Strony internetowe związane z hasłem 'kościół':

 • Portal katolicki »

  Religia jest od zarania dziejów nieodzowną częścią życia każdego społeczeństwa. DEON.PL to serwis internetowy adresowany nie tylko do katolików. Oprócz rzetelnych aktualności ze Świata znajduje się tu wiele interesujących tekstów związanych z życiem codziennym, pozwalających na zrozumienie problemów społecznych, osobowościowych zwykłych ludzi. Tematy takie jak: wiara, katecheza, kościół i życie wewnętrzne zajmują sporą część serwisu. Parafie mogą zakładać swoje profile w dziale społeczność.
  Dla rodziców rozważających rozważających wybór imion dla swoich potomków proponujemy zakładkę imieniny.

  Data opublikowania: 11 10 2011 · czytaj dalej »
 • Fotograf ślubny Lublin »

  Fotograf ślubny, który jest właścicielem poniższej strony działa głównie na terenie Lublina. Proponuje bogatą sesję od błogosławieństwa, przez ceremonię, przyjęcie weselne aż po zdjęcia w plenerze. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie tak by zrealizować wymagania klientów. Poza zdjęciami ślubnymi fotograf wykonuje także reportaże z różnego typu imprez rodzinnych, m.in. komunii czy rocznic ślubu. na portalu można obejrzeć ciekawe portfolio zawierające realizacje fotografa. Zapraszamy do kontaktu.

  Data opublikowania: 04 07 2012 · czytaj dalej »
 • Gdyby tak można sfotografować nasze sny »

  Agencja Fotograficzna FotoGrafFX. pl powstała z pasji do fotografii. Piękno układania obrazów stało się naszym hobby oraz sposobem na życie. Pracujemy razem co daje nam zupełnie różne spojrzenia i punkty widzenia. W naszej pracy jesteśmy obserwatorami, patrzymy obiektywnie, nie ustawiamy, nie kreujemy, nie ingerujemy. Zasady, którymi się kierujemy to przede wszystkim jakość naszej pracy i Państwa satysfakcja.

  Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług fotograficznych i graficznych:

  – Eventy (gale, imprezy promocyjne, koncerty, premiery itp. )
  – Fotografia Ślubna (reportaże, wesela, plener)
  – Zdjęcia Dzieci (chrzest, plener, imprezy urodzinowe)
  – Fotorelacje (bankiety, imprezy firmowe, bale, studniówki)
  – Zdjęcia Katalogowe (do katalogów, ulotek, stron WWW, kalendarzy)
  – Fotografia Reklamowa (wnętrza, pomieszczenia, produkty, żywność)
  – oraz wiele innych

  Nasza oferta to także cyfrowa obróbka zdjęć:
  – montaże

  – dopasowywanie

  – upiększanie

  Nasza oferta to także wszelkiego rodzaju prace graficzne: projektowanie i druk: reklam, ulotek, banerów, wizytówek, katalogów itp.

  Wystawiamy faktury VAT.

  http://fotograffx.pl/

  Data opublikowania: 20 07 2015 · czytaj dalej »
 • E-ffatha - blog katolicki »

  Katolicki blog E-ffatha. Piszę tutaj o Kościele, wierze i Bogu, ale nie tylko, gdyż staram się poruszać szeroko tematy, które dotyczą współczesnego człowieka, jego egzystencji i problemów, z którymi styka się każdego dnia. Myślę, że jest to miejsce, w którym każdy człowiek odnajdzie coś wartościowego dla siebie, nawet jeśli nie jest Chrześcijaninem, a jedynie poszukuje prawdy i uznaje ją za najwyższą w życiu wartość. Dla mnie te wszystkie wartości, to jest prawda, dobrom miłość i Bóg się wzajemnie przenikają i jeśli znajdą miejsce w sercu człowieka, to są zdolne przemieniać najpierw jego, a potem świat. Zapraszam zatem na mojego bloga, Adam Stelmaszewski.

  Data opublikowania: 23 09 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 3 Odwiedziny yahoo 56 Odwiedziny googlebot 425