Strony internetowe związane z hasłem 'miarę':

 • Suknie wizytowe »

  Firma Scabal posiada od sierpnia swojego przedstawiciela na Górnym Śląsku, pracownię projektową krawiectwa miarowego – TIVIANO Atelier. Nie trzeba lecieć do Londynu na Savile Row po uszyty na miarę, z doskonałych tkanin, garnitur, ponieważ dokładnie te same tkaniny a także wykwalifikowaną kadrę krawiecką mamy także u nas, w Katowicach. To realna oszczędność czasu, ponieważ krawców mamy na miejscu a dojazd do centrum jest zdecydowanie krótszy niż lot do Wielkiej Brytanii. Co więcej, nasza nowa usługa S.O.S czyli Service On Site, czyli przymiarek w miejscu wskazanym przez klienta, to idealne rozwiązanie dla zabieganego i cierpiącego na brak czasu biznesmena. Jeśli interesują Państwa suknie wizytowe lub garnitur szyty na miarę, serdecznie zapraszamy do nas.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Salon sukien ślubnych Poznań »

  Ile szczęścia i radości sprawia moim klientkom wybieranie, przymierzanie oraz wybór tej najpiękniejszej i jedynej sukienki ślubnej, tyle radości i przyjemności przynosi mi to również w trakcie pracy nad sukienką. Patrząc na każdą z pań z osobna można dostrzec jak olśniewająco wygląda w dobrze dobranej sukience, ile pięknych walorów widać w każdej urodzie. Najciekawszym wyzwaniem dla mojej pracy jest, gdy przyjdzie klientka z życzeniem zaprojektowania indywidualnej, nietypowej sukienki, a gdy jest już gotowa suknia, okazuje się, że przeszła oczekiwania i marzenia klientki.

  Data opublikowania: 10 04 2012 · czytaj dalej »
 • Garnitury ślubne »

  Zapraszamy do Salonu Mody Lord & Lady w Poznaniu. Oferujemy Państwu wytworne wzory mody damskiej i męskiej. Panom możemy polecić 200 garniturów, fraków i smokingów, 350 koszul, 200 krawatów i tyleż spinek. Dobieramy kolekcje garniturów znanych producentów (np. Tziacco by Wilvorst). Dla Panów, którzy szczególnie lubią własny styl i czar, uszyjemy garnitur z wysokoskrętnej tkaniny wełnianej. Dla Pań natomiast wprowadziliśmy w życie bez ustanku rosnącą ofertę wytwornych strojów biznesowych. Szyjemy na miarę dopasowane kobiece garnitury, koszule, żakiety z z dobrych gatunkowo tkanin. Posiadamy też ciekawy katalog olśniewających sukni wizytowych i wieczorowych. Istnieje możliwość spełnienia indywidualnych wymagań Klientek w zakresie kolorystyki.

  Data opublikowania: 12 04 2012 · czytaj dalej »
 • Męskie garnitury na miarę - Rzeszów | Kraków »

  Krawiec z dojazdem

  Strona krawieczdojazdem. pl oferuje usługi krawieckie na terenie dwóch województw - małopolskiego i podkarpackiego. Nasz pracownik przyjedzie do Ciebie z całym setem służącym do pomiaru. Oprócz tego pomoże w wyborze odpowiedniego fasonu i koloru. W naszej ofercie znajdują się m. in męskie garnitury, spodnie, marynarki, kamizelki i koszule. To wszystko szyte jest na miarę z najwyżej jakości materiałów. Sam proces trwa około 3 tygodni. Po tym czasie przyjeżdżamy do klienta ponownie i finalizujemy transakcje lub zabieramy produkt do ewentualnych dalszych poprawek. Zapraszamy do współpracy już dziś!

  Data opublikowania: 04 12 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 143