Strony internetowe związane z hasłem 'catering na wesele':

 • Zespół na wesele »

  Katalog weselny ma zaszczyt przedstawić swą ofertę na omawianej stronie. Prezentujemy restauracje, hotele, sale bankietowe oraz konferencyjne. Proponujemy tylko profesjonalne i pewne zespoły muzyczne oraz DJ-ów. Zespół na wesele ma bardzo bogaty repertuar muzyczny. Spełniamy wszelakie, nawet najbardziej wyszukane oczekiwania naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom wykonywanych usług - wesela to nasza pasja. Organizacja wesel i imprez firmowych to dla nas chleb powszedni. Wyjątkowi i twórczy styliści uświetnią swoją pracą Twoją zabawę.

  Data opublikowania: 21 06 2012 · czytaj dalej »
 • Catering »

  Zakresem działalności firmy jest organizacja przyjęć oraz cateringu okazjonalnego. Witryna umożliwia przeglądanie galerii zdjęć z potrawami oraz wystrojem sali. Restauracja jest idealnym miejscem na organizację wesela. Catering jest dostarczany zarówno do mieszkań, jak i na masowe imprezy piknikowe. Na stronie zobaczymy przykłady potraw z różnych rodzajów kuchni. Wszystkie referencje i
  świadectwa firmy są udostępnione na stronie www. Przed zamówieniem menu można skosztować większości potraw.

  Data opublikowania: 04 07 2012 · czytaj dalej »
 • Catering Zielona Góra »


  Catering Zielona Góra jest najlepsza firmą na terenie Zielonej Góry i całego Lubuskiego w tej branży.
  Wydawane przez tę firmę jedzenie znajdowało się już na wielu wspaniałych imprezach, balach i bankietach. Catering Zielona Góra cechuje profesjonalizm, punktualność i przede wszystkim najsmaczniejsze jedzenie w Zielonej Górze i okolicy.

  Catering Zielona Góra oferuje kompleksową obsługę imprez ze strony gastronomicznej.
  Wszystkie wymagania zostaną spełnione. Jedzenie, napoje, desery, przekąski czy ciepłe dania możemy zapewnić wszystko.
  Prosimy o kontakt a resztą zajmiemy się My.

  Istnieje możliwość wybrania dan z karty restauracji
  https://casablanca.zgora.pl/

  Firma Catering Zielona Góra to poważna marka w branży cateringowej w Lubuskim. Zapewnialiśmy zaplecze gastronomiczne na wielu wspaniałych imprezach. Przemawia za Nami doświadczenie i pasja z jaką podchodzimy do każdego zlecenia. Cechuje Nas profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta. Możemy zadowolić najbardziej wymagających klientów. Długi staż w branży daje wielkie doświadczenie, dzięki czemu nic Nas nie może zaskoczyć. Jesteśmy w stanie spełnić każde oczekiwania.

  Jeśli szukają państwo profesjonalnej firmy do organizacji przyjęcia, na której będzie nasz catering polecamy serdecznie naszego partnera

  http://yoloevents.pl/

  Data opublikowania: 26 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 116