Strony internetowe związane z hasłem 'lokalizacja pojazdów':

 • Lokalizacja GPS »

  Trakero to usługa i marka firmy VE Systems. System umożliwia monitoring gps pojazdów w czasie rzeczywistym. Dodatkowo mają Państwo możliwość przeglądania historii tras, postojów, generowania wielu raportów szczegółowych do 180 dni wstecz. System Trakero wspomaga zarządzanie flotą pojazdów w firmie. Każdy monitorowany pojazd musi być wyposażony w lokalizator gps. W ofercie mamy kilka urządzeń. Od profesjonalnych urządzeń do samochodu które umożliwiają szczegółową analizę stanu paliwa, obrotów silnika, stanu licznika z szyny CAN oraz do których można podłączyć wiele dodatkowych czujników jak sonda paliwa, termometr oraz alarm samochodowy, po małe i przenośne lokalizatory wielkości pudełka od zapałek. Stała lokalizacja pojazdów gps umożliwia realne oszczędności w eksploatacji samochodów służbowych. Jak pokazują badania oszczędności na samym tylko paliwie w firmach, które wdrożyły monitoring pojazdów sięgają nawet 30% Zapraszamy do zapoznania się z ofertą monitoringu dostosowaną do specyfiki Państwa działalności.

  Data opublikowania: 16 02 2012 · czytaj dalej »
 • Monitoring samochodów »

  Flotman Sp. z o.o. oferuje wszechstronną obsługę w zakresie monitoringu pojazdów. Zadaniem firmy jest umożliwianie skutecznego zarządzania flotą pojazdów. Proponowany monitoring samochodów jest całodobowy i niezwykle precyzyjny. Oferta lokalizacji aut obejmuje przydatne narzędzia, takie jak historia tras. Usługi świadczone są w oparciu o nowoczesne technologie, zwłaszcza GPS. Propozycja monitoringu skierowana jest do każdej firmy, niezależnie od branży. Firma proponuje budowę i rozwój nawet najbardziej niestandardowych aplikacji.

  Data opublikowania: 10 07 2012 · czytaj dalej »
 • Profesjonalna lokalizacja pojazdów - Navifleet »

  Oferta firmy navifleet. pl jest skierowana do osób, które chcą kontrolować zużycie paliwa podczas wielogodzinnych podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

  Działalność navifleet. pl polega na dokładnym określaniu pozycji danego samochodu.
  Takowe rozwiązanie powinno zainteresować każdego właściciela firmy transportowej, który pragnie posiadać kontrolę nad flotą pojazdów.

  Śledzenie pojazdów GPS pozwala na generowanie raportów i statystyk na temat stylu jazdy kierowców.

  Śledzenie trasy pojazdu pozwala na dokładne ustalenie miejsca przebywania samochodu w czasie rzeczywistym.

  Lokalizacja pojazdów to innowacyjne rozwiązanie, które pozwoli sprawdzić stan licznika, czy paliwa oraz inne parametry samochodu.

  W ofercie firmy navifleet znajdziemy, także ochronę pojazdu przed kradzieżą. Jeżeli navifleet. pl stwierdzi, iż doszło do próby kradzieży, natychmiast pojazd zostanie zatrzymany i zawiadomiona zostanie policja.

  Usługi navifleet. pl są przeznaczone dla osób, które pragną mieć pełną kontrolę nad swoim samochodem.

  Data opublikowania: 07 08 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 425