Strony internetowe związane z hasłem 'dezynfekcja':

1 · 2 · następna strona »
 • Środki czystości »

  Zawodowe i wydajne sprzątanie może odbywać się wyłącznie przy wykorzystaniu słusznych specyfików i preparatów odkażających. Firma sprzątająca Voigt proponuje prócz swoich rozbudowanych usług także najskuteczniejsze na rynku środki czystości, które poradzą sobie z każdym typem brudu bez znaczenia na jakiej przestrzeni ono się znajduje. Zobacz naszą propozycję i przekonaj się jak dobrze dbać o higienę miejsca pracy w firmie czy swojego domu. Z nami i naszymi produktami do czyszczenia zdołasz odpoczywać spokojnie nie zamartwiając się żyjącymi bakteriami, a wszystkie powierzchnie staną się krystalicznie czyste i wolne od zarazków. Zaufaj profesjonalnemu serwisowi sprzątającemu i zadbaj o swój dom i swoich bliskich.

  Data opublikowania: 18 01 2012 · czytaj dalej »
 • Pomieszczenia w naszych domach »

  W pomieszczeniach, w których przebywamy, poprzez parę, która wszędzie się osadza, a tworzy się między innymi przez nasze oddychanie, czasami powstaje grzyb, który trzeba wyeliminować. Przedsiebiorstwa działające w różnych miastach wykonują osuszanie budynków opole, a już po doprowadzeniu zlecenia do końca polecają codzienne wentylowanie pokoi i zamkniętych gabinetów, żeby uniknąć pojawienia się ponownie takiego problemu. Bardzo przydatne jest także ozonowanie katowice, które jest po prostu dezynfekcją, jaką wykonują fachowcy czy też sami właściciele firm, na co dzień mający styczność z różnymi specyfikami bakteriobójczymi. Tak samo efektywne jest ozonowanie wrocław, którego podejmują się różne przedsiębiorstwa, które zwalczają pasożyty, jakie często pojawiają sie na wilgotnych, nie wentylowanych i zapaskudzonych ścianach.

  Data opublikowania: 29 02 2012 · czytaj dalej »
 • Dezynfekcja Warszawa »

  Firma Alfa Var specjalizuje się w eliminowaniu rozmaitych robali, a także gryzoni. Na oficjalnej stronie zamieściła dokładaną ofertę, w którą wchodzi deratyzacja (odszczurzanie), deratyzacja oraz dezynfekcja Warszawa. Wszelkie zabiegi wykonywane są wysokiej jakości preparatami, po uprzednim ustaleniu szczegółów zlecenia z klientami. Deratyzacja czy deratyzacja Warszawa może do tego obejmować zarówno dom mieszkalny, jak również sklep lub pomieszczenia firmy. Poza tym Alfa Var wykonuje audyt stanu pomieszczeń oraz specjalistyczne wskazówki, z którymi efekty wykonanych zabiegów będą zauważalne przez bardzo długi czas.

  Data opublikowania: 14 03 2012 · czytaj dalej »
 • Dezynfekcja Warszawa »

  Omawiana firma trudni się szeroko pojętym tępieniem najrozmaitszych insektów, jak również dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Dzięki profesjonalnym świadczeniom bez problemu wypędzisz szerszenie, czy komary. Prowadzące działalność na terenie Warszawy i w pobliskich miejscowościach przedsiębiorstwo Inktder wspomoże Cię w pokonaniu nieproszonych gości, którzy nie raz spędzali Ci sen z powiek. Na stronie www znajdziesz niezbędne informacje na temat oferty i dowiesz się, na czym polega odkażanie. Serdecznie zapraszamy.

  Data opublikowania: 20 06 2012 · czytaj dalej »
 • Sprzątanie Kraków »

  Promowana witryna www przedstawia usługi porządkowe. Firma z miasta Kraków oferuje sprzątanie mieszkań, obiektów handlowych, fabryk itp. Firma wynajmowana jest do odśnieżania terenów zewnętrznych. Zaletą firmy, która oferuje kompleksowe sprzątanie jest solidność. Do usług specjalnych zakładu należy m.in. zabezpieczenie dachówki. Przedsiębiorstwo gwarantuje usługi na najwyższym poziomie oraz terminową realizację. Wykonawcami prac są wyłącznie kompetentni pracownicy ze stażem zawodowym. W ofercie biura znajduje się mycie np. banerów reklamowych.

  Data opublikowania: 21 06 2012 · czytaj dalej »
 • Na komary »

  VACO Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zwalczaniu szkodników. Firma oferuje środki w różnej formie, np. pianki czy trutki. Główną specjalnością spółki są środki do dezynsekcji, np. na komary. Zielona ochrona to marka poświęcona ekologicznym wyrobom tej spółki. Ważne miejsce w ofercie zajmuje dezynfekcja i związane z tym usługi. W ofercie znajdują się różne kompozycje zapachowe, np. cytrynowe. Klienci mają do dyspozycji środki o różnym działaniu, np. związanym z feromonami. Wszystkie oferowane artykuły zostały dokładnie omówione na stronie.

  Data opublikowania: 16 07 2012 · czytaj dalej »
 • DEZINO - Ochrona Przed Szkodnikami »

  Firma "Dezino" świadczy usługi z zakresu dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji i fumigacji oraz ozonowania pomieszczeń i samochodów.
  Skutecznie tępimy wszelkiego rodzaju szkodniki sanitarne i magazynowe - gryzonie, owady, pajęczaki oraz roztocza. Wśród nich: - karaczan prusak - karaczan wschodni ( karaluch ) - pluskawa domowa - gryzek psotnik - rybik cukrowy - mucha domowa - mrówka pospolita - mrówka faraona - komar brzęczący - muszka owocowa - wołek zbożowy - mol odzieżowy - wesz - skulica pospolita - pchła - mysz domowa - szczur wędrowny - kret europejski - nornica pospolita - nornik pospolity - ryjówka zwyczajna.

  Zakres wykonywanych usług:

  Monitorowane zwalczanie (dezynsekcja i deratyzacja): obiektów mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, żłobków, przedszkoli, szkół, internatów, hoteli, szpitali, banków, obiektów turystyczno- wypoczynkowych, więzień, aresztów, obiektów gastronomicznych, magazynów, obiektów handlowych;
  Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja w obiektach różnych branż (nieożywionych),
  Zabiegi zwalczania szkodników w obiektach specjalnych takich jak: wysypiska śmieci, kanalizacji (miasta), ogrody zoologiczne itp. ;
  Zwalczanie i zabezpieczenie przed szkodnikami obiektów zabytkowych (zbiory muzealne, biblioteki, archiwa);
  Zwalczanie szkodników (dezynsekcja, deratyzacja) w uprawach rolnych, sadach, szklarniach, parkach, ogrodach, trawnikach;

  http://www.dezino.pl/sklep.html http://www.dezino.pl/program_zwalczania_szkodnikow.html

  Data opublikowania: 17 11 2013 · czytaj dalej »
 • Zwalczanie24, Deratyzacja, fumigacja, Ozonowanie. »

  Zwalczanie 24 jest to grupa profesjonalnych firm zajmujących się usługami z zakresu deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, ozonowanie i fumigacji. Firmy działają na terenie całego kraju proponując skuteczne działanie w walce ze szkodnikami. w swoim zakresie świadczą tez usługi nietypowe takie jak sprzątanie po zgonie, produkcje mat dezynfekcyjnych członkami grupy są firmy takie jak insektpol, isotech, corneco, docte i inne wartościowe marki. W walce z ksylofagami stosowane są najczęściej:

  metoda termiczna
  dezynsekcja za pomocą fal mikrofalowych - drewno nagrzewane jest do temperatury 55°C, która jest zabójcza dla insektów

  metoda chemiczna
  zastosowanie fumigantów do gazowania porażonych obiektów, pomieszczeń lub pod folią całych budynków

  Data opublikowania: 17 02 2015 · czytaj dalej »
 • Ryszmar - deratyzacja, dezynfekcja, dezynsekcja Wrocław »

  Firma ryszmar. pl od wielu lat prężnie działa na rynku budownictwa ogólnego, sanitarnego oraz elektrycznego na terenie Wrocławia i okolic. Budownictwo to nie tylko nasza praca, to całe nasze życie! Jeżeli chcesz przeprowadzić remont, wykonać niezbędną przebudowę, wymienić okna bądź ocieplić budynek to potrzebujesz właśnie naszej firmy! Działamy na rynku już od kilkunastu lat, przemawia za nami liczne grono zadowolonych klientów, wiele wyremontowanych, odnowionych budynków zarówno nowszych jak i zabytkowych. Świadczone przez nas usługi budowlane i remontowe stoją na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie budowlane, używamy sprawdzonych materiałów budowlanych oraz narzędzi, dzięki temu wykonane przez nas remonty i renowacje cieszą oko oraz są użytkowane przez wiele lat. Do dnia dzisiejszego wykonaliśmy ponad 43 tysiące metrów kwadratowych elewacji, a ta liczba cały czas wzrasta! http://www.ryszmar.pl/oferta/remonty-generalne
  W skład naszego asortymentu wchodzą także specjalistyczne usługi takie jak fumigacja oraz derateryzacja budynków mieszkalnych, przemysłowych i biur. Do fumigacji oraz deratyzacji używamy środków bezpiecznych dla ludzi, zwierząt a także środowiska naturalnego. Są one jednak zabójcze dla szkodników. Dajemy gwarancję na usługi dezynfekcji, deratyzacji oraz fumigacji od kilku do kilkunastu miesięcy w zależności od zastosowanej technologii. Po naszej interwencji szkodniki nie powrócą przez długi czas.
  http://www.ryszmar.pl/oferta/deratyzacjaFirma ryszmar od wielu lat działa na rynku budownictwa ogólnego, sanitarnego i elektrycznego we Wrocławiu. Świadczymy specjalistyczne usługi takie jak fumigacja oraz derateryzacja.

  Data opublikowania: 20 04 2015 · czytaj dalej »
 • Deratyzacja, Dezynfekcja i Dezynsekcja Wałbrzych »

  DDD Wałbrzych to spółka zajmująca się dezynsekcją, czyli zwalczaniem karaluchów, pluskw, mrówek, usuwaniem szerszeni, oraz os, dezynfekcją, opierającą się na odkażaniu i usuwaniu drobnoustrojów, jak również deratyzacją, czyli zwalczaniem szczurów i innych gryzoni z lokali. Są to zabiegi, których podejmuje się każda firma istniejąca na rynku. DDD Wałbrzych to marka o sporym doświadczeniu, która posiada szerokie umiejętności, dzięki czemu możemy być przekonani o tym, że każdy lokal zostanie oczyszczone a także uchronione przed gryzoniami i owadami. Potyczka z różnego typu insektami, gryzoniami czy także bakteriami, zazwyczaj nie jest wyrównana i ciężko jest się ich pozbyć z naszego mieszkania albo miejsca pracy. Nie oznacza to jednak, że znajdujemy się na straconej pozycji. Z pomocą naszej firmy, łatwo i szybko będziesz mógł pozbyć się każdego z tych zmartwień. Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja Wałbrzych to firma, która dzięki swej wieloletniej działalności i zdobytemu doświadczeniu, może poradzić sobie z każdym szkodnikiem w tymże zakresie. Czynimy wszystko, żeby każdy spośród korzystających z naszej pomocy klientów, był całkowicie zadowolony ze świadczonych przez naszą firmę usług. I właśnie dlatego warto z nami współpracować.

  Data opublikowania: 26 01 2017 · czytaj dalej »
1 · 2 · następna strona »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 145 Odwiedziny baiduspider 1