Strony internetowe związane z hasłem 'blachodachówka':

 • Blacha »

  Bratex produkuje systemy orynnowania a przede wszystkim materiały na pokrycia dachowe oraz oprzyrządowanie wykorzystywane w ich pełnym montażu. Wiadomości funkcjonowaniu przedsiębiorstwie znajdują się na serwisie bratex.pl. A w nich: informacje o producencie, szczegóły oferty, cenniki, informacje o surowcach, technologii, porady dotyczące eksploatacji jak również szczegóły gwarancji.
  W dziale pokrycia dachowe znajdują się informacje o klasach obecnych w ofercie blach. Znajdują się wśród nich blachy klasy prestige, premium, standard i aluminium. Do prestiżowych produktów Bratex należą blachy Prelaq nova i Prelaq, które swoje bardzo dobre cechy mechaniczne zawdzięczają surowcom. Surowce do produkcji blach produkowane są przez hutę SSAB.

  Data opublikowania: 15 11 2011 · czytaj dalej »
 • Gonty stalowe »

  Firma o szerokim zasięgu, Gerard Roofing Systems to sprawdzony producent nowoczesnych pokryć dachowych. Firma jest prekursorem w produkcji blachodachówki. Blachodachówka produkowana jest z najwyższej jakości stali, przez co jest odporna na rdzę oraz rzadkie anomalia pogodowe występujące na całym globie. Dachówka z blachy poza cechami praktycznymi, odznacza się unikalnym designem, inspirowanym różnymi modami architektonicznymi. Ponadto w ofercie firmy klienci znajdą gonty stalowe oraz różnego typu akcesoria używane profesjonalnie przy wymianie dachów. Pokrycia dachowe z lekkiej dachówki ze stali to także wytrzymałość na takie czynniki jak ogień, woda i śnieg. Blachodachówka zapewnia wysoki komfort mieszkania, zmniejsza odgłosy padającego deszczu oraz ułatwia wentylację. Firma gwarantuje wsparcie w wyborze odpowiedniej dachówki oraz technologii wymiany dachu.

  Data opublikowania: 05 01 2012 · czytaj dalej »
 • Blachodachówka »

  Zajmujemy się produkcją blach dachowych od 40 lat. Nasze artykuły to m.in. blachodachówka, blacha trapezowa, panel dachowy, panel elewacyjny, blachodachówka z posypką, blachodachówka gontopodobna, blachy płaskie, gąsiory, śniegołapy, obróbki dekarskie, membrany dachowe, rynny stalowe, rynny plastikowe, wkręty farmerskie, parapety, kominki wentylacyjne, komunikacja dachowa, okna dachowe. Nasze blachy trapezowe i blachodachówki produkujemy z najwyższej jakości blach stalowych, alucynku oraz ocynku. Na nasze wyroby udzielamy pisemnych gwarancji do 30 lat. Zachęcmy do zapoznania się z naszą ofertą - szacunek materiału na dach Gratis. Zapraszamy na nasze placówki znajdujące się w Krakowie i Skawinie.

  Data opublikowania: 10 03 2012 · czytaj dalej »
 • Markowe dachy »

  Dach jest jednym z najistotniejszych szczegółów naszego wymarzonego domu, zarówno jeśli chodzi o bezpieczeństwo, ale w podobny sposób o walory estetyczne, dlatego wskazane jest zaufać sprawdzonym oraz bezpiecznym rozwiązaniom, które jednak nie zepsują efektu poglądowego dachu. Spółką która specjalizuje się w kryciu dachów jest Markowe Dachy. To młoda, niemniej jednak dynamicznie rozwijająca się firma, funkcjonująca w branży budowlanej w rejonie podlaskim. Absorbujemy się także dystrybucją elementów lub całych systemów dachowych wraz z akcesoriami niezbędnymi budowy i pokrycia dachów min: blachodachówki, dachówki, rynny oraz okna dachowe. Współpracujący z naszą spółką wytwórcy, zapewniają wyroby odpowiadające zasadom, tak jak polskim jak i europejskim, czego wsparciem są udzielane wieloletnie gwarancje. Wychodząc vis-a-vis Państwa oczekiwaniom oraz zapotrzebowaniom rynku, nieprzerwanie poszerzamy propozycję naszej spółki o nowe produkty oraz technologie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Markowe Dachy z Sokółki koło Białegostoku.

  Data opublikowania: 30 06 2012 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 2 Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 45