Strony internetowe związane z hasłem 'kantor online':

 • Waluty online »

  Artykuł ten opisuje rynek wymiany walut. Zdolność do szybkiego przemieszczania się i podróżowania sprawiają, że coraz śmielej jeździmy za granicę w celach wypoczynkowych, biznesowych, zarobkowych. Dzisiaj jesteśmy mobilniejsi niż to miało miejsce chociażby kilka-kilkanaście lat temu. Z tego też powodu co raz częściej wymieniamy różnego rodzaju waluty obce. Czy da się w tym miejscu uniknąć wysokich kosztów? Czy jednak musimy liczyć się z wysokimi marżami naliczonymi przez kantory i banki? Oczywiście da się. Z pomocą przychodzą kantory internetowe. Nie mam na myśli jednak tych zwyczajnych, które wciąż zarabiają na wysokich prowizjach oferując tylko wygodną wymianę w miejscu zamieszkania. Mam na myśli kantor internetowy, online, w którym waluta wymieniana jest bezpośrednio pomiędzy użytkownikami. Tym systemem jest WalutoBox. Jego działanie polega na tym, że wymienianie walut przebiega z pominięciem kantorów i banków - realizowana jest między dwojgiem użytkowników, którzy to oni decydują o wysokości danego kursu. Sytuacja jest o tyle owocna, że na pojedynczej wymianie można zaoszczędzić całkiem pokaźną kwotę. Wiele osób pomyśli teraz o bezpieczeństwie. Przecież ono wydaje się jest najważniejsze. Nie ma żadnych obaw. WalutoBox zapewnił wszelkich starań, aby system był bezpieczny jak tylko to możliwe. Serdecznie zapraszamy wszystkichdo rejestracji. Nasz kantor internetowy online pomoże Ci bez ryzyka, szybko, bezpiecznie zrealizować Twoje wymiany.

  Data opublikowania: 08 05 2012 · czytaj dalej »
 • Internetowy kantor »

  Na polecanym portalu reklamowana jest propozycja wirtualnego kantora wymiany walut, który został utworzony przez działającą na terenie Krakowa firmę 2xJ. Korzystanie z usługi jest niezwykle proste, natomiast wszystkie pytania powinny zniknąć po przeanalizowaniu dostępnych klipów instruktażowych. Po rejestracji można swobodnie dokonywać wymiany walut bez potrzeby opuszczania miejsca zamieszkania, co jest jednym z naczelnych walorów kantora www. Ciesząca się powszechną renomą firma zapewnia całkowite bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

  Data opublikowania: 03 08 2012 · czytaj dalej »
 • Wymiana walut online »

  Odbiorcami naszej oferty są przede wszystkim osoby, które często dokonują transakcji wymiany walut. Pomaranczarnia.pl to kantor internetowy gwarantujący sprawne, bezpieczne i oszczędne dokonanie transakcji zakupu lub sprzedaży walut. Wymiana walut online bez wątpienia ułatwi życie osobom posiadającym kredyt walutowy. Oferujemy niezwykle atrakcyjne warunki współpracy oraz satysfakcjonujące kursy walut. Klienci wymieniający walutę za pomocą naszego kantoru, mogą liczyć na rzetelną obsługę i dobre ceny.

  Data opublikowania: 23 08 2012 · czytaj dalej »
 • Tania Waluta online »

  Internetowy Kantor LowSpread to najłatwiejszy sposób na zakup taniej waluty przez internet.
  Nie musisz już biegać z gotówką by kupić walutę na wakacje czy też na spłatę kredytu mieszkaniowego.
  Za naszym pośrednictwem kupisz taniej niż w tradycyjnych kantorach czy też bankach walutę na dowolny cel.
  Oferujemy wymianę walut w 16 bankach bez opłat dodatkowych. Umożliwiamy przelanie zakupionej waluty na dowolne konto a naet bezpośrednio na konto kredytowe.

  Sprawdź naszą ofertę już dziś i przekonaj się ile możesz zyskać!Zapraszamy na www.lowspread.pl

  Data opublikowania: 17 10 2012 · czytaj dalej »
 • Dobrykantor.pl »

  Wymienianie pieniędzy w dzisiejszych czasach to łatwizna. Nie trzeba jechać przez pół miasta do kantoru, z duszą na ramieniu wioząc ze sobą całkiem sporo gotówki, nie trzeba wystawać w kolejce ani później drżeć o to, czy uda nam się dotrzeć bezpiecznie do domu ze wszystkimi pieniędzmi, ba, nie trzeba nawet wychodzić z domu - wszystko można załatwić przez internet czy to za pośrednictwem komputera czy też smarfona. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z takiej oferty, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową.

  Data opublikowania: 23 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 58