Strony internetowe związane z hasłem 'dezynsekcja':

 • Dezynfekcja Warszawa »

  Firma Alfa Var specjalizuje się w eliminowaniu rozmaitych robali, a także gryzoni. Na oficjalnej stronie zamieściła dokładaną ofertę, w którą wchodzi deratyzacja (odszczurzanie), deratyzacja oraz dezynfekcja Warszawa. Wszelkie zabiegi wykonywane są wysokiej jakości preparatami, po uprzednim ustaleniu szczegółów zlecenia z klientami. Deratyzacja czy deratyzacja Warszawa może do tego obejmować zarówno dom mieszkalny, jak również sklep lub pomieszczenia firmy. Poza tym Alfa Var wykonuje audyt stanu pomieszczeń oraz specjalistyczne wskazówki, z którymi efekty wykonanych zabiegów będą zauważalne przez bardzo długi czas.

  Data opublikowania: 14 03 2012 · czytaj dalej »
 • Deratyzacja Warszawa »

  Wyjątkowo latem są uciążliwe. Priorytetowo latem przyciągają je owoce, ciasta i lody. Mowa ze 100% pewnością o owadach. W większości sytuacji nie jesteśmy w stanie zwalczyć je samemu. Pomoże nam dezynsekcja Warszawa. Cechuje ich wysoka skuteczność wykonywanych działań. Pomagają usuwać komary, muchy, karaluchy. Robią to nie tylko ze względów estetycznych, głównie sanitarnych. Skuteczna deratyzacja Warszawa używa środki fizyczne, chemiczne i biologiczne. Zależnie od zapotrzebowania i naszych oczekiwań.

  Data opublikowania: 08 04 2012 · czytaj dalej »
 • Dezynfekcja Warszawa »

  Omawiana firma trudni się szeroko pojętym tępieniem najrozmaitszych insektów, jak również dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Dzięki profesjonalnym świadczeniom bez problemu wypędzisz szerszenie, czy komary. Prowadzące działalność na terenie Warszawy i w pobliskich miejscowościach przedsiębiorstwo Inktder wspomoże Cię w pokonaniu nieproszonych gości, którzy nie raz spędzali Ci sen z powiek. Na stronie www znajdziesz niezbędne informacje na temat oferty i dowiesz się, na czym polega odkażanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data opublikowania: 20 06 2012 · czytaj dalej »
 • Na komary »

  VACO Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zwalczaniu szkodników. Firma oferuje środki w różnej formie, np. pianki czy trutki. Główną specjalnością spółki są środki do dezynsekcji, np. na komary. Zielona ochrona to marka poświęcona ekologicznym wyrobom tej spółki. Ważne miejsce w ofercie zajmuje dezynfekcja i związane z tym usługi. W ofercie znajdują się różne kompozycje zapachowe, np. cytrynowe. Klienci mają do dyspozycji środki o różnym działaniu, np. związanym z feromonami. Wszystkie oferowane artykuły zostały dokładnie omówione na stronie.

  Data opublikowania: 16 07 2012 · czytaj dalej »
 • DEZINO - Ochrona Przed Szkodnikami »

  Firma "Dezino" świadczy usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i fumigacji oraz ozonowania pomieszczeń i samochodów.
  Skutecznie tępimy wszelkiego rodzaju szkodniki sanitarne i magazynowe - gryzonie, owady, pajęczaki oraz roztocza. Wśród nich: - karaczan prusak - karaczan wschodni ( karaluch ) - pluskawa domowa - gryzek psotnik - rybik cukrowy - mucha domowa - mrówka pospolita - mrówka faraona - komar brzęczący - muszka owocowa - wołek zbożowy - mol odzieżowy - wesz - skulica pospolita - pchła - mysz domowa - szczur wędrowny - kret europejski - nornica pospolita - nornik pospolity - ryjówka zwyczajna.

  Zakres wykonywanych usług:

  Monitorowane zwalczanie (dezynsekcja i deratyzacja): obiektów mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, żłobków, przedszkoli, szkół, internatów, hoteli, szpitali, banków, obiektów turystyczno- wypoczynkowych, więzień, aresztów, obiektów gastronomicznych, magazynów, obiektów handlowych;
  Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja w obiektach różnych branż (nieożywionych),
  Zabiegi zwalczania szkodników w obiektach specjalnych takich jak: wysypiska śmieci, kanalizacji (miasta), ogrody zoologiczne itp. ;
  Zwalczanie i zabezpieczenie przed szkodnikami obiektów zabytkowych (zbiory muzealne, biblioteki, archiwa);
  Zwalczanie szkodników (dezynsekcja, deratyzacja) w uprawach rolnych, sadach, szklarniach, parkach, ogrodach, trawnikach;

  http://www.dezino.pl/sklep.html http://www.dezino.pl/program_zwalczania_szkodnikow.html

  Data opublikowania: 17 11 2013 · czytaj dalej »
 • Ryszmar - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja Wrocław »

  Firma ryszmar. pl od wielu lat prężnie działa na rynku budownictwa ogólnego, sanitarnego oraz elektrycznego na terenie Wrocławia i okolic. Budownictwo to nie tylko nasza praca, to całe nasze życie! Jeżeli chcesz przeprowadzić remont, wykonać niezbędną przebudowę, wymienić okna bądź ocieplić budynek to potrzebujesz właśnie naszej firmy! Działamy na rynku już od kilkunastu lat, przemawia za nami liczne grono zadowolonych klientów, wiele wyremontowanych, odnowionych budynków zarówno nowszych jak i zabytkowych. Świadczone przez nas usługi budowlane i remontowe stoją na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie budowlane, używamy sprawdzonych materiałów budowlanych oraz narzędzi, dzięki temu wykonane przez nas remonty i renowacje cieszą oko oraz są użytkowane przez wiele lat. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy ponad 43 tysiące metrów kwadratowych elewacji, a ta liczba cały czas wzrasta! http://www.ryszmar.pl/oferta/remonty-generalne
  W skład naszego asortymentu wchodzą także specjalistyczne usługi takie jak fumigacja oraz derateryzacja budynków mieszkalnych, przemysłowych i biur. Do fumigacji oraz deratyzacji używamy środków bezpiecznych dla ludzi, zwierząt a także środowiska naturalnego. Są one jednak zabójcze dla szkodników. Dajemy gwarancję na usługi dezynfekcji, deratyzacji oraz fumigacji od kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od zastosowanej technologii. Po naszej interwencji szkodniki nie powrócą przez długi czas.
  http://www.ryszmar.pl/oferta/deratyzacjaFirma ryszmar od wielu lat działa na rynku budownictwa ogólnego, sanitarnego i elektrycznego we Wrocławiu. Świadczymy specjalistyczne usługi takie jak fumigacja oraz derateryzacja.

  Data opublikowania: 20 04 2015 · czytaj dalej »
 • DDD Robak Odkomarzanie »

  Odkomarzanie zabieg ten wykonywany tylko i wyłącznie w dni bezdeszczowe, ponieważ preparaty zanim wyschną są bardzo podatne na s[płukanie przez deszcze a i nie przylegają tak trwale do powierzchni wilgotnej. Aby zabieg był skuteczny oraz długoterminowy powinien być wykonany przez fachowa firmę, która zastopuje najlepsze preparaty, które pozwalają być pewnym, że będą bezpieczne dla otoczenia. Substancje chemiczne nakładane są od spodu liści, ponieważ to właśnie w tych miejscach komary się ukrywają. Dodatkowo takie miejsce jest dodatkowo mniej podatne właśnie na opady deszczu, których intensywność oraz ilość nie jest bez znaczenia dla trwałości oprysku.

  Data opublikowania: 18 06 2015 · czytaj dalej »
 • Insektpol Fumigacja, Dezynsekcja gazowa, »

  Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu: tępienie, zwalczanie, usuwanie, likwidowanie, zapachów, robaków, insektów, owadów, szczurów, ptaków, dzikich zwierząt, kretów, szkodników, czarnych chrząszczy, wołków, rozkruszków, owadów w drewnie, much, komarów, kleszczy, pcheł, wesz, na terenie miast, : Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg, Grudziądz, Braniewo, Bartoszyce, Ostróda, Żuromin, Olsztyn, Toruń, Bydgoszcz, Mrągowo, Giżycko, Olsztynek. Ponadto realizujemy Odpluskwianie, odszczurzanie, odkomarzanie, odrobaczanie, Dezynsekcję gazową, fumigację i gazowanie specjalistyczne szkodników.

  Data opublikowania: 25 05 2016 · czytaj dalej »
 • Deratyzacja, Dezynfekcja i Dezynsekcja Wałbrzych »

  DDD Wałbrzych to spółka zajmująca się dezynsekcją, czyli zwalczaniem karaluchów, pluskw, mrówek, usuwaniem szerszeni, oraz os, dezynfekcją, opierającą się na odkażaniu i usuwaniu drobnoustrojów, jak również deratyzacją, czyli zwalczaniem szczurów i innych gryzoni z lokali. Są to zabiegi, których podejmuje się każda firma istniejąca na rynku. DDD Wałbrzych to marka o sporym doświadczeniu, która posiada szerokie umiejętności, dzięki czemu możemy być przekonani o tym, że każdy lokal zostanie oczyszczone a także uchronione przed gryzoniami i owadami. Potyczka z różnego typu insektami, gryzoniami czy także bakteriami, zazwyczaj nie jest wyrównana i ciężko jest się ich pozbyć z naszego mieszkania albo miejsca pracy. Nie oznacza to jednak, że znajdujemy się na straconej pozycji. Z pomocą naszej firmy, łatwo i szybko będziesz mógł pozbyć się każdego z tych zmartwień. Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Wałbrzych to firma, która dzięki swej wieloletniej działalności i zdobytemu doświadczeniu, może poradzić sobie z każdym szkodnikiem w tymże zakresie. Czynimy wszystko, żeby każdy spośród korzystających z naszej pomocy klientów, był całkowicie zadowolony ze świadczonych przez naszą firmę usług. I właśnie dlatego warto z nami współpracować.

  Data opublikowania: 26 01 2017 · czytaj dalej »
 • Deratyzacja Piła, Zlotów, Chodzież »

  Specjalistyczny Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Jerzy Spychała z Piły świadczy usługi zwalczania insektów i gryzoni zwane inaczej dezynsekcją i deratyzacją. Zabezpieczamy też firmy przed szkodnikami na potrzeby różnorodnych systemów zarządzania jakością żywności: HACCP, GMP, GHP - kliknij tutaj. Istniejemy od 1988r., co pozwoliło nam nabyć gruntownego doświadczenia zawodowego. Wszystkie stosowane przez nas preparaty posiadają odpowiednie karty charakterystyki oraz pozwolenia. Wszyscy nasi pracownicy posiadają liczne szkolenia zawodowe, dzięki czemu posiadają odpowiednie przygotowanie merytoryczne. W gronie naszych klientów mieszczą się znane i cenione na polskim rynku firmy, jesteśmy dumni z naszych klientów, którzy wybrali usługi DDD najwyższej jakości.

  Data opublikowania: 11 12 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny googlebot 149 Odwiedziny baiduspider 1