Strony internetowe związane z hasłem 'audyty':

 • Przeglądy budowlane »

  Zgodnie z przestrzeganym w Polsce prawem budowlanym właściciel bądź zarządca budynku zobowiązany jest za jego koszty utrzymania, a także użytkowanie słusznie z przeznaczeniem, jak również przyjętymi standardami ochrony środowiska i wewnątrz jego stan techniczny również estetyczny. W tym celu wykonywany jest przegląd budynku. W ich ramach co najmniej raz w roku dokonuje się przeglądu jakość technicznego obiektu. W ramach tego co roku wykonywanego przeglądu kontrolowane są elementy budowli, instalacje przede wszystkim narażone na niekorzystne działania warunków atmosferycznych, urządzenia posiadające za zadanie ochronę środowiska, instalacje gazowe, a także przewody kominowe. Budynki, których nawierzchnia zabudowy jest większa od 2000m2, muszą być monitorowane częściej, bowiem dwa razy w roku. Dodatkowej kontroli obejmującej dozór dalszych elementów funkcjonowania budynku poddaje się co 5 lat. Podczas każdego przeglądu dokonuje się dodatkowo weryfikacji dostosowania się do wytycznych z poprzedniego przeglądu. Przeglądy budowlane muszą być protokołowane w Książce Obiektu Budowlanego. Firma Impel od wielu lat świadczy usługi firmom na terenie naszego państwa. Przygotowujemy audyty, inwentaryzacje, przeglądy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data opublikowania: 16 11 2011 · czytaj dalej »
 • Szkolenia ISO »

  FPP Konsulting zajmuje się świadczeniem fachowych usług w dziedzinie szkolenia i wdrażania systemów zarządzania oraz prowadzi usługi doradcze w zakresie norm ISO 9001, ISO 14001 i PN-N 18001. Podstawowe wiadomości na temat usług FPP Konsulting można zobaczyć na stronie firmy pod adresem fppkonsulting.com. Firma ta oferuje umiejętność potrzebną każdej innej firmie do usystematyzowania oraz usprawnienia procesów przebiegających wewnątrz firmy. A także ze strony przedsiębiorstwa można nabrać wiadomości jak wygląda proces wdrażania norm ISO, bowiem nie dla wszystkich jest to wiadome. Można również skorzystać z konsultacji oferowanych przez firmę, ponieważ dzięki temu można łatwo zapytać o nurtujące nas sprawy.

  Data opublikowania: 26 01 2012 · czytaj dalej »
 • Audyt pozycjonowania »

  Marketing internetowy jest dziedziną cieszącą się stale rosnącym zainteresowaniem, przede wszystkim ze strony właścicieli firm oraz korporacji. Wbrew powszechnie panującej opinii, założenie firmowej witryny internetowej nie zapewnia jeszcze powodzenia na rynku. Niezmiernie istotna jest tutaj mozolnie zdobywana pozycja strony w wyszukiwarce internetowej. Z wykonanych badań wynika, że statystyczny użytkownik Internetu analizuje jedynie kilka najwyżej pojawiających się wyników, po czym wpisuje inne słowo kluczowe. Jeżeli zatem posiadamy firmową stronę internetową, warto zainwestować w pozycjonowanie, jak również audyty pozycjonowania, czyli usługę dzięki której będziemy mogli wprowadzić odpowiednie zmiany zwiększające rozpoznawalność naszej strony w internecie. Audyt pozycjonowania ma za zadanie określenie mocnych a także słabych punktów naszego serwisu. Usunięcie tych drugich stwarza podstawy do prawidłowego pozycjonowania, które z kolei w dłuższej perspektywie może przełożyć się na znaczący wzrost obrotów przedsiębiorstwa. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu informacyjnego prezentującego przydatne fakty na temat usługi audytów stron www.

  Data opublikowania: 26 02 2012 · czytaj dalej »
 • Certyfikat Energetyczny Kraków »

  Naszą domeną są usługi w dziedzinie przygotowywania świadectw energetycznych dla budynków mieszkalnych, użytkowych, bloków, kamienic, praktycznie wszystkich nieruchomości. Własne usługi kierujemy do instytucji, firm/spółek/korporacji, nabywców osobistych. Trudnimy się również opracowywaniem projektowych charakterystyk energetycznych, sporządzaniem audytów, a ponadto wsparciem w tych dziedzinach. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, która stawia na wysokiej jakości obsługę kontrahenta oraz najwyższą jakość osobistych usług, niskie ceny i terminowość. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data opublikowania: 21 03 2012 · czytaj dalej »
 • Projektowanie stron Poznań »

  Dobrze stworzona strona, to ważny element e-marketingowej kampanii. Nie wynika to jedynie z wszelkich działań związanych ze zdobywaniem wysokich pozycji witryny, np. dopasowanie treści i grafiki do wymagań wyszukiwarki, kluczowa jest także funkcjonalność portalu, czyli dopasowanie meritum do wymagań adresatów a także konsekwentna wizualizacja przedsiębiorstwa. Agencja marketingowa Did-it realizuje prace związane z projektowaniem stron firmowych, aplikacji webowych, systemów CMS, e-sklepów, fotografii reklamowej, filmów reklamowych do emisji w telewizji . Zajmujemy się również witrynami, które zaistniały już w necie realizując audyty, działania modernizacji, tworzeniem kampanii interaktywnych.
  Więcej informacji na naszej stronie www: did-it.pl
  Jakieś pytania: Zatelefonuj 669250670, lub napisz e-mail na biuro@did-it.pl

  Data opublikowania: 22 06 2012 · czytaj dalej »
 • Certyfikat energetyczny Warszawa »

  Laredo to firma żywiołowo funkcjonująca na rynku świadectw energetycznych. Działamy na bardzo szerokim terenie obejmującym miasta, takie jak Warszawa, Katowice, czy Kraków. Zapewniamy, że każdy zlecony nam certyfikat energetyczny będzie profesjonalnie i terminowo wykonany. Jesteśmy zespołem doświadczonych i kompetentnych specjalistów, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują swoje obowiązki. Jednym z przejawów naszej działalności jest również projektowanie domów jednorodzinnych i budynków komercyjnych.

  Data opublikowania: 12 07 2012 · czytaj dalej »
 • Certyfikaty dla przychodni »

  Audyt Przyjazna Przychodnia (APP), Audyt Genialna Praktyka Rehabilitacyjna (ADPR) - wprowadzanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej to bardzo dobry projekt, do którego zapraszamy niepubliczne placówki świadczące usługi z zakresu opieki zdrowotnej. Udział w naszym projekcie to sprawa prestiżowa, a też inwestycja w rozwój placówki. Ważnym komponentem projektu jest tzw. audyt przychodni. Jednym z niewątpliwych przychodów jest autentyczny licencja dla przychodni. Wstąp na naszą stronę i zapoznaj się ze drobiazgowymi informacjami dotyczącymi naszego programu. Przyłącz się do nas!

  Data opublikowania: 30 08 2012 · czytaj dalej »
 • Audyty dla hoteli »

  Złoty Norma w Obsłudze Klienta – wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii skierowany jest do hoteli i restauracji zorientowanych na obsługę nabywcy i przekonanych o zasadności podejmowanych na ich rzecz innowacji. W ramach projektu opracowujemy bezpłatny audyty hoteli. Jednym z wyraźnych zysków jest przyznanie autentycznego pozwolenia dla hoteli, a ponadto godła Złoty Norma. Udział w projekcie to dla jednostki szansa rozwoju, a ponadto zyskania stosownego prestiżu. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszego projektu. Przyłącz się do nas!

  Data opublikowania: 30 08 2012 · czytaj dalej »
 • Helios Audyt i Księgowość Piaseczno »

  Prowadzenie firmy nie jest łatwe, zwłaszcza jeśli chodzi o księgowość, kadry i rozliczanie się z Urzędem Skarbowym i ZUS. Prowadząc firmę chcielibyśmy mieć te wszystkie sprawy poukładane i spać spokojnie wiedząc że sprawy księgowe i rozliczeniowe mamy poprawnie prowadzone i pozałatwiane. warto zatem powierzyć takie działania wykwalifikowanej firmie zewnętrznej która posiada duża wiedzę i doświadczenie w tej branży i zagwarantuje nam solidność i dokładność prowadzonych działań. Taką właśnie firmą jest Helios Audyt i Księgowość. Oferuje ona szeroki zakres usług przede wszystkim takich jak - księgowość Piaseczno, audyty podatkowe i księgowe, pełna obsługa księgowa Piaseczno i okolice, kadry i doradztwo. Firma reprezentować może także przed ZUS lub Urzędem Skarbowym. Jeśli planujemy zatrudniać pracowników, firma Helios pomoże także w obsłudze zatrudniania i rozwiązywania umów a także doradzi w bieżących sytuacjach kadrowych dotyczących rozliczeń pracowników.

  Data opublikowania: 17 08 2017 · czytaj dalej »

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 184