Strony internetowe związane z hasłem 'firma remontowo-budowlana':

 • Firmy remontowe »

  Jednostka remontowo budowlana mag-bud Huber Guzik to jedna z najlepszych jednostek, które można wyszukać w Krakowie. Nie dość, że dysponują bardzo szerokim zapleczem technicznym to angażują tylko wybitnych speców, dzięki czemu mogą udzielić nam gwarancji na praktykowane przez siebie usługi. Udało się im przetrzymać zastój ekonomiczny a teraz poszerzają zakres swoich usług o wiele czynności niespotykanych wcześniej w żadnej firmie budowlanej. Należy napomknąć o tym, że mag-bud od niedawna nie oferuje już tylko remonty, ale również całościowe wykończenia nowiuteńkich budynków. Dzięki czemu dokonany z nimi remont od A do Z, od wylewki po suche tynki.

  Data opublikowania: 17 07 2012 · czytaj dalej »
 • Firma remontowo-budowlana | Elewacje, ocieplenia, remonty »

  Elewacje, ocieplenia, budowa domów, remonty – nasza firma remontowo-budowlana specjalizuje się w wykonywaniu wyżej wymienionych usług na terenie Śląska. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, specjalizuje się w wykonywaniu elewacji, ociepleń, dociepleń, remontów oraz innych robót ogólnobudowlanych. Atutem naszych usług jest posiadanie wysoko wykwalifikowanego zespołu oraz dużej ilości własnego sprzętu umożliwiającego profesjonalne wykonanie robót. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data opublikowania: 21 07 2013 · czytaj dalej »
 • Remonty Zielona Góra »

  Remonty Zielona Góra zajmuje się budową domów i biur od zera do samego końca. Wykonuje również drobne usługi naprawcze, remontowe i budowlane. Przedstawiamy projekt oraz kosztorysy budowy czy zlecenia. Posiadamy flotę samochodów i w pełni profesjonalny sprzęt. Na rynku jesteśmy wiele lat a nasza kadra jest doświadczona. Działamy na terenie województwa lubuskiego a siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze. Nasze zlecenia traktujemy poważnie a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie tak, aby klient był w 100 procentach usatysfakcjonowany.

  Data opublikowania: 01 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 91