Strony internetowe związane z hasłem 'firma cateringowa':

 • Firma Cateringowa Kraków »

  Nasza firma działa na teranie Krakowa. Zajmujemy się organizacją oraz prowadzeniem imprez o charakterze cateringowym, takimi jak: przyjęcia, wesela, bankiety, konferencje, bale, urodziny, chrzciny, komunie, stypy, konferencje, rocznice, oraz wszelkiego rodzaju imprezami okolicznościowymi. Dzięki dużemu doświadczeniu Szara Gęś jest w stanie spełnić nawet najbardziej niecodzienne wymagania naszych klientów. Mimo że branża catering Kraków, cechuje się bardzo dużą konkurencją naszą firmę wyróżnia dbałość o wszystkie szczegóły wydarzeń kulinarnych, których to mamy przyjemność organizować. Jeżeli wyrażają Państwo zainteresowanie świadczonymi przez nas usługami, prosimy o kontakt w celu możliwości przedstawienia naszej oferty.

  Data opublikowania: 07 01 2012 · czytaj dalej »
 • Usługi cateringowe Lublin »

  Szybko-obsługowa restauracja Pyzata Chata oferuje profesjonalny catering. Lublin i jego okolice to główny obszar, na którym realizowane są usługi cateringowe. W naszej ofercie znajdują się wyjątkowo zróżnicowane obiady w konkurencyjnych cenach. Zjecie Państwo u nas pierogi, pyzy czy całą gamę mięs i ryb z prawdziwego węglowego grilla. Dla dzieci proponujemy specjalne zestawy z kolorową maskotką gratis. Zaplanujemy dla Państwa nastrojowe spotkania, chrzciny czy urodziny. To my znajdziemy i udekorujemy salę, zadbamy o najlepszą obsługę i dania.

  Data opublikowania: 22 06 2012 · czytaj dalej »
 • Catering Zielona Góra »


  Catering Zielona Góra jest najlepsza firmą na terenie Zielonej Góry i całego Lubuskiego w tej branży.
  Wydawane przez tę firmę jedzenie znajdowało się już na wielu wspaniałych imprezach, balach i bankietach. Catering Zielona Góra cechuje profesjonalizm, punktualność i przede wszystkim najsmaczniejsze jedzenie w Zielonej Górze i okolicy.

  Catering Zielona Góra oferuje kompleksową obsługę imprez ze strony gastronomicznej.
  Wszystkie wymagania zostaną spełnione. Jedzenie, napoje, desery, przekąski czy ciepłe dania możemy zapewnić wszystko.
  Prosimy o kontakt a resztą zajmiemy się My.

  Istnieje możliwość wybrania dan z karty restauracji
  https://casablanca.zgora.pl/

  Firma Catering Zielona Góra to poważna marka w branży cateringowej w Lubuskim. Zapewnialiśmy zaplecze gastronomiczne na wielu wspaniałych imprezach. Przemawia za Nami doświadczenie i pasja z jaką podchodzimy do każdego zlecenia. Cechuje Nas profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Możemy zadowolić najbardziej wymagających klientów. Długi staż w branży daje wielkie doświadczenie, dzięki czemu nic Nas nie może zaskoczyć. Jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwania.

  Jeśli szukają państwo profesjonalnej firmy do organizacji przyjęcia, na której będzie nasz catering polecamy serdecznie naszego partnera

  http://yoloevents.pl/

  Data opublikowania: 26 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 95