Strony internetowe związane z hasłem 'lakiernia':

 • Frezowanie Wrocław »

  Firma Galwmet powstała dziesięć lat temu i jest dziś jedną z najbardziej doświadczonych na Dolnym Śląsku firm, mających w ofercie między innymi następujące usługi obróbka metali, lakierowanie proszkowe, fosforanowanie, obróbka galwaniczna. Wykonujemy usługi według zleceń zleceniodawców, posługując się maszynami i urządzeniami przyporządkowanymi do kilku kluczowych wydziałów galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy także własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi.

  Data opublikowania: 20 10 2011 · czytaj dalej »
 • Doświadczeni mechanicy – warsztat w Olsztynie »

  Jeśli chcesz odkryć auto serwis w Olsztynie, który naprawi twój wóz szybko i sprawnie w ramach polisy ubezpieczeniowej lub chcesz zlecić reperacje w zakresie lakiernictwa czy blacharstwa, diagnostykę czy też reperacje mechaniczne, wówczas zdecyduj się na naszą firmę! Od 1995 roku zajmujemy się świadczeniem wysokiej jakości usług naprawczych aut każdych marek. Cały czas rozszerzamy swoją działalność, obecnie zajmujemy się również serwisem systemów klimatyzacji oraz współpracujemy ze wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi w ramach likwidacji strat. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data opublikowania: 06 12 2011 · czytaj dalej »
 • Blacharz lakiernik Koszalin »

  Znudził Ci się samochód? Wydaje Ci się nudny, dlatego wymaga remontu? A może miałeś wypadek i szybko potrzebujesz pomocy? Już nie musisz się martwić! Te jak i inne usługi znajdują się w ofercie Auto Serwisu Piotr Wacholc. Firma ta zajmuje się m.in. sprawnymi naprawami powypadkowymi, naprawami drobnych uszkodzeń blacharskich i lakierniczych oraz renowacją starych powierzchni lakierniczych. Mamy do zaoferowania też holowanie, montowanie haków holowniczych oraz - w razie potrzeby - samochody zastępcze. W Auto Serwisie Piotra Wacholca pracuje doświadczona kadra pracowników, która z dnia na dzień nabywa nowe umiejętności. To grupa sprawdzonych blacharzy, machaników i lakierników, dla których najważniejsze jest spełnienie wszystkich oczekiwań klientów. Już nie raz zaskoczyli nas swoimi pomysłami i determinacją. Oprócz tego, jako nieliczni w Katowicach pomagamy wypełnić wszystkie formalności, jak również posiadamy czyli rozliczenia bezgotówkowe. W razie potrzeby pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności związane z procedurą zgłaszania szkody w firmie ubezpieczeniowej. Oznacza to, że w przypadku zgłaszania szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym Klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z naprawą swojego samochodu. Warsztat samochodowy Auto Serwis Wacholc służy pomocą w przypadku konieczności dokonania naprawy prywatnej. Po krótkich oględzinach zawsze podajemy Państwu jej wstępną wycenę. U nas nie może też zabraknąć rabatów dla stałych klientów. Nie ma się nad czym zastanawiać. Podsumowując: w naszym warsztacie znajdziesz wszystko czego tylko pragniesz. Nie zwlekaj dłużej. Łap za słuchawkę i dzwoń: 790-311-659 lub 510-570-891!

  Data opublikowania: 16 01 2012 · czytaj dalej »
 • Spawanie aluminium wrocław »

  Nasz warsztat jest jednym z najlepszych we wrocławiu jeżeli chodzi o warsztaty samochodowe. Frapujemy się zupełnym przekrojem usług związanych z serwisowaniem pojazdów przeróżnego modelu. Zatrudniamy wielu doświadczonych i wyedukowanych pracowników, którzy zawsze znajdują rozwiązanie problemu. Zajmujemy się remontami pojazdów, poczynając od kół i podwozia, a kończąc na karoserii czy też silniku. Dysponujemy wszelakim przydatnym sprzętem, który umożliwia skuteczne i ekspresowe wykonywanie napraw.

  Data opublikowania: 03 02 2012 · czytaj dalej »
 • Malowanie proszkowe Lakiernia proszkowa »

  Lakierowanie proszkowe stali i aluminium. Elementy do 6m. Warszawa - Babice. Duży wybór kolorów. Lakierowanie proszkowe polega na nanoszeniu na powierzchnię malowanego detalu specjalnej farby proszkowej. Dzięki “ładowaniu” farby ładunkiem elektrostatycznym oraz uziemieniu elementu lakierowanego, farba przyczepia się do powierzchni detalu. Następnie element musi zostać wygrzany zgodnie z zaleceniami producenta farby. Bardzo istotną rolę odgrywa przygotowanie elementu przed malowaniem. Dzięki stosowaniu w naszej lakierni najwyższej jakości farb proszkowych oraz dokładności podczas przygotowania elementów przed malowaniem uzyskujemy bardzo wysoką jakość powłok lakierniczych. Uniwersalność naszej lakierni pozwala na lakierowanie zróżnicowanego asortymentu takiego jak: obudowy, profile okienne i drzwiowe, elementy do mebli, blachy trapezowe jak również elementy elewacji budynków i konstrukcje przestrzenne.
  Lakiernia jest technologicznie przygotowana na różnorodność usług co gwarantuje krótkie terminy realizacji zleceń. Lakierujemy pojedyncze elementy jak również całe serie.
  Zajmujemy się też sprzedażą farb proszkowych. Produkujemy zawieszki lakiernicze. Dodatkowo sprzedajemy i produkujemy akcesoria konne: przeszkoda skokowa, żłób przeciw kolkowy, paka jeździecka.

  Data opublikowania: 18 06 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 18