Strony internetowe związane z hasłem 'e-Deklaracje':

 • Program do fakturowania »

  TaxMachine mała księgowość to znane od wielu lat i cenione na rynku oprogramowanie księgowe, zawiera wydajne i banalnie łatwe prowadzenie Ryczałtu, KPiR, rejestrów VAT, drukuje więcej niż 400 deklaracji, zeznań podatkowych i innych formularzy, potrafi wysyłać e-Deklaracje, program do faktur, program magazynowy, zawiera kadry i płace.Program do księgowości TaxMachine rekomendowany jest dla małych i średnich podmiotów gospodarczych oraz biur rachunkowych i wszystkich firm prowadzących mała księgowość.
  Oprogramowanie księgowe TaxMachine jest często aktualizowane, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Sieć użytkownik ma zawsze aktualny program mała księgowość.
  Większość modułów TaxMachine (np. kadry i płace, wystawianie faktur, aktywne formularze, e-deklaracje, program magazynowy) może być użytkowanych przez wszelkie podmioty gospodarcze niezależnie od formy prowadzenia księgowości bądź spodób opodatkowania.

  Data opublikowania: 07 11 2011 · czytaj dalej »
 • E-Deklaracje »

  Opublikowany na naszej stronie program do rozliczeń PITy 2011 wyposażony jest w podsystem do przesyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu możesz przekazać formularz do Urzędu Podatkowego i otrzymasz numer referencyjny przekazanago formularza, jak również w całości automatycznie uzyskasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Stosując nasz program będziesz mógł przekazać do Urzędu Podatkowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każdy formularz może być przekazany wraz z załącznikami.Co jest potrzebne by nadać deklaracje PIT poprzez globalną Sieć?Jedyne co jest potrzebne by przesłać deklaracje PIT poprzez globalną Sieć, naturalnie poza odpowiednim programem, to wysokość przychodu z ubiegłego roku fiskalnego – jest ona używana do autoryzacji podatników formularz.

  Data opublikowania: 07 11 2011 · czytaj dalej »
 • PIT dla Ukraińca »

  Druki-formularze to największy zbiór pism urzędowych, administracyjnych i podatkowych w sieci. Tutaj nie tylko znajdziesz i wypełnisz online każdy dokument, jakiego potrzebujesz, ale także wydrukujesz go lub wyślesz mailem na wskazany adres. Na druki-formularze załatwisz od ręki wszystkie swoje sprawy administracyjne w pięć minut, a intuicyjna aplikacja pomoże Ci w wypełnianiu każdego druku. Nie wiesz jak wypełnić PITaX? Uporaj się z nim w najlepszym programie do wypełniania deklaracji - e-PITy! Od lat staramy się ułatwić życie codziennie podatnikom, pracownikom, pracodawcom... po prostu zwykłym obywatelom takim jak Ty i ja. Zaufało nam już miliony użytkowników, których sugestie i krytykę skarbimy sobie szczególnie, bo dzięki temu możemy stale ulepszać nasze oprogramowanie.

  Data opublikowania: 22 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 7 Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 67