niezbędne do czyszczenia i pielęgnacji samochodów. Przenośne myjnie parowe, autokosmetyki i ozonatory oczyszczające powietrze z pyłów i wszekich zanieczyszczeń, to jedynie niektóre sprzęty i środki proponowane przez reklamowaną firmę. Szczególnie polecany ozonator doskonale sprawdzi się w dezynfekcji i sterylizacji instalacji klimatyzacyjnej, wnętrza samochodu czy pomieszczenia fabrycznego.

  Data opublikowania: 31 08 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 68