Strony internetowe związane z hasłem 'firma remontowa':

 • Firma budowlana »

  W czasach wysokiego bezrobocia, a co za tym idzie w dobie gdy o dobrą pracę naprawdę ciężko zaczyna się obserwować potężną emigrację w celu zarobkowym, wspaniale wykształconych osób ale też wspaniałych fachowców. Lepsze warunki życia, lepsze dochody i mniejsze problemy przekonały tysiące osób do wyjazdu za granice. W państwie zaczyna brakować bardzo dobrych, pracowitych i doskonałych w swoim fachu ludzi. Usługi budowlane to bardzo ważna branża gdzie ten niedobór można zobaczyć na pierwszy rzut oka . Pracowników zaczyna nam brakować w większości przypadków szczególnie w chwili gdy zaczynamy myśleć o budowie własnego domu czy małym lub większym remoncie. Linkowana przez nas strona oferuje profesjonalną pomoc w ramach takich prac jak: malowanie domów, montowanie sufitów podwieszanych, wykończeniem podłóg czy usługi w zakresie murowania. Firma oferuje niskie ceny za usługi ogólnobudowlane, które wykonuje w całym kraju.

  Data opublikowania: 03 01 2012 · czytaj dalej »
 • Remonty Poznań »

  Nasza firma wykonuje remonty mieszkań, domów, biur, lokali usługowo-handlowych oraz adaptacje pomieszczeń. Wykonujemy wszelkie prace remontowo-budowlane w tym instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace malarskie, tynkarskie, montaż sufitów i ścian z płyt K/G, układanie glazury, terakoty, gresu i wszelkie inne prace remontowe. Oferujemy usługi ogólnobudowlane z nastawieniem na remonty, modernizacje i adaptacje wnętrz mieszkań, domów i pomieszczeń biurowych. Wykonujemy także instalacje sanitarne i świadczymy usługi hydrauliczne. Głównym miejscem naszych realizacji jest Poznań i jego okolice.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Remonty Śląsk »

  Na przedstawianej stronie zapoznasz się z ofertą firmy Art-Bud. Obszarem, na którym zazwyczaj robimy fachowe remonty jest cały Śląsk. Wykonujemy oględziny, pomiary i wycenę wstępną – Gratis! Możemy zaproponować Państwu systemy dociepleń renomowanych firm. W naszej aktywności zwracamy uwagę na jakość i stopień wykonywanych projektów. Kierujemy zespołem doświadczonych fachowców, którzy angażują się w swą pracę. Zajmujemy się docieplaniem budynków i robimy kompleksowe prace wykończeniowe. Zapraszamy.

  Data opublikowania: 22 06 2012 · czytaj dalej »
 • Usługi remontowe Warszawa »

  Karbud o doświadczona firma, której podstawowym terenem funkcjonowania jest Warszawa i położone w pobliżu miejscowości. Zajmuje się ona realizacją profesjonalnych usług remontowych i wykończeniowych. W ofercie odnaleźć można np. montaż instalacji elektrycznych, układanie wykładzin i adaptacje wnętrz. Świetnie wykwalifikowany zespół daje pewność najlepszej obsługi. Na witrynie internetowej można zaznajomić się ze szczegółami propozycji i fotografiami przedstawiającymi zrealizowane przez firmę zlecenia. Gorąco zapraszamy do kontaktu.

  Data opublikowania: 02 07 2012 · czytaj dalej »
 • Firmy remontowe »

  Jednostka remontowo budowlana mag-bud Huber Guzik to jedna z najlepszych jednostek, które można wyszukać w Krakowie. Nie dość, że dysponują bardzo szerokim zapleczem technicznym to angażują tylko wybitnych speców, dzięki czemu mogą udzielić nam gwarancji na praktykowane przez siebie usługi. Udało się im przetrzymać zastój ekonomiczny a teraz poszerzają zakres swoich usług o wiele czynności niespotykanych wcześniej w żadnej firmie budowlanej. Należy napomknąć o tym, że mag-bud od niedawna nie oferuje już tylko remonty, ale również całościowe wykończenia nowiuteńkich budynków. Dzięki czemu dokonany z nimi remont od A do Z, od wylewki po suche tynki.

  Data opublikowania: 17 07 2012 · czytaj dalej »
 • Układanie Płytek Rzeszów »

  Nasza firma remontowa istnieje na lokalnym rynku od wielu lat. Górecki Remonty Rzeszów to grupa doskonałych fachowców, którzy są gotowi dokładnie i sprawnie wykonać każdy remont. O wysokiej jakości usług najlepiej świadczą pozytywne referencje, które otrzymujemy od wielu klientów. W naszej pracy odznaczamy się dużą dokładnością oraz dotrzymywaniem terminów. Szanujemy czas zleceniodawców, dlatego tak planujemy prace, aby nie trwały one zbyt długo i miały niską uciążliwość. Nasza oferta na wykańczanie wnętrz obejmuje takie usługi jak: malowanie, układanie płytek, tapetowanie i montowanie drzwi. W ofercie usługowej mamy także różnorodne nowoczesne zabudowy. Nasze usługi remontowe nie są drogie ze względu na fakt, że mamy dobre kontakty z dostawcami materiałów, dzięki czemu uzyskujemy wysokie rabaty. Zapraszamy do korzystania z naszych usług remontowych klientów, którzy chcą ładnie wykończyć nowe mieszkania lub wykonać gruntowny remont w lokalu z rynku wtórnego. Szczegóły dostępne są na stronie firmowej.

  Data opublikowania: 16 10 2012 · czytaj dalej »
 • Firma remontowo-budowlana | Elewacje, ocieplenia, remonty »

  Elewacje, ocieplenia, budowa domów, remonty – nasza firma remontowo-budowlana specjalizuje się w wykonywaniu wyżej wymienionych usług na terenie Śląska. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku, specjalizuje się w wykonywaniu elewacji, ociepleń, dociepleń, remontów oraz innych robót ogólnobudowlanych. Atutem naszych usług jest posiadanie wysoko wykwalifikowanego zespołu oraz dużej ilości własnego sprzętu umożliwiającego profesjonalne wykonanie robót. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data opublikowania: 21 07 2013 · czytaj dalej »
 • Kompleksowe Wykonczenia Wnętrz Elmarc »

  Firma Remontowo-Wykończeniowa założona w 2006 roku. Oferujemy usługi kompleksowego wykańczania wnętrz od stanu surowego aż pod klucz. Moją firmę cechuje rzetelność dokładność terminowość. Wszystkie nasze prace wykonywane są dbałością o szczegóły, czystość w miejscu pracy oraz fachowość. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług remontowych gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez moją firmę usług popartą zadowoleniem licznego grona klientów. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług mojej firmy

  Data opublikowania: 04 03 2015 · czytaj dalej »
 • Remonty Zielona Góra »

  Remonty Zielona Góra zajmuje się budową domów i biur od zera do samego końca. Wykonuje również drobne usługi naprawcze, remontowe i budowlane. Przedstawiamy projekt oraz kosztorysy budowy czy zlecenia. Posiadamy flotę samochodów i w pełni profesjonalny sprzęt. Na rynku jesteśmy wiele lat a nasza kadra jest doświadczona. Działamy na terenie województwa lubuskiego a siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze. Nasze zlecenia traktujemy poważnie a do każdego z nich podchodzimy indywidualnie tak, aby klient był w 100 procentach usatysfakcjonowany.

  Data opublikowania: 01 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 120