1000 słów po angielsku z wymową

1000 słów po angielsku z wymową Umiejętność komunikowania się w obcym języku jest dziś bardzo pożądana, a taki warunek stawia młodym ludziom wielu pracodawców, poszukujących wykwalifikowanych i wszechstronnych pracowników. Udział w kursie – nawet tym najlepszym – nie zawsze gwarantuje zrozumienia obcej mowy na poziomie, jaki by nas satysfakcjonował. Wynika to z faktu, że język, który poznajemy w szkole albo na kursie jest językiem literackim, często w mowie potocznej przekształcanym przez samo życie. Jeśli zależy Ci na właściwym rozumieniu obcej mowy pomoże Ci w tym oferta portalu Naukaslowek. pl, dzięki której poznasz 1000 najpopularniejszych słów używanych w mowie potocznej w języku angielskim lub niemieckim. Nasze kupony promocyjne to okazja, która pozwoli Ci zaoszczędzić na nauce wykupując dostęp do lekcji za mniejszą kwotę. Twoja satysfakcja będzie tym większa, że nie tylko lepiej opanujesz język, ale też zachowasz trochę pieniędzy w kieszeni.

Jeżeli jesteś zainteresowany darmową lekcją języka angielskiego wejdź pod ten link Język angielski

Często podróżujesz do innych krajów podczas letnich i zimowych wakacji? Język angielski lub niemiecki może okazać się dla Ciebie cennym wsparciem. Dzięki znajomości najważniejszych słówek bez problemu zapytasz o drogę do wybranego miejsca lub zrobisz zakupy. Nie zastanawiaj się, tylko zainwestuj w swoje umiejętności już teraz. Wykorzystaj zniżkowe kody rabatowe, a Twoja wiedza zaprocentuje podczas najbliższej podróży. Jesteś osobą zapracowaną i nie masz czasu na długie kursy? Naukaslowek. pl to portal, do którego uzyskasz dostęp z każdego urządzenia mobilnego. Zrealizuj kupony promocyjne i ucz się taniej podstawowych słówek na tablecie lub smartfonie podczas jazdy tramwajem czy pobytu z dzieckiem na placu zabaw. Już za chwilę wejdź na stronę portalu i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, dzięki tej prostej aplikacji.

Szczegóły wpisu strony internetowej angielski.naukaslowek.pl:

Podlinkuj wpis strony internetowej angielski.naukaslowek.pl:

1000 słów po angielsku z wymową

Zobacz podobne wpisy stron w tej kategorii:

 • Angielski Bielsko »

  Szukasz Szkoły językowej w Bielsku-Białej dla siebie, swojego dziecka lub swojej kadry pracowniczej? Nasz szkoła zapewnia naukę języka angielskiego dla każdego i na różnym poziomie zaawansowania. Dla ...

  Data opublikowania: 2011/09/20 - 12:53 · czytaj dalej »
 • Tłumaczenia przysięgłe Wrocław »

  Niezwykle dokładne tłumaczenia z języka niemieckiego. Rewelacyjny tłumacz to obowiązkowa sprawa dla dobrze przeprowadzonego tłumaczenia. Ważne jest więc aby zamawiać tłumaczenie dokumentów u dobrego t...

  Data opublikowania: 2011/09/22 - 09:04 · czytaj dalej »
 • Francuski Warszawa »

  Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że nauka języków obcych nigdy wcześniej nie była tak łatwa? Angielski, hiszpański, włoski i mnóstwo innych - z naszą szkołą będziesz ich perfekcyjnie używać. Zapomnij ...

  Data opublikowania: 2012/01/25 - 12:46 · czytaj dalej »
 • Włoski - tłumaczenia techniczne Katowice »

  Katowicki tłumacz mgr Henryk Machnik to jeden z najbardziej doświadczonych tłumaczy technicznych freelance języka włoskiego w Polsce. Jego nazwisko figuruje w rejestrze tłumaczy technicznych NOT w War...

  Data opublikowania: 2012/01/27 - 18:09 · czytaj dalej »
 • Biuro tłumaczeń Warszawa »

  O tym, iż biuro tłumaczeń Warszawa to niesłychanie rzetelna placówka wiedzą wszyscy. Co prawda oferowane poprzez ceny nie są aż tak małe jak moglibyśmy tego oczekiwać niemniej jednak nie można zdement...

  Data opublikowania: 2012/02/17 - 22:01 · czytaj dalej »
 • Kurs angielskiego e-learning »

  Efektywne kursy języka angielskiego na obszarze Wrocławia proponuje ELC – English Language Courses. Kadrę wykwalifikowanych lektorów odznacza stuprocentowy profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne...

  Data opublikowania: 2012/02/23 - 08:47 · czytaj dalej »
 • Angielski przez skype »

  Szkoła EnglishTalk zajmuje się nauczaniem języka angielskiego przez internet od 2009 roku. Od tego czasu udzieliliśmy kilku tysięcy godzin lekcji. Nasz kadra naucza od wielu lat, jednak przez ostatnic...

  Data opublikowania: 2012/03/31 - 13:32 · czytaj dalej »
 • Nauka angielskiego Wrocław »

  W sprzedaży już druga część z kolejnymi pięcioma powieściami anglojęzycznymi w wersji bilingwalnej - po polsku i po angielsku Czytamy w oryginale - wielkie powieści 2. Czytelników wydanej we współprac...

  Data opublikowania: 2012/04/02 - 12:11 · czytaj dalej »
 • Tłumaczenia przysięgłe Jurkowska »


  Biuro Tłumaczeń Jurkowska to najwyższej klasy specjaliści oferujący tłumaczenia w języku niemieckim. W ofercie biura znajdują się usługi jak tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne i spe...

  Data opublikowania: 2012/08/22 - 13:54 · czytaj dalej »
 • Słownik internetowy online, translator online, tłumacz »

  Darmowe słowniki internetowe i translator online. Słowniki 31 języków korzystających z własnych baz, polsko językowe i językowo polskie. Jedyny w Internecie słwonik muzyczny angielsko-polski i polsko-...

  Data opublikowania: 2012/09/06 - 23:27 · czytaj dalej »

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny ia_archiver 1 Odwiedziny googlebot 280 Odwiedziny baiduspider 5