Strony internetowe związane z hasłem 'bawełniane torby':

 • Torby ekologiczne-torby papaierowe »

  Jesteśmy producentem toreb bawełnianych i papierowych z nadrukiem.
  Torby papierowe produkowane przez firmę torebkieko.pl pochodzą w całości z recyklingu, najlepsza forma jaka służy środowisku .Torebki papierowe o gramaturze od 80- 100g jak i zarówno torebki laminowane 170 g . Torby papierowe ze skręcanym i płaskim uchem oraz sznurkowym .
  Torby papierowe dostępne w kolorystyce eco jak również w kolorach
  Oferujemy wysokiej jakości torby ekologiczne wykonane z surówki bawełnianej w naturalnym kolorze ecru, barwione z tkanin kolorowych, lnu oraz polipropylenu zwanego materiałem non- woven.
  Oferowane przez nas torby ekologiczne są bardzo wygodne, wytrzymałe i trwałe. Dostępna gramatura od 120g -250g
  Szeroka gama wzorów pozwoli na doskonały wybór oryginalnej torby ekologicznej
  Realizujemy indywidualne zamówienia na dowolne kształty i kolory toreb bawełnianych, co zaspokoi potrzeby naszych klientów i sprosta im wymaganiom
  Na życzenie klienta wykonamy każdy model torby ekologicznej -bawełnianej o dowolnym wymiarze i kolorze. Na torbach wykonujemy nadruki, znakowanie metodą sitodruku, transferu, haftu .
  Nadruk, haft czy transfer na torbach ekologicznych uczyni wybrane przez Państwa torby oryginalnymi i niepowtarzalnymi, co pozwoli zapamiętać Państwa Firmę i będzie doskonałą wizytówka i inwestycją w przyszłość.
  Oferowane przez nas torby ekologiczne są bardzo wygodne, wytrzymałe i trwałe .Wykonane z naturalnych przyjaznych środowisku materiałów .Torby ekologiczne to wyjątkowo wytrzymałe produkty, przez co można je używać przez długi okres, dzięki temu stają się doskonałą reklamą Twojej firmy
  Dbając o naturę i przyszłe pokolenie używajmy jak najczęściej toreb ekologicznych, bawełnianych toreb jak również papierowych toreb ekologicznych
  TOREBKIEKO.PL

  Data opublikowania: 23 08 2012 · czytaj dalej »
 • Bawełniane torby z nadrukiem, kubki z nadrukiem logo »

  Wysokiej jakości torby na zakupy z nadrukiem: torby polipropylenowe i torby bawełniane. Wszystkie torby posiadają indywidualnie uzgodniony z klientem projekt nadruku logo lub innej zamówionej treści. Bezpośredni wykonawca nadruków, bez pośredników. Nadruki sitodrukiem, termotransferem, sublimacją.
  Dodatkowo w ofercie upominki reklamowe: kufle do piwa, wysokiej jakości kubki z nadrukiem logo, kubki reklamowe w różnych kolorach i pojemnościach. Nadruki na kuflach i szklankach wykonywane są super odporną techniką kalkomanii z wypałem w bardzo wysokich temperaturach.
  Firma oferuje atrakcyjne ceny i rabaty dla agencji reklamowych i pośredników.

  Data opublikowania: 14 02 2018 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 77