Strony internetowe związane z hasłem 'blaty granitowe':

 • Blaty kuchenne Warszawa »

  Jeżeli pragniemy ciekawe urządzić wnętrze swojego domu, i szukamy właśnie takich rzeczy jak blaty granitowe Warszawa niewątpliwie jest miastem, na które powinniśmy zwrócić uwagę już w pierwszej kolejności. To właśnie tu możemy skorzystać z oferty, która opisana jest pod adresem www.maksefekt.pl. Jej właścicielem jest firma Maksefekt, która zajmuje się wykonywaniem takich elementów wykończenia wnętrz jak kominki czy właśnie blaty kuchenne przy wykorzystaniu granitu. Oczywiście, zawsze otrzymujemy tu gwarancję nienagannej jakości, ponieważ Maksefekt prowadzi swoją działalność już od dłuższego czasu, przez co wszystkie produkty są wykonane w pełni profesjonalnie. Siedziba firmy mieści się w stolicy, i właśnie z tego powodu bez wątpienia można stwierdzić, że jeśli chodzi o takie rzeczy jak schody granitowe Warszawa jest naprawdę ciekawym miejscem w którym każdy z nas znajdzie coś, co w pełni będzie odpowiadało jego potrzebom!

  Data opublikowania: 18 09 2011 · czytaj dalej »
 • Blaty granitowe »

  Oferujemy rozległy asortyment blatów kuchennych, blatów łazienkowych, parapetów wewnętrznych i zewnętrznych oraz schodów. Wytwarzamy te elementy z granitu i marmuru, które zapewniają odpowiednią solidność, jakość, a także mogą być oczywistym ozdobnikiem każdego mieszkania. Solidne blaty granitowe zapewnią spokój na długie lata. Gwarantuje ten fakt ogromna odporność tego materiału na pęknięcia oraz na środki chemiczne i detergenty. Gwarantujemy swoim klientom również usługę obróbki i cięcia kamienia.

  Data opublikowania: 21 12 2011 · czytaj dalej »
 • Schody marmurowe »

  Parapety i schody marmurowe budują elegancję wnętrza a także intensyfikują jego estetykę. Da się stosować ciekawe formy i osiągnąć znakomity rezultat kolorystyczny. Jest to dodatkowo dobry sposób na wywarcie dużego wrażenia na znajomych. Zachęcamy do zorientowania się w ofercie prezentowanej firmy, w której znajdziecie Państwo także blaty kuchenne oraz łazienkowe z kamienia, płytki a także cały szereg innych wyrobów. Oferujemy porady w odpowiednim doborze kamiennych produktów do wyposażenia pomieszczeń.

  Data opublikowania: 21 12 2011 · czytaj dalej »
 • Producent elementów z granitu i marmuru »

  Nasza spółka oferuje przykładowo zakład kamieniarski marco. To jednakże tylko jeden z wielu elementów, których tworzeniem się zajmujemy – są np.: blaty granitowe, czy nagrobki wykonane z marmuru. Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat co sprawia, iż mamy wyjątkowe znajomości w branży. Zezwala to nam na sprzedaż bardzo dobrej jakości rzeczy za korzystną cenę. To z drugiej strony powoduje, iż wszystkie rzeczy, jakie będą do odbioru na obszarze Włocławka, są w ogromnie korzystnych stawkach. Nie zmienia to jednak faktu, że lubimy dobrą jakość realizacji, dlatego wszystkie rzeczy będą początkowo projektowane, a później stworzone z maksymalną precyzją. Doceniają to liczni klienci, którzy nabywają tutaj wyroby z kamienia.

  Data opublikowania: 12 07 2012 · czytaj dalej »
 • Kamieniarstwo, nagrobki - Łańcut - Kosina - Andrzej Uchman »

  Nasz zakład powstał w 1990 roku. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja nagrobków z szerokiej gamy granitów importowanych z całego świata.
  Realizujemy zamówienia indywidualne klientów jak również projekty własne i w/g naszej ekspozycji. Od 2008 roku prowadzimy dodatkowo kompleksowe usługi pogrzebowe. W naszej ofercie znajdą państwo między innymi: nagrobki, grobowce, płyty granitowe/marmurowe, schody, parapety i blaty granitowe. Zajmujemy się także wykonywaniem galanterii kamiennej oraz świadczymy profesjonalne usługi wzornictwa, liternictwa i grafiki wykonywanej w kamieniu. Zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji naszych projektów, która znajduje się w Kosinie - dokładny adres: 37-112 Kosina 911.
  Nagrobki Łańcut

  Data opublikowania: 10 02 2016 · czytaj dalej »
 • Marmo – kamień naturalny »

  Przedsiębiorstwo Marmo (Bochnia woj. małopolskie) świadczy wyspecjalizowane usługi z zakresu przemysłu kamieniarskiego. Firma skutecznie funkcjonuje na rynku od ponad 50 lat. Tworzona jest przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów. Klient otrzymuje korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, a także szybki czas realizacji zlecenia.

  Podstawą wykonywanych usług jest kamień naturalny. Ten wysokojakościowy materiał wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem wizualnym oraz dużą wytrzymałością. Marmo specjalizuje się w wykonywaniu m. in. blatów granitowych, blatów marmurowych, blatów kamiennych, posadzek, elewacji, schodów, kominków, elementów małej architektury, a także wiele innych. Dodatkowo firma funkcjonuje jako hurtowania kamieni naturalnych wysokiej klasy. Kamienie występuję w oryginalnych i niespotykanych wzorach.

  Data opublikowania: 26 07 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny googlebot 472