Strony internetowe związane z hasłem 'granit':

 • Kominki Wrocław »

  Wszystko masz już gotowe, remont został prawie zakończony, brakuje ci tylko odpowiedniego blatu do kuchni i łazienki? Wejdź na naszą stronę internetową i poszukaj odpowiedniego wzoru dla siebie. Oczywiście żaden druk ani prezentacja internetowa nie odda w pełni ich naturalnego piękna i barwy. Jeśli nie możecie się Państwo zdecydować na konkretny wzór dysponujemy kadrą projektantów wnętrz, studiów meblowych mających duże doświadczenie w pracy z kamieniem. Jeśli szukacie Państwo kamienia naturalnego lub marmuru we Wrocławiu to zapraszamy do współpracy.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Mc Granit Poznań // Kamieniarstwo »

  Oferujemy obróbkę, sprzedaż i montaż wyrobów kamiennych. W swojej szerokiej ofercie posiadamy wyroby z marmuru, granitu, trawertynów, onyksu. W naszej ofercie znajdują się zarówno znane odmiany kamienia jak i ekskluzywne, rzadkie materiały pozyskiwane z całego świata od sprawdzonych dostawców. Nasz zakład produkcyjny mieści się w Poznaniu, a nowoczesny salon sprzedaży w podpoznańskim Swadzimiu, działamy głównie na terenie całej Wielkopolski. Mamy doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów kuchni, łazienek, schodów, kominków, elewacji. Dzięki najdokładniejszym maszynom do obróbki kamienia (CNC, piła mostowa) oraz wykwalifikowanemu zespołowi spełniamy wszelkie oczekiwania klientów. W ofercie posiadamy również gotowe wyroby z kamienia takie jak umywalki, parapety i elementy dekoracyjne oraz chemię kamieniarską. Zapraszamy do zapoznania się w ofertą naszych wyrobów i usług.

  Data opublikowania: 23 11 2011 · czytaj dalej »
 • Parapety marmurowe »

  Kamieniarstwo JM Granit parapety marmurowe Częstochowa zajmuje się w profesjonalną obróbką kamieni naturalnych z przeznaczeniem na wewnętrzne, oraz zewnętrzne parapety. Do produkcji używamy wyłącznie wyselekcjonowanych kamieni naturalnych najwyższej jakości takich jak: marmur, granit, trawertyn co gwarantuje najwyższą jakość wykonanych elementów kamiennych. W szerokiej ofercie naszej firmy można znaleźć również inne elementy wystroju wnętrz wykonanych z kamieni naturalnych. Specjalizujemy się także w w obróbce, oraz montażu schodów kamiennych, kominków, blatów, okładzin ściennych i podłogowych z granitu, oraz marmuru. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy umieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Data opublikowania: 06 01 2012 · czytaj dalej »
 • Kostka granitowa »

  Potrzebujesz kostkę granitową? Można ją znaleźć na tej stronie internetowej. P.P.H.U. Jargot-Granit S.C. produkuje kostkę granitową z granitu strzegomskiego jak również z granitu szwedzkiego. Granit jest kamienien niepodatnym na ścieranie oraz warunki atmosferyczne, jak również mrozoodpornym. Kostka granitowa jest bardzo trwała. Spółka poleca kostkę granitową o różnej wielkości. P.P.H.U. Jargot-Granit S.C. posiada w swojej ofercie również kamień murowy 20x20x40, kamień murowy 10x20x40, opornik surowo łupany oraz kamień łamany. W ofercie granitu strzegomskiego firma dysponuje kostką szarą i rudo-szarą. W ofercie kamienia łamanego firma poleca kamień niesortowany a także sortowany (w postaci płytek). Na tej witrynie możemy zobaczyć zdjęcia prac wykonanych z materiałów P.P.H.U. Jargot-Granit S.C.

  Data opublikowania: 07 01 2012 · czytaj dalej »
 • Brukarstwo Warszawa »

  Posiadamy własny skład kostki polbruk i granit - sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach materiały brukarskie czołowych producentów. Zachęcamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.Firma Remston działa na terenie Warszawy i okolic, skład kostki brukowej znajduje się w Warszawa -Rembertów przy ulicy Cyrulików. Wieloletnia działalność w tym zakresie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług oraz optymalnego połączenia ich z ceną. Nasze działania są ukierunkowane na Klientów indywidualnych i dzięki ich rekomendacji zdobywamy nowych. Dlatego zatrudniamy tylko bardzo dobrych fachowców z doświadczeniem. Na wykonane prace dajemy dwu letnią gwarancje. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data opublikowania: 31 01 2012 · czytaj dalej »
 • Hurtownia Kamienia Naturalnego »

  Firma Just Stone sp z.o.o jest hurtownią kamienia naturalnego . W naszej ofercie posiadamy marmury, granity, konglomeraty, kwarcyty oraz piaskowce. Kamień dostarczamy w slabach / płytach oraz płytkach . Dzieki bezpośrednim zakupom kamienia oraz dokładnej jego selekcji nasza firma moze zaoferowac wysoka jakośc w adekwatnej cenie . Posiadamy dwa składy handlowe jeden w niemczech okolice Drezna oraz w Polsce w Tarnobrzegu ( woj. Podkarpackie ). Dostarczalismy kamien na wiele duzych inwestycji w polsce oraz Niemczech. Zapraszamy do wspópracy

  Data opublikowania: 06 03 2012 · czytaj dalej »
 • Schody granitowe »

  Granicus, to nowy lider na rynku budownictwa zajmujący się handlem i dostarczaniem granitu, dla osób prywatnych i dużych przedsiębiorstw zakładających granit. Płytki granitowe, jakie są rezultatem naszej pracy znajdują bardzo dużo zastosowań, mogą być montowane wewnątrz domów, na zewnątrz czy stosowane w innych szczeblach przemysłu. Możliwe, że chcesz zastąpić tradycyjne schody w mieszkaniu czymś bardziej ciekawym? Toteż w naszej ofercie znajdziesz też schody granitowe, jakie są wręcz gotowe do montażu. Jako spółka z doświadczeniem, montaż płytek zalecamy wyłącznie osobom które już wcześniej miały z tym doświadczenie lub zlecenie tego innym specjalistom. W naszej firmie można zakupić zarówno tani granit jak również granit droższy. Różnią się one między sobą tylko gatunkiem granitu, nie oznacza to jednak że tani granit do niczego się nie nadaje. Podczas zakupu granitu nasi profesjonaliści doradzą również państwu, które środki zakupić do pielęgnacji granitu a także jak o niego dbać. Tylko odpowiednia konserwacja może zagwarantować, to że granit zachowa swoje właściwości na wiele lat.

  Data opublikowania: 09 03 2012 · czytaj dalej »
 • Granit Poznań »

  Tylko za sprawą firmy Onyx, dom w Poznaniu – i nie tylko - może stać się naprawdę wytworny. Efekt taki wywołują proponowane tutaj marmurowe schody i granitowe blaty. Przygotowanie nietuzinkowego parapetu również potrafi sporo zmienić. Jeśli nie posiadamy pomysłu na aranżację pomieszczenia, fachowcy chętnie udzielą pomocy. Na witrynie www spółki można obejrzeć krótki film ją prezentujący oraz opisy używanych kamieni. Można zakupywać wyroby proste i mocno skomplikowane. Zamawiający z Poznania są niezwykle zadowoleni z zamawianych tu usług. Kominki z Onyxu to niepowtarzalna dekoracja salonu. Marmur i granity zachwycają nie tylko posiadaczy, lecz również różnych gości.

  Data opublikowania: 14 05 2012 · czytaj dalej »
 • Granit Kraków »

  Przedmiotem działalności BRUK-MAR jest szeroko pojęte brukarstwo. Firma ta, której specjalnością jest granit, działa w obrębie miejscowości Kraków. Galeria zamieszczona w serwisie przybliża realizacje tej firmy. Partnerami firmy są przy tym znani producenci kostki brukowej. W zakres oferty firmy wchodzą oporniki granitowe i granitowy pył. Pracownicy firmy mają duże, bo blisko dziesięcioletnie doświadczenie w branży. Zespół gwarantuje sprawne i dokładne układanie kostki brukowej. Istotnym punktem opisywanej oferty jest w szczególności kostka granitowa.

  Data opublikowania: 27 06 2012 · czytaj dalej »
 • BLECEHRT. HURTOWNIA GRANITU, BRUKARSTWO, KOSTKA GRANITOWA »

  Zajmujemy się produkcją kostki granitowej oraz innych wyrobów z granitu. W ofercie m. in: łupek granitowy, krawężniki i oporniki, schody, płyty na taras. Oferujemy także transport na ternie całego kraju w atrakcyjnych cenach.
  Świadczymy również usługi brukarskie. Układamy place, podjazdy do garażu, chodniki i alejki ogrodowe, tarasy a także ogrodzenia z kamienia.
  Zapraszamy na naszą stronę internetową, na której znajduje się wiele zdjęć gotowych rozwiązań, które mogą posłużyć Państwu jako inspiracja.

  Data opublikowania: 28 04 2014 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 12 Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 72