Strony internetowe związane z hasłem 'gospodarka':

 • INFOR.pl - Profesjonalne INFORmacje »

  Portal INFOR.pl powstał w 2000 roku jako pierwszy polski portal gospodarczy. Portal zawiera serwisy przeznaczone dla księgowych, kadrowych, przedsiębiorców oraz pracowników administracji samorządowej i państwowej. Portal został sprofilowany na prawo, gospodarkę i finanse. Prezentowane w nim materiały są uporządkowane tematycznie w zależności od potrzeb użytkowników oraz wzbogacone o kompleksowe poradniki i odpowiedzi na najczęściej zadawane przez internautów pytania. Dostęp do zasobów portalu INFOR.pl jest bezpłatny.

  Data opublikowania: 27 09 2011 · czytaj dalej »
 • Odjechani.com.pl »

  Forum wielotematyczne, odjechani ludzie o podobnych zainteresowaniach do Twoich, szerokie spektrum dziedzin naszego życia, doświadczeni i kompetentni Użytkownicy. Rozmawiamy na tematy damsko-męskie, poruszamy „ciemną stronę” popularnych portali internetowych, dyskutujemy o sposobach i problematyce zaistnienia w sieci. Odjechani to ludzie, którzy chcą rozmawiać. Sukces, praca, biznes, kulinaria, motoryzacja i wiele innych. To wszystko pod jednym adresem – Odjechani.com.pl. Zapraszamy ludzi w każdym wieku!

  Data opublikowania: 22 10 2011 · czytaj dalej »
 • Systemy logistyczne »

  Zastosowanie systemu WMS. Ciekawą rzeczą w ramach systemów WMS jest trafne położenie artykułów w przestrzeni magazynowej i przegląd procesu obrotu magazynowego. System wms - System zaopatruje w informacje dotyczące stanu magazynowego według wielu różnych kryteriów oraz umożliwia szybką lokalizację każdej pojedynczej przesyłki. System do zarządzania gospodarka magazynowa może wytworzyć odpowiednią etykietę i oznaczyć nią produkty. Podstawową rolę w zarządzaniu magazynem stanowi możliwość planowania transportu z magazynu w takiej formie, aby udoskonalić wykorzystanie posiadanych zasobów, a także skrócić czas przechowywania i zredukować koszty zasobu obrotowego. Oznacza to, że systemy logistyczne WMS można odpowiednio zintegrować z innym oprogramowaniem wykorzystywanymi przez konsorcja w obszarze logistyki.

  Data opublikowania: 25 01 2012 · czytaj dalej »
 • Socjologia kraków »

  Nasza uczelnia jest jedną z największych i najznakomitszych szkół w Warszawa. dysponujemy oddziałami w w dużej ilości polskich miastach takich jak: Chełm, Szkoła wyższa Warszawa , Zabrze, Łomża, czy Opole. Uczelnia kształci studentów na wielu ciekawych kierunkach, a wśród nich są dla przykładu socjologia, gospodarka przestrzenna, czy też politologia Warszawa. Od długich lat uczelnie kończą doskonali fachowcy odnajdujący zatrudnienie w najlepszych firmach w kraju i za granicą. Jeśli jesteś maturzystą, czy też osobą, która poszukuje studiów licencjackich, czy magisterskich to koniecznie powinieneś poznań ofertę kształcenia szkoły Jańskiego – to wielka szansa na dobrą przyszłość, dobre wykształcenie i wspaniałe wspomnienia. Odwiedź naszą witrynę internetową i sprawdź ofertę.

  Data opublikowania: 29 02 2012 · czytaj dalej »
 • Giełda »

  Interesujesz się finansami? Szukasz sprawdzonego źródła informacji? Wejdź na nasz portal internetowy i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania, znajdziesz tutaj najciekawsze informacje giełdowe oraz inne artykuły, które związane są z finansami. Jeśli szukasz więc sprawdzonego źródła informacji to dobrze trafiłeś, gdyż nasz portal stworzony został właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy oraz życzymy wiele przyjemności z korzystania z naszego portalu. Interesujesz się finansami? Szukasz sprawdzonego źródła informacji? Wejdź na nasz portal internetowy i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania, znajdziesz tutaj najciekawsze informacje giełdowe oraz inne artykuły, które związane są z finansami. Jeśli szukasz więc sprawdzonego źródła informacji to dobrze trafiłeś, gdyż nasz portal stworzony został właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy oraz życzymy wiele przyjemności z korzystania z naszego portalu. Interesujesz się finansami? Szukasz sprawdzonego źródła informacji? Wejdź na nasz portal internetowy i sprawdź co mamy Ci do zaoferowania, znajdziesz tutaj najciekawsze informacje giełdowe oraz inne artykuły, które związane są z finansami. Jeśli szukasz więc sprawdzonego źródła informacji to dobrze trafiłeś, gdyż nasz portal stworzony został właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy oraz życzymy wiele przyjemności z korzystania z naszego portalu.

  Data opublikowania: 03 03 2012 · czytaj dalej »
 • Kursy walut »

  Serwis www.monetary.pl kompiluje informacje z zakresu gospodarki finansowej. Publikuje dane na temat kursu walut, zmian na giełdzie, zamykania przedsiębiorstw. W zakładce "waluty" znajdują się szczegółowe informacje dotyczące stóp procentowych w Polsce i na świecie, publikowane są wykresy, komentarze i analizy. Każdy, kto pragnie być na bieżąco z przekształceniami w sferze finansów, powinien zaglądać na promowaną domenę. Wszystkie informacje są sprawdzane pod kątem autentyczności. Na witrynie działa wyszukiwarka, która ułatwia odnajdywanie interesujących nas zagadnień.

  Data opublikowania: 19 06 2012 · czytaj dalej »
 • Wiadomości branżowe FMCG & Retail & Gospodarka »

  Serwis z wiadomościami i artykułami z rynku Retail, FMCG. U nas też newsy gospodarcze z Polski i całego świata. Podsumowania i analizy finansowe. Branża FMCG czyli Fast Moving Consumer Goods obejmuje dobra szybkozbywalne. Do tej grupy zalicza się z pozoru całkiem różne produkty takie jak: artykuły spożywcze, chemię domową czy wyroby tytoniowe. est to sektor dynamicznie się rozwijający, a szybka reakcja na wzrastające oczekiwania i zmieniające się potrzeby konsumentów, jest elementarnym fundamentem utrzymania się firmy na rynku. Najczęściej, produkty te są sprzedawane w super i hipermarketach, które również klasyfikowane są jako podmioty branży FMCG.
  U nas aktualne informacje i profesjonalne artykuły związane z przemysłem spożywczym w Polsce i na świecie.

  Data opublikowania: 18 12 2017 · czytaj dalej »
 • Wiadomości Branżowe Retail i FMCG. Portal biznesowy »

  Serwis z wiadomościami i artykułami z rynku Retail, FMCG. U nas też newsy gospodarcze z Polski i całego świata.
  Podsumowania i analizy finansowe. Branża retail czyli rynek detaliczny polega na realizacji sprzedaży detalicznej w niewielkich ilościach, odbywającej się w punktach sprzedaży detalicznej i w sklepach. Duży wpływ na rozwój sektora sprzedaży detalicznej na przestrzeni ostatnich lat mają nie tyko nowoczesne technologie i innowacje, ale przede wszystkim konsumenci, którzy ewoluują – oczekują nowych produktów i usług, a przede wszystkim stają się bardziej wymagający. Powszechność urządzeń mobilnych, dostępność nowych technologii oraz rosnąca świadomość konsumentów sprawia, że branża retail w Polsce dynamicznie się zmienia
  U nas aktualne informacje i profesjonalne artykuły związane z handlem detalicznym w Polsce i na świecie.

  Data opublikowania: 18 12 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 8 Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 341