Strony internetowe związane z hasłem 'deklaracje':

 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Zapraszamy do skorzystania z usług naszego biura rachunkowego i doradztwa podatkowego Kryst sp.j K.B. Czmochowscy.
  Prowadzimy działalność obejmującą kompleksowe usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw - są to m.in.:
  * prowadzenie ksiąg rachunkowych (ewidencji):
  o księgi handlowej (tzw. "pełna księgowość" - KSH),
  o podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  o w formie ryczałtu,
  * prowadzenie spraw pracowniczych i rozliczeń z ZUS,
  * sporządzanie indywidualnych rozliczeń rocznych (PIT),
  * udzielanie porad i doradztwo w zakresie prawa podatkowego,
  * przegląd ksiąg oraz wyprowadzanie zaległości,
  * przygotowywanie wniosków kredytowych,
  * doradztwo oraz pomoc przy przekształceniach spółek,
  * pośrednictwo w kontaktach z odpowiednimi organami administracji w zakresie spraw podatkowych i pracowniczych (ZUS, US).

  Data opublikowania: 22 09 2011 · czytaj dalej »
 • Program do fakturowania »

  TaxMachine mała księgowość to znane od wielu lat i cenione na rynku oprogramowanie księgowe, zawiera wydajne i banalnie łatwe prowadzenie Ryczałtu, KPiR, rejestrów VAT, drukuje więcej niż 400 deklaracji, zeznań podatkowych i innych formularzy, potrafi wysyłać e-Deklaracje, program do faktur, program magazynowy, zawiera kadry i płace.Program do księgowości TaxMachine rekomendowany jest dla małych i średnich podmiotów gospodarczych oraz biur rachunkowych i wszystkich firm prowadzących mała księgowość.
  Oprogramowanie księgowe TaxMachine jest często aktualizowane, a dzięki mechanizmowi automatycznej aktualizacji przez Sieć użytkownik ma zawsze aktualny program mała księgowość.
  Większość modułów TaxMachine (np. kadry i płace, wystawianie faktur, aktywne formularze, e-deklaracje, program magazynowy) może być użytkowanych przez wszelkie podmioty gospodarcze niezależnie od formy prowadzenia księgowości bądź spodób opodatkowania.

  Data opublikowania: 07 11 2011 · czytaj dalej »
 • E-Deklaracje »

  Opublikowany na naszej stronie program do rozliczeń PITy 2011 wyposażony jest w podsystem do przesyłania e-Deklaracji. Przy pomocy naszego programu możesz przekazać formularz do Urzędu Podatkowego i otrzymasz numer referencyjny przekazanago formularza, jak również w całości automatycznie uzyskasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Stosując nasz program będziesz mógł przekazać do Urzędu Podatkowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każdy formularz może być przekazany wraz z załącznikami.Co jest potrzebne by nadać deklaracje PIT poprzez globalną Sieć?Jedyne co jest potrzebne by przesłać deklaracje PIT poprzez globalną Sieć, naturalnie poza odpowiednim programem, to wysokość przychodu z ubiegłego roku fiskalnego – jest ona używana do autoryzacji podatników formularz.

  Data opublikowania: 07 11 2011 · czytaj dalej »
 • Rozlicz PIT-37 »

  Druk PIT-37 służy w zasadzie do obliczania przychodów osiągniętych przez persony zaangażowane w ramach umów o posadę, umowach zlecenia, otrzymujących emerytury, zasiłki, renty i zbliżone przychody, od których daninę reguluje zatrudniający.
  Druk PIT-37 przydzielony jest dodatkowo do złożenia zeznań podatkowych przez artystów i dziennikarzy, którzy dostają przychody z posiadanych praw autorskich, a dodatkowo majątkowych jeśli są w ich dysponowaniu.
  Zeznanie PIT-37 powinno się dostarczyć do Urzędu Podatkowego do ostatniego dnia kwietnia następującego roku kalendarzowego po roku w jakim osiągnęliśmy świadczenia.
  Zeznanie PIT-37 można przesłać drogą elektroniczną do systemu e-deklaracje. Jest to najszybszy sposób na złożenie deklaracji do Urzędu Fiskalnego.
  Efektywne wypełnienie zeznania PIT-37 ułatwi najlepsza aplikacja, którą możesz pobrać z naszej strony internetowej.

  Data opublikowania: 15 12 2011 · czytaj dalej »
 • Szybkie i łatwe rozliczanie PIT-36 »

  Zeznanie PIT-36 jest używany w zasadzie do rachowania dochodów osiągniętych przez osoby prowadzące własne działalności gospodarcze, otrzymujących przychody z najmu, dochodów z działów specjalnych produkcji rolniczej, podatników otrzymujących zarobki poza terytorium kraju, ale również podatników zatrudnionych w ramach umów o pracę, umowach zlecenia, osiągających emerytury, zasiłki, renty i podobne świadczenia, od których taksę opłaca zatrudniający.Zeznanie PIT-36 przeznaczony jest też do składania deklaracji podatkowych przez artystów i dziennikarzy, którzy osiągają przychody z posiadanych praw autorskich, a dodatkowo majątkowych jeżeli są w ich dysponowaniu.Deklarację PIT-36 powinno się oddać do Urzędu Skarbowego do 30 kwietnia następującego roku kalendarzowego po roku w którym uzyskaliśmy dochody. Zeznanie PIT dostarczona przed upływem ostatecznego terminu, nawet obejmujące defekty, pozwoli nam uniknięcie implikacji wynikających z opóźnienia.Efektywne sporządzenie formularza PIT-36 uprości najlepsze oprogramowanie, jakie zdołasz pobrać z naszej strony internetowej.Deklarację PIT-36 można przekazać elektroniczne do systemu e-deklaracje. Jest to najszybsza metoda na złożenie zeznania do Urzędu Fiskalnego.

  Data opublikowania: 17 12 2011 · czytaj dalej »
 • Biuro Usług Księgowo - Biurowych »

  Prowadzimy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową, biurową i kadrową na terenie Warszawy. Zapraszamy do współpracy wszystkich prowadzących działalność gospodarczą.PODSTAWOWY ZAKRES USŁUG KSIĘGOWYCH: Książki przychodów i rozchodów, Prowadzenie ewidencji dla celów podatku VAT, Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, Sporządzanie ewidencji i deklaracji do systemu Intrastat, Sporządzanie sprawozdań rocznych, Sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP, Rozliczenia roczne dla osób fizycznych.

  Data opublikowania: 16 02 2012 · czytaj dalej »
 • Księgowość - doradztwo podatkowe »

  Decyzję o zorganizowaniu Kancelarii Doradztwa Podatkowego „Saldo” s.c. podjęliśmy w pażdzierniku 1991 roku w obliczu coraz wyraźniejszego zapotrzebowania, ze strony podmiotów gospodarczych, na fachową i profesjonalną obsługę w zakresie finansów opartą jednocześnie na naszej pełnej odpowiedzialności. W tym zakresie jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii podatkowych w Gdańsku. Za ogromny zaszczyt poczytujemy sobie, że większość naszych klientów, z którymi podpisaliśmy umowy w roku 1991 nadal korzysta z naszych usług.
  Przez cały okres istnienia staramy się eksponować na pierwszym planie dobro naszego klienta i czynić wysiłki aby jego pieniądze były wydawane w sposób najbardziej racjonalny i efektywny. Mamy pewność, że nasza determinacja i zaangażowanie mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów i partnerów biznesowych. Nasza oferta: http://www.saldo.sc/?page=oferta
  Wiecej informacji o firmie: http://www.saldo.sc/?page=firma

  Data opublikowania: 19 07 2012 · czytaj dalej »
 • Porady księgowo- podatkowe »

  Serwis doradcy to blog branżowy o tematyce księgowo - podatkowej. Znajdziesz tu porady związane z wystawianiem faktur, odliczania VAT, zwolnień z kasy fiskalnej i wiele innych. Blog przydatny w szczególności osobom pracujących w dziale księgowości, doradztwa finansowego czy w banku. Tylko specjalistyczna wiedza. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych rzeczy na temat finansów. Blog prowadzony w oparciu o duże doświadczenie naszych specjalistów. Codziennie dodawane są nowości z licznych serwisów branżowych. Oprócz rzetelnej wiedzy możesz znaleźć tu wiele ciekawostek i porad, które ułatwią Ci życie i pracę. Gwarantujemy, że nasz blog jest nietuzinkowy a wszystkie materiały są wiarygodne, rzetelne i przydatne.

  Data opublikowania: 22 02 2017 · czytaj dalej »
 • PIT dla Ukraińca »

  Druki-formularze to największy zbiór pism urzędowych, administracyjnych i podatkowych w sieci. Tutaj nie tylko znajdziesz i wypełnisz online każdy dokument, jakiego potrzebujesz, ale także wydrukujesz go lub wyślesz mailem na wskazany adres. Na druki-formularze załatwisz od ręki wszystkie swoje sprawy administracyjne w pięć minut, a intuicyjna aplikacja pomoże Ci w wypełnianiu każdego druku. Nie wiesz jak wypełnić PITaX? Uporaj się z nim w najlepszym programie do wypełniania deklaracji - e-PITy! Od lat staramy się ułatwić życie codziennie podatnikom, pracownikom, pracodawcom... po prostu zwykłym obywatelom takim jak Ty i ja. Zaufało nam już miliony użytkowników, których sugestie i krytykę skarbimy sobie szczególnie, bo dzięki temu możemy stale ulepszać nasze oprogramowanie.

  Data opublikowania: 22 03 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 65