Strony internetowe związane z hasłem 'fotografia slubna':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Foto - Video Filmowanie - Okolice Aleksandrowa Kujawskiego »

  Nasza firma zajmuje się videofilmowaniem i fotografowaniem ślubów, wesel, komunii, sesji plenerowych, sesji studyjnych, imprez i uroczystości rodzinnych.

  Profesjonalne foto i videofilmowanie, a następnie fachowa obróbka nagranego materiału video i zrobionych zdjęć to niezawodny sposób na utrwalenie najważniejszych dla Państwa momentów. Oferujemy atrakcyjne i niekonwencjonalne realizacje filmów weselnych.

  Videoreportaż oraz fotografię ślubną rozpoczynamy od przygotowań Pana Młodego oraz Pani Młodej, następnie błogosławieństwo rodziców, wyjście z domu i odjazd do kościoła, ceremonia w kościele, życzenia, przywitanie chlebem i solą, toast, pierwszy taniec, sesja w plenerze, sesja w studiu fotograficznym, zabawa, konkursy, wywiady z gośćmi, tort, oczepiny, podziękowania dla rodziców, ostatni taniec.

  Data opublikowania: 20 09 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna Katowice »

  Ona piękna, łagodna, ponętna. On męski i elegancki. Razem są jak para arystokratów. Chwila niepowtarzalna, niecodzienna, jedyna taka w życiu, kiedy świat leży u ich nóg, kiedy życie wydaje się być jak z opowiadania. Szukamy sposobu, by zatrzymać tę krótkotrwałą chwilę, żywiołowość ich uczucia, wymowne spojrzenia, wzruszenia tej chwili. Fotografia ślubna, to droga do tego, by wspominając ten dzień po długim czasie, ponownie doświadczyć jego fenomenu. Zdjęcia wypełnione wrażeniami, które są w stanie ująć, są bezcennym skarbem. Trzeba więc odpowiednio rozważyć elementy sesji. Fotografia ślubna jest prawie niczym nieograniczona i umożliwia realizację wielu pomysłów: plener, studio, dokument, romantyczne zdjęcia nocą, morze i kwitnący ogród, pogoda i niepogoda, wyjątkowy architektonicznie budynek czy ruiny. Wszystkie te warunki mogą być nieocenioną korzyścią dla artysty. Fotografia w plenerze pozwala rozwinąć skrzydła fantazji, wskazuje na spontaniczność chwili. Sesja w pracowni budzi wyobraźnię i podkreśla esencję poetyzmu, tworzy nastrój zagadkowości oraz pozwala na zabawę cieniem tak istotnym w fotografii. Bez względu na miejsce i sposób realizacji sesji fotograficznej zdjęcia ślubne są splotem pięknych dni, jedynym chwytem osiągalnym dla ludzkości, by zatrzymać czas oraz zachować od niepamięci ten wyjątkowy okruch dziejów.

  Data opublikowania: 21 09 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna Wrocław »

  Ona śliczna, delikatna, zmysłowa. On męski i elegancki. Razem są jak para książęca. Chwila niepowtarzalna, niecodzienna, jedyna taka w życiu, kiedy świat leży u ich nóg, kiedy życie wydaje się być jak z bajki. Szukamy sposobu, by ująć tę przelotną chwilę, dynamikę ich uczucia, znamienne spojrzenia, wzruszenia tej chwili. Fotografia ślubna, to jedyne wyjście, by przypominając sobie ten moment po długim czasie, na nowo doświadczyć jego niecodzienności. Zdjęcia wypełnione wrażeniami, które są w stanie ująć, są nieocenionym skarbem. Należy więc odpowiednio rozważyć detale sesji. Fotografia ślubna jest prawie niczym nieskrępowana i umożliwia realizację wielu pomysłów: sceneria dzienna, pracownia, reportaż, niezwykłe zdjęcia nocą, woda i ląd, słońce i deszcz, niezwykły architektonicznie dom czy ruiny. Wszystkie te położenia mogą być nieocenioną korzyścią dla fotografa. Fotografia w scenerii lasu pomaga rozwinąć skrzydła pomysłowości, uwypukla naturalność chwili. Sesja w pracowni budzi fantazję i wyszukuje treść romantyzmu, kreuje otoczkę tajemniczości oraz pozwala na zabawę cieniem tak znaczącym w fotografii. Bez względu na miejsce i sposób wykonania sesji fotograficznej zdjęcia ślubne są węzłem wyjątkowych momentów, niepowtarzalnym sposobem dostępnym w mocy ludzkości, by zatrzymać czas oraz ocalić od niepamięci ten niepowtarzalny kawałek życia.

  Data opublikowania: 21 09 2011 · czytaj dalej »
 • Mariusz Borowski – fotografia ślubna Warszawa, Polska »

  Mam na imię Mariusz, jestem fotografem. Mieszkam w Warszawie, ale wykonuję zdjęcia na terenie całego kraju.
  Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni Ten Szczególny Dzień w Waszym życiu jakim bez wątpienia jest dzień ślubu, towarzyszące mu emocje, łzy, szczęście, miłość – to dobrze trafiliście.
  Specjalizuję się w fotografii ślubnej, sesjach plenerowych, sesjach ciążowych oraz narzeczeńskich. Zachęcam do zapoznania się z przykładami moich prac na mojej stronie WWW oraz z pełnymi reportażami ślubnymi na blogu.

  Jeśli moje zdjęcia przypadną Wam do gustu, zapraszam na spotkanie, gdzie będziemy mogli osobiście poznać się i porozmawiać dokładniej na temat fotografii. Na spotkaniu zaprezentuję także większą ilość fotografii, jak również przykładowe albumy czy fotoksiążki.

  Serdecznie zapraszam,
  Mariusz Borowski
  www.mariuszborowski.com

  Data opublikowania: 22 09 2011 · czytaj dalej »
 • Fotograf ślubny kraków »

  Fotograf ślubny towarzyszy teraz każdej młodej parze w tym najważniejszym dla niej dniu. Fotografie ślubne to niezastąpione pamiątki z ceremonii do których często się powraca, dlatego tak istotne jest aby były one zrobione z precyzją i umiejętnością tak żeby upamiętniały te najcudowniejsze w życiu momenty. Zdjęcia ślubne Kraków, tutaj swoje usługi proponuje Adam Witek fotograf zapewniający wykonanie najwyższej jakości zdjęć ślubnych. Na życzenie klienta działa także w innych miastach na terenie całego kraju. Jako profesjonalny fotograf przeprowadza sesję zdjęciową zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami klientów. Gwarantuje niezapomnianą sesję zdjęciową, która będzie piękną pamiątką na długie lata.

  Data opublikowania: 29 09 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna Gdańsk »

  Strona www zawiera ofertę młodego, ale pełnego pomysłów fotografa Krzysztofa Ziętarskiego, który mimo iż pochodzi z Gdańska wykonuje zdjęcia w całej Polsce i w wielu innych krajach. Wśród bogatej oferty możliwe są do wykonania zdjęcia ślubne oraz fotografia rodzinna przy użyciu profesjonalnego aparatu fotograficznego. Fotograf uwieczni każde ważne wydarzenie takie jak ślub, chrzest, czy komers, a innowacyjne pomysły prowadzą do tego, że wszystkie zdjęcia są oryginalne i zachwycające. Przykładowa fotografia rodzinna oraz zdjęcia z przyjęcia weselnego są dostępne na stronie artysty. Można na niej także zapoznać się z cennikiem i danymi kontaktowymi.

  Data opublikowania: 10 10 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna Kielce »

  Fotografia ślubna to dziedzina w której inwencja jest nierozerwalną cechą dobrego specjalisty. Wszyscy zgadzają się, że fotograf bez względu od rynku, na którym pracuje ma obowiązek być kreatywny. Propozycja naszego fotografa zawiera fachową obsługę fotograficzną wesela, a także uroczystości ślubnych w taki sposób, aby umożliwić Państwu pełen komfort i zadowolenie z pracy fotografa ślubnego. Wynagrodzenie za fotografie zależne jest od czasu jaki spędzi z Państwem fotograf ślubny, a dodatkowo od ilości zamówionych odbitek. Na stronie internetowej możecie Państwo podziwiać portfolio fotografa ślubnego. Zapraszamy do współpracy.

  Data opublikowania: 10 10 2011 · czytaj dalej »
 • Fotograf ślubny Rzeszów. »

  Robię wyszukane, ekscytujące i nader ciekawe sesje plenerowe. Nie dysponuję sztywną ofertą, albowiem uznaję, że najlepiej sami stwierdzicie czego oczekujecie od fotografa, poza tym sami przeczytajcie moją stronę wpisując w wyszukiwarce google hasło fotografia ślubna Rzeszów. Dopiero po dyskusji z wami określany jest mojej pracy oraz wynagrodzenie pieniężne. Jeśli więc szukasz fotografa ślubnego na ślub, to super trafiłeś. Zajmuję się fotografią już od piętnastu lat, funkcjonuję na obszarze całego województwa podkarpackiego. Z reguły mój reportaż ślubny składa się ze zdjęć z przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej oraz sesji plenerowej. Wielce efektowne są również sesje narzeczeńskie na kilka dni przed weselem.

  Data opublikowania: 10 10 2011 · czytaj dalej »
 • Fotografia ślubna Jasło »

  Czy fotografia ślubna Jasło rozprzestrzeniła się dodatkowo na inne miasta? Oczywiście, że owszem. Fotograficy pracujący w tym studiu po wieloletniej, niezmiernie solidnej roboty zdobyli tak ogromną popularność, że obecnie pracują w niezmiernie wielu krajowych miastach. Które cechy cechują studio fotografia ślubna Jasło? Pierwsze z nich owo bez wątpliwości odporność, lecz te najistotniejsze to błyskotliwość, dzięki jakiemu tworzą oni istotnie niesłychanie śliczne zdjęcia. Fotografia ślubna Jasło wszystkim postaciom, jakie widziały zdjęcia owych fotografów kojarzy się tylko z lekkością oraz niezwykłą pomysłowością. Zdjęcia są pełne emocji. Fotograf umie chwytać urok sekundy, przez co zdjęcia są naprawdę wyjątkowe i jedyne.

  Data opublikowania: 21 10 2011 · czytaj dalej »
 • Www.kamilbaleja.pl Fotograf Ślubny Kraków »

  Kamil Baleja Fotografia - fotograf ślubny Kraków… marzą Ci się zdjęcia, które poruszają? Marzy Ci się pamiątka ze ślubu na całe życie? Marzą Ci się emocje zaklęte na zdjęciach? Marzy Ci się fotograf, który będzie tak dyskretny, że nawet go nie zobaczysz? Marzy Ci się nowe spojrzenie na fotografię? Marzy Ci się sesja dopasowana do Twojej osobowości? Od spełniania marzeń, dzieli Cię tylko jedno kliknięcie. Wejdź i zobacz, że spełnianie marzeń jeszcze nigdy nie było tak proste… bo najważniejsze są emocje…

  Data opublikowania: 23 10 2011 · czytaj dalej »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Odwiedziny yandex 13 Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny googlebot 683