1000 słów po angielsku z wymową

1000 słów po angielsku z wymową Umiejętność komunikowania się w obcym języku jest dziś bardzo pożądana, a taki warunek stawia młodym ludziom wielu pracodawców, poszukujących wykwalifikowanych i wszechstronnych pracowników. Udział w kursie – nawet tym najlepszym – nie zawsze gwarantuje zrozumienia obcej mowy na poziomie, jaki by nas satysfakcjonował. Wynika to z faktu, że język, który poznajemy w szkole albo na kursie jest językiem literackim, często w mowie potocznej przekształcanym przez samo życie. Jeśli zależy Ci na właściwym rozumieniu obcej mowy pomoże Ci w tym oferta portalu Naukaslowek. pl, dzięki której poznasz 1000 najpopularniejszych słów używanych w mowie potocznej w języku angielskim lub niemieckim. Nasze kupony promocyjne to okazja, która pozwoli Ci zaoszczędzić na nauce wykupując dostęp do lekcji za mniejszą kwotę. Twoja satysfakcja będzie tym większa, że nie tylko lepiej opanujesz język, ale też zachowasz trochę pieniędzy w kieszeni.

Jeżeli jesteś zainteresowany darmową lekcją języka angielskiego wejdź pod ten link Język angielski

Często podróżujesz do innych krajów podczas letnich i zimowych wakacji? Język angielski lub niemiecki może okazać się dla Ciebie cennym wsparciem. Dzięki znajomości najważniejszych słówek bez problemu zapytasz o drogę do wybranego miejsca lub zrobisz zakupy. Nie zastanawiaj się, tylko zainwestuj w swoje umiejętności już teraz. Wykorzystaj zniżkowe kody rabatowe, a Twoja wiedza zaprocentuje podczas najbliższej podróży. Jesteś osobą zapracowaną i nie masz czasu na długie kursy? Naukaslowek. pl to portal, do którego uzyskasz dostęp z każdego urządzenia mobilnego. Zrealizuj kupony promocyjne i ucz się taniej podstawowych słówek na tablecie lub smartfonie podczas jazdy tramwajem czy pobytu z dzieckiem na placu zabaw. Już za chwilę wejdź na stronę portalu i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, dzięki tej prostej aplikacji.

Szczegóły wpisu strony internetowej angielski.naukaslowek.pl:

Podlinkuj wpis strony internetowej angielski.naukaslowek.pl:

1000 słów po angielsku z wymową

Zobacz podobne wpisy stron w tej kategorii:

 • Tłumaczenia przysięgłe Wrocław »

  Niezwykle dokładne tłumaczenia z języka niemieckiego. Rewelacyjny tłumacz to obowiązkowa sprawa dla dobrze przeprowadzonego tłumaczenia. Ważne jest więc aby zamawiać tłumaczenie dokumentów u dobrego t...

  Data opublikowania: 2011/09/22 - 09:04 · czytaj dalej »
 • Korepetycje a angielskiego Wrocław »

  Kursy angielskiego w naszej szkole odbywają się w małych grupach dzięki czemu lektor może dbać o postępy wszystkich uczestników grupy. Po pierwszych zajęciach w domu dzieci uwielbiają angielski i nauk...

  Data opublikowania: 2011/09/30 - 06:14 · czytaj dalej »
 • Szybka nauka języka obcego »

  Przed Wami witryna, która pozwoli każdemu łatwiej przyswoicie obcy język. Nie jest tajemnicą, że dzisiejszy świat zmusza nas do tego, żebyśmy znali chociażby jeden obcy język. Ale jak nauczyć się języ...

  Data opublikowania: 2011/10/03 - 16:11 · czytaj dalej »
 • Yokatta - Szkoła językowa »

  Yokatta to szkoła języków obcych w Krakowie. Oferuje zarówno kursy grupowe, jak i indywidualne z zakresu m.in. języka japońskiego, chińskiego, koreańskiego, hindi, wietnamskiego, indonezyjskiego, tajs...

  Data opublikowania: 2011/10/24 - 20:04 · czytaj dalej »
 • Kurs tańca Poznań »

  Kursy tańca dla wszystkich grup wiekowych: grupowe, indywidualne, dla par. Szkoła tańca Dance Center zlokalizowana jest w centrum Poznania (ul. Koronkarska 15). Zapisy na zajęcia możliwe cały czas. (B...

  Data opublikowania: 2012/01/26 - 10:36 · czytaj dalej »
 • Angielski Kraków »

  Nasza Szkoła Aktywnej Komunikacji Językowej KONKRET wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy od nauki języka obcego oczekują widocznych efektów w postaci poprawy zdolności komunikacyjnych. My stos...

  Data opublikowania: 2012/01/27 - 17:10 · czytaj dalej »
 • Angielski Warszawa Gocław »

  Szkoła językowa Angielskigoclaw.pl oferuje naukę języka angielskiego. Naszym zamiarem jest kształcenie wszystkich kompetencji językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, pisania oraz czytania. W zależ...

  Data opublikowania: 2012/05/26 - 11:55 · czytaj dalej »
 • Słownik polsko niemiecki z darmowymi testami słówek »


  Ondict.pl to idealny słownik internetowy polsko niemiecki oraz niemiecko polski, dla każdego, kto chce nauczyć się języka niemieckiego. Dzięki wbudowanemu trenerowi możesz swobodnie zapisywać wy...

  Data opublikowania: 2012/06/09 - 14:31 · czytaj dalej »
 • Kursy językowe Wrocław »

  Oferta przedstawianej firmy kierowana jest do osób chcących nauczyć się angielskiego. Kursy językowe prowadzone są przede wszystkim w mieście Wrocław. Prowadzimy lekcje z angielskiego dla różnych pozi...

  Data opublikowania: 2012/06/22 - 12:40 · czytaj dalej »
 • Londonacademy.pl »

  Szkoła London Academy przygotuje Państwa to perfekcyjnego władania językiem obcym. Gwarantujemy wykładowców na najwyższym poziomie. Nasza oferta skierowana jest do dzieci, maturzystów, osób dorosłych....

  Data opublikowania: 2012/08/23 - 11:34 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 232 Odwiedziny baiduspider 5